• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Widziałeś je? Dzwoń na policję. 218 poszukiwanych kobiet

szym
21 lutego 2024, godz. 07:00 
Opinie (131)
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku publikuje wizerunki poszukiwanych kobiet. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku publikuje wizerunki poszukiwanych kobiet.

Weszły w konflikt z prawem i "zapadły się pod ziemię". Na liście Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku znajdują się nazwiska 218 pań, których z różnych powodów szukają funkcjonariusze.Zgłosił(a)byś się na policję, gdyby okazało się, że znajdujesz się na liście poszukiwanych?

List gończy to urzędowe ogłoszenie zamieszczane w gazetach lub (rzadziej) rozklejane w formie plakatów, pokazywane w telewizji w porach największej oglądalności, ogłaszane czasem też przez radio, a także dostarczane do jednostek policji, straży granicznej itp.

Informuje ono o poszukiwaniu osób podejrzanych o popełnienie przestępstwa lub osób zbiegłych samowolnie z aresztu lub więzienia.

Na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku opublikowano wizerunki i dane 218 kobiet, które z różnych powodów są poszukiwane przez organy ścigania. Tak wyglądają niektóre z nich.

1. Atanasova Violeta

2. Caldarar Rusalina

3. Dębicka Martyna

4. Kaczyńska Nina

5. Możuch Patrycja

6.Zacharska Bożena

7. Obrębska Małgorzata


Co zrobić, gdy rozpoznajesz poszukiwaną?Pełną listę 218 kobiet poszukiwanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku można znaleźć na oficjalnej stronie policji.

Aby pomóc mundurowym, można zgłosić informacje na temat poszukiwanych osób, pisząc na adres e-mail poszukiwani@policja.gov.pl, dzwoniąc pod numer 997 lub 112 albo korzystając ze specjalnego formularza na policyjnej stronie internetowej.

Tu znajdziesz formularz zgłoszeniowySchrony zamiast placów zabaw? Schrony zamiast placów zabaw?
szym

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (131)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane