• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Walka o uśmiech zakończona! Perfect Smile Clinic prezentuje efekty

26 maja 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Wielomiesięczna walka o uśmiech pani Karoliny dobiegła końca. Jej efekty są spektakularne.  Wielomiesięczna walka o uśmiech pani Karoliny dobiegła końca. Jej efekty są spektakularne.

Karolina - dziś pewna siebie kobieta, która może się uśmiechać. Osiem miesięcy wcześniej w czasie każdej rozmowy walczyła, żeby przemóc ten naturalny ludzki odruch. Zgłosiła się do konkursu, w którym specjaliści z Perfect Smile Clinic obiecali bezpłatnie podarować uśmiech jednej, wybranej osobie. Doktor Tomasz Zarański słowa dotrzymał. Zobaczcie spektakularne efekty wykonanych przez niego zabiegów.Piękny uśmiech to najlepsza wizytówka każdego człowieka. To ozdoba, która posiada ogromną siłę, ponieważ podnosi samoocenę i wpływa na to, jak jesteśmy odbierani przez otoczenie.

Zespół stomatologów z Perfect Smile Clinic piękne uśmiechy pomógł wypracować tysiącom pacjentów, a przed ośmioma miesiącami postanowił podarować nowy, piękny uśmiech osobie, która potrzebowała go najbardziej. O tym, do kogo trafi ta nietuzinkowa i niezwykle cenna nagroda, miał zdecydować konkurs. Zmagania konkursowe mogliśmy śledzić na stronie facebookowej kliniki.

Zapowiedź konkursu "Walka o uśmiech"Porównaj, jak zmieniła się Pani Karolina po metamorfozie uśmiechu

Pani Karolina wielką wygraną!Zgłoszeń przyszło mnóstwo. Do ścisłego finału wybrano tylko cztery osoby, które za pomocą nagranych filmów video miały przekonać głosujących, że ta cenna nagroda należy się właśnie im.

Kto powinien wygrać piękny uśmiech? Wybierz samCzytelnicy Trojmiasto.pl zdecydowali, że piękny uśmiech otrzyma pani Karolina Grzędzicka.

- Karolina zwyciężyła. Video, które nagraliśmy, dokumentuje tę ważną dla niej chwilę i jest pełne ogromnych emocji - mówi doktor Tomasz Zarański, właściciel kliniki stomatologicznej Perfect Smile Clinic z Gdańska Wrzeszcza, który jest autorem nowego uśmiechu Karoliny. - Osobiście się wzruszyłem, bo mimo że dla mnie jest to codzienna praca, to była ogromna dawka pozytywnej energii.
Wzruszenia nie kryła też zwyciężczyni.

- Nie byłam w stanie wydusić z siebie słowa. Chciałam, ale ze szczęścia miałam ściśnięte gardło - mówi Karolina Grzędzicka, zwyciężczyni konkursu Walka o uśmiech, organizowanego przez Perfect Smile Clinic. - Pamiętam, jak podczas nagrywania filmu konkursowego, w którym prosiłam o głosy, przedstawiłam się słowami "zwykła dziewczyna". Wciąż nią jestem, ale uzbrojoną w uśmiech, który jest teraz moim zderzakiem - z nim pokonam wszystkie trudności w życiu. Dziękuje wszystkim za wsparcie.

Zobacz podsumowanie metamorfozy uśmiechu pani Karoliny

W kwestii pięknego uśmiechu nie ma sytuacji bez wyjściaDoktor Zarański przekonuje, że na walkę o piękny uśmiech nigdy nie jest za późno.

- Naszym pacjentom często wydaje się, że ich sytuacja jest beznadziejna. Do tego dochodzi zupełnie niepotrzebne poczucie wstydu, strachu przed tym, że będziemy ich oceniać. Mnie nie interesuje przeszłość pacjenta czy to, ile lat nie był u stomatologa - zapewnia doktor Tomasz Zarański. - Człowiek zgłasza się do mojej kliniki z problemem, ale przede wszystkim wyzwaniem, które po prostu realizuję - to moja praca i duża odpowiedzialność, a zarazem wielka satysfakcja.
  • Między doktorem Tomaszem i Karoliną powstała więź oparta na zaufaniu.
  • Między doktorem Tomaszem i Karoliną powstała więź oparta na zaufaniu.
  • Między doktorem Tomaszem i Karoliną powstała więź oparta na zaufaniu.
Perfect Smile Clinic nie wyklucza, że niebawem zorganizuje kolejną akcją pomocową. Już w czasie trwania metamorfozy pani Karoliny udało się pomóc między innymi pani Kasi - innej uczestniczce konkursu, którą ominęła finałowa nagroda.

Prace nad nowym uśmiechem pani Karoliny zajęły kilkadziesiąt godzin. Składał się na nie szereg działań związanych z implantologią, chirurgią i tradycyjnym leczeniem ubytków - to było naprawdę wyjątkowe wyzwanie. Zazwyczaj nowy uśmiech powstaje znacznie szybciej, choć doktor Zarański nie obawia się wyzwań najtrudniejszych, wręcz czasem beznadziejnych.

"Walka o uśmiech" na ostatniej prostej - pomoc otrzymała nie tylko zwyciężczyni - Znów siebie lubię! - mówią oczy Pani Karoliny.  - Znów siebie lubię! - mówią oczy Pani Karoliny.

Zwykła dziewczyna z pięknym uśmiechemPrzez pomoc pani Karolinie Perfect Smile Clinic udowodniła, że uśmiech decyduje o pięknie. Nie mocny makijaż, sztuczne rzęsy czy ubrania markowych producentów.

- Nasza Karolina, jest wciąż tą wrażliwą, "zwykłą dziewczyną" - przekonuje doktor Tomasz Zarański. - Aby błyszczeć, nie potrzebuje drogich dodatków. Uśmiech jest bezcenny i zawsze możemy go użyć - zwłaszcza w koniecznym odrodzeniu kontaktów międzyludzkich po okresie pandemii.
Karolinę podczas metamorfozy uśmiechu wspierali nie tylko najbliżsi czy przyjaciele, ale też zupełnie obce osoby. Gdy po zakończeniu całego procesu pojawiła się w pracy, zgotowano jej gromkie owacje.

- Właśnie w pracy mam swoich przyjaciół, którzy są ze mną w tej cudownej chwili, ale też pomagali mi wcześniej, kiedy nie mogłam się uśmiechać - mówi Pani Karolina.
- Właśnie w pracy mam swoich przyjaciół, którzy są ze mną w tej cudownej chwili, ale też pomagali mi wcześniej, kiedy nie mogłam się uśmiechać - mówi Pani Karolina.
Czy takie działania są potrzebne? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach, dając pani Karolinie nową siłę.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (62)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane