• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Przyjechali postrzelać na peronie PKM

bra
15 lutego 2024, godz. 14:55 
Opinie (105)
Grupka przyjechała na przystanek PKM z pistoletem, który na szczęście okazał się "tylko" wiatrówką. Grupka przyjechała na przystanek PKM z pistoletem, który na szczęście okazał się "tylko" wiatrówką.

Grupa nastolatków urządziła sobie strzelnicę na przystanku PKM BrętowoMapka. Mierzyli z wiatrówki do siebie oraz w kierunku różnych przedmiotów. W końcu jeden z wandali strzelił w szklany szyb windy i rozbił szybę.Masz broń?

Klika dni temu wieczorem na przystanek PKM Brętowo przyjechała tramwajem grupka 4 młodych ludzi. Po wyjściu z pojazdu na peron zaczęli po nim paradować z pistoletem w dłoni. Jak się potem okazało, była to wiatrówka.

Mierzyli z niej do siebie oraz do różnych elementów wyposażenia przystanku. Na samym celowaniu się nie skończyło. W pewnym momencie chłopak oddał strzał w kierunku szklanego szybu windy, rozbijając jedną z szyb.

Podczas "zabawy" chłopacy mierzyli z broni także do siebie. Podczas "zabawy" chłopacy mierzyli z broni także do siebie.
Swoje wyczyny wandale fotografowali, ale nie zdawali sobie sprawy, że to samo rejestruje monitoring.

Nagranie zostało przekazane policji. Po ustaleniu sprawców zostaną oni obciążeni kosztami naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

Jeden z nich strzelił w szklaną szybę windy. Jeden z nich strzelił w szklaną szybę windy.


Warto przypomnieć, że na linii PKM znajduje się blisko 400 kamer rejestrujących przez całą dobę wszystko, co się dzieje na przystankach, torach oraz wzdłuż nich.
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (105)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane