• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Śnieżne figury w Trójmieście

Rafał Borowski
18 lutego 2021 (artykuł sprzed 3 lat) 
Najnowszy artykuł na ten temat Trudne warunki na drogach w Trójmieście
Zdjęcia wszystkich figur otrzymaliśmy za pośrednictwem naszego Raportu z Trójmiasta. Zdjęcia wszystkich figur otrzymaliśmy za pośrednictwem naszego Raportu z Trójmiasta.

Lew, koń, niedźwiedź czy ślimak - nasi czytelnicy nadesłali nam zdjęcia wykonanych ze śniegu figur, które pojawiły się w Trójmieście w ciągu ostatnich dni. Prezentujemy najciekawsze z nich. Jeśli na waszym osiedlu również można zobaczyć godne podziwu figury, sfotografujcie je i prześlijcie do Raportu z Trójmiasta.Kiedy ostatni raz lepiłe(a)ś bałwana?

Dawno nie było takiej zimy, z jaką mamy do czynienia od kilku tygodni. Dla najmłodszych to pierwsza "prawdziwa" zima, której doświadczyli w rodzinnych stronach.

Jednym z widocznych znaków korzystania przez nich z uroków zimowej aury są ulepione ze śniegu bałwany. Jednak do naszej redakcji przesłano ostatnio mnóstwo zdjęć, z których wynika, że za lepienie śnieżnych figur wzięli się nie tylko najmłodsi.

Efekty niektórych wysiłków są imponujące. Byłoby szkoda, aby zaginęły one w czeluściach naszego raportu, do którego każdego dnia wpada przynajmniej kilkadziesiąt zgłoszeń. W związku z tym wybraliśmy najciekawsze dzieła i prezentujemy je poniżej.

Na koniec warto wspomnieć, że to już prawdopodobnie ostatnie dni mroźnej zimy. Jeśli długoterminowe prognozy synoptyków sprawdzą się, w najbliższy weekend termometry będą wskazywać dodatnie temperatury, które utrzymają się aż do wiosny.

Dziękujemy czytelnikom za wszystkie nadesłane zdjęcia. Zachęcamy również do przesyłania kolejnych za pośrednictwem naszego Raportu z Trójmiasta, gdzie wystarczy kliknąć zakładkę Poinformuj nas.

Koń, pies, ślimak i żółw przy ul. KrzemowejMapka na Oruni Górnej
Lew i niedźwiedź przy ul. FromborskiejMapka na Przymorzu
Klaun przy ul. BażantowejMapka na Jasieniu
Pies na Ujeścisku i kot w Parku OruńskimMapkaOpinie wybrane

Wszystkie opinie (47)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane