• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zatrzymani za narkotyki mieli więcej za uszami

bra
22 maja 2024, godz. 15:15 
Opinie (40)
Kierowca audi, nie dość, że przekroczył prędkość, to jeszcze miał przy sobie narkotyki i paszport do zatrzymania. Kierowca audi, nie dość, że przekroczył prędkość, to jeszcze miał przy sobie narkotyki i paszport do zatrzymania.

W ciągu jednego dnia policjanci zatrzymali na terenie Gdańska czterech mężczyzn w wieku od 24 do 40 lat, którzy mieli przy sobie narkotyki. Każdy miał na koncie także inne przewinienia. Wśród zatrzymanych byli sprawca gróźb karalnych, poszukiwany listem gończym, podejrzewany o kradzieże sklepowe i kierujący, który jechał za szybko.Zatrzymanie w mieszkaniu na Chełmie za groźby karalneMiałe(a)ś kiedyś konflikt z prawem?

Do pierwszego zatrzymania doszło we wtorek, po godzinie 10, w mieszkaniu na Chełmie. W związku z otrzymanym zawiadomieniem o kierowaniu gróźb kalanych kryminalni pojechali pod ustalany adres, by zatrzymać sprawcę tego przestępstwa.

Po wejściu do mieszkania policjanci wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Na stole zauważyli zawiniątko z suszem roślinnym, które zostało zapieczone do dalszych badań.

Funkcjonariusze zatrzymali 39-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz kierowanie gróźb kalanych i przewieźli go do policyjnego aresztu.

Zatrzymanie "alimenciarza" w centrum miastaKolejne zatrzymanie miało miejsce po godzinie 11 na ul. Wały Jagiellońskie. Kryminalni zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok policjantów zaczął zachowywać się nerwowo. Po wylegitymowaniu 40-latka z Krakowa okazało się, że jest poszukiwany listem gończym oraz dwoma zarządzeniami sądu i ma do odbycia karę aresztu i pozbawienia wolności w wymiarze ponad sześciu miesięcy za nie płacenie alimentów i oszustwa.

Dodatkowo podczas przeszukania mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli przy nim szklany podajnik z kilkoma tabletkami psychotropowymi. Zabezpieczone środki przekazano biegłemu do badań, a 40-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Stamtąd zgodnie z dyspozycją sądu trafi do zakładu karnego.

Zatrzymanie na Suchaninie złodzieja z drogeriiKryminalni z komisariatu przy ul. Kartuskiej pracowali nad sprawami kradzieży, do których dochodziło w jednej z drogerii na Suchaninie. Na skutek zdobytych w tej sprawie informacji i po weryfikacji zapisów z kamer monitoringu, policjanci wytypowali sprawcę.

We wtorek po godzinie 18 funkcjonariusze zauważyli, jak idzie on ul. Beethovena. Podczas przeszukania 24-latka z Gdańska kryminalni znaleźli przy nim woreczek strunowy z białym proszkiem. Mężczyzna oświadczył, że jest to amfetamina. Gdańszczanin został zatrzymany i czeka na zarzuty.

Zatrzymanie paszportu pirata drogowegokierowca audi miał w kieszeniach spodni trzy zawiniątka z substancją koloru białego i suszem roślinnym oraz młynek z resztkami suszu. kierowca audi miał w kieszeniach spodni trzy zawiniątka z substancją koloru białego i suszem roślinnym oraz młynek z resztkami suszu.
Przed godziną 20 na ul. Kartuskiej policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 33-latka w  audi, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 33 km/h.

Mężczyzna wylegitymował się paszportem, który w systemie Schengen figurował jako przedmiot podlegający zatrzymaniu.

Dodatkowo podczas kontroli mieszkańca powiatu puckiego, okazało się, że w kieszeniach spodni ma trzy zawiniątka z substancją koloru białego i suszem roślinnym oraz młynek z resztkami suszu.

Policjanci zabezpieczyli te substancje i mając podejrzenie, że mężczyzna znajduje się też pod wpływem narkotyków, przewieźli go do szpitala, gdzie pobrano mu krew do dalszych badań.

Zanim 33-latek trafił do policyjnego aresztu funkcjonariusze ruchu drogowego ukarali go mandatem w wysokości 800 złotych i 9 punktami karnymi za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Każdemu z zatrzymanych za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
bra

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (40)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane