blog FORUM GDAŃSK 2015

Wybierz najlepszy Twoim zdaniem blog pisany przez gdańszczan lub o Gdańsku. Gdańska blogosfera jest różnorodna w formie i treści więc oddaj głos na bloga, który najbardziej Ci się podoba. Głosowanie odbywa się w dniach od 28 sierpnia 2015 godz. 12:00 do 7 września 2015 godz. 12:00. Wybrana przez was blogerka lub bloger na uroczystej Gali Blog Forum Gdańsk 2015 otrzyma statuetkę "Blog of Gdańsk 2015 Czytelników".

Głosowanie zakończone

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie statuetek odbędzie się 27 września 2015 podczas uroczystej Gali Blog Forum Gdańsk 2015.

 • 12 kamieni

  www.12kamieni.pl12 kamieni

  Jesteśmy z Gdańska. Piszemy o naszym życiu wewnętrznym i zewnętrznym w tym mieście. Organizujemy koncerty Pray Session - pierwsze chrześcijańskie jam session w Gdańsku. Nasi odbiorcy czytają o wydarzeniach z Gdańska. I jeszcze parę innych dobrych rzeczy.

 • 3citizens

  www.3citizens.pl3citizens

  Blog o nas, naszych zainteresowaniach, przeżyciach i o wszystkim co nas kręci

 • 3citylife

  https://www.youtube.com/c/3citylife3citylife

  3city life to miejsce, w którym okiem kamery pokazuję moje codzienne trójmiejskie życie – recenzuję restauracje, salony fryzjerskie i kosmetyczne, SPA, butiki oraz kliniki piękna. W przyszłości planuję również tworzyć treści reportażowe.

 • 3miasto okiem Mamy - czyli o tym, jak dwa małe skrzaty odkrywają Trójmiasto

  https://3miastookiemmamy.wordpress.com3miasto okiem Mamy - czyli o tym, jak dwa małe skrzaty odkrywają Trójmiasto

  Powstał z osobistej potrzeby stworzenia bazy miejsc w Trójmieście i okolicach, gdzie warto z dziećmi pójść, pojechać, popłynąć, posiedzieć, zjeść, tak aby wyprawy te były dla wszystkich przyjemne i inspirujące.

 • Architekt Na Szpilkach

  http://www.architektnaszpilkach.plArchitekt Na Szpilkach

  Blog architekta o architekturze i wnętrzach. Architektura i wnętrza pokazane są z osobistej perspektywy - fotografuję polskie miasta i miasteczka, pisząc o ich architekturze i historii, analizuję wnętrza filmowe pokazując jak możemy się nimi zainspirować.

 • B*Anita

  http://www.banita.travel.pl/B*Anita

  Blog podróżującej (zwykle w pojedynkę) kobiety. Kilka lat temu podróże zdominowały moje życie. Nie znajdziesz tu typowych relacji. Nie piszę o tym, co zjadłam na śniadanie, lecz niebanlanie opisuję historie z podróży i ludzi, których w niej spotkałam.

 • Blog z Miasta

  http://blogzmiasta.plBlog z Miasta

  Rower w mieście i miasto z roweru. Nawet w zwykłych miejscach kryją się niezwykłe historie, które po kolei odkrywam. Sporo też u mnie roweru w miejskim, nie-sportowym wydaniu. Zwracam uwagę na kulturalne zachowania na drodze, nie tylko wśród rowerzystów.

 • BlogoTech.eu

  www.blogotech.euBlogoTech.eu

  Na swoim blogu prezentuję informacje ze świata nauki, ciekawostki technologiczne i recenzje urządzeń: tabletów, komputeró, monitorów, klawiatur, słuchawek itp.

 • D&P blog

  http://dp-good-for-you.blogspot.comD&P blog

  Małżeństwo z Gdańska prowadzi bloga z recenzjami kosmetyków damskich i męskich, poradami dotyczącymi urody, zahaczamy także o lifestyle.

 • Dusiowa w kuchni

  www.dusiowakuchnia.plDusiowa w kuchni

  Kulinarne przepisy, smaczne i kolorowe zdjęcia, prosto i pysznie. Do tego przegląd trójmiejskich restauracji i nie tylko.

 • Dzikie Myśli

  http://www.dzikiemysli.pl/Dzikie Myśli

  Blog Piotra Maziarza. Mój (wszech)światopogląd. O kulturze, o poglądach, o wszystkim. Blog powstał by pisać o rzeczach ważnych. By dawać czytelnikowi wartościową treść. By zarażać dzikimi myślami.

 • elected stories

  http://electedstories.com/elected stories

  Blog inspirowany wyzwaniami współczesności, poruszajacy intrygujące problemy cywilizacji, z zachwytem opisujący niełatwą rzeczywistość widzianą oczami przybysza ze Śląska, który porwany przez wiry zawodowych i osobistych zmian osiadł nad Zatoką.

 • eskaem.pl - szybka kultura miejska

  http://eskaem.pleskaem.pl - szybka kultura miejska

  eskaem.pl, czyli szybka kultura miejska, to codzienny, ręcznie przygotowany kwadrat z wyselekcjonowanymi wydarzeniami kulturalnymi na dany dzień. Jeśli w Trójmieście dzieje się jakaś fajna kultura, to kwadraty pomogą Tobie jej nie przegapić.

 • Excel, Access, VBA..

  http://mojezmaganiainformatyczne.blox.plExcel, Access, VBA..

  Blog poświęcony aplikacjom Excel i Access, także z wykorzystaniem programowania VBA. Opis funkcji, pożyteczne rady i praktyczne przykładowe rozwiązania do zastosowania.

 • Feather - Blog o Modzie

  http://feather92.blogspot.com/Feather - Blog o Modzie

  Blog związany z modą prowadzony przez młodą Gdańszczankę. Stylizacje, relacje z trójmiejskim pokazów mody, targów, spotkań i wiele innych. Fanatyczka obcasów i długich włosów!

 • Happystones

  http://www.happystones.plHappystones

  Blog parentingowy, z nutą poradnika i stylu życia. Treści dopełniają zdjęcia w 95 % wykonane w Gdańsku, w różnych jego częściach, głównie Dolne miasto, okolice Filharmonii Bałtyckiej. Ja, jako autorka, całe życie spędziłam w Gdańsku.

 • Hulajdusza!

  www.hulajdusza.euHulajdusza!

  Piszę z pasji do hula-hoop: o różnych obliczach zwykłej obręczy, dlaczego warto kręcić i jak kręcić pięknie. O tym, gdzie hulać w Trójmieście. Bo hula-hoop współcześnie to nie tylko fitness - to taniec, kuglarstwo, technologia, sposób na wyrażenie siebie.

 • Jacek Kłosiński

  http://klosinski.netJacek Kłosiński

  Blog dla ludzi kreatywnych, ambitnych i otwartych. Odnajdzie się tu każda osoba twórcza, która chce skutecznie realizować swoje pomysły.

 • JackGraal.com - esencjalizm popkulturowy

  http://jackgraal.com/JackGraal.com - esencjalizm popkulturowy

  JackGraal.com to blog o esencjaliźmie popkulturowym. Powstał z chęci dzielenia się przemyśleniami na tematy popkulturowe oraz w celu promowania i kultywowania stylu życia opartego o świadome dokonywanie wyborów z otaczających nas przyjemności.

 • Kosmeologia

  http://kosmeo-logy.blogspot.comKosmeologia

  Kosmeologia ma nieco ponad rok i o ile wiem, jest jedynym blogiem o urodzie i zdrowiu pisanym z perspektywy przyszłego lekarza. Jestem szczególnie dumna z serii Pięknie(j) w Gdańsku, w której oprowadzam po ciekawych trójmiejskich miejscach na zakupy.

 • Kotów Trojga Przypadki

  www.kotowtrojgaprzypadki.plKotów Trojga Przypadki

  Czy można w zaskakujący sposób pokazać świat oczami kota? Można! Kotów Trojga Przypadki istnieje od 2009 roku. Współautorem bloga jest kot Teofil - ironiczny i dowcipny obserwator rzeczywistości. On, Stefan, Dzidka i ich Podwładna mieszkają w Gdańsku.

 • Ktoś na przyczepkę

  http://www.ktosnaprzyczepke.pl/Ktoś na przyczepkę

  Jesteśmy parą fotografów z Gdańska. Na blogu promujemy rodzinny slow life z Trójmiastem w tle. W jednym z cykli "family style" staramy się promować młodych polskich projektantów a w cyklu "alternatywne trójmiasto" pokazujemy jak zmienia się nasze miasto.

 • KULTURĄ W PŁOT

  http://kulturawplot.pl/KULTURĄ W PŁOT

  KULTURĄ W PŁOT łączy kulturę z jej brakiem, pisze o wszelkich jej przejawach w sposób prześmiewczy, często grubiański i podszyty mniej lub bardziej naostrzoną ironią.

 • Latamy z Gdańska

  http://latamyzgdanska.pl/Latamy z Gdańska

  Jak tanio podróżować z Gdańska - o promocjach, nie tylko lotniczych, które sprawią, że możesz zaplanować swoją wymarzoną podróż za grosze.

 • Małe Piwko

  http://malepiwko.plMałe Piwko

  Blog o dobrym piwie, adresowany do ludzi, który poszukują w nim czegoś więcej, niż tylko procentów. Głównym celem jest propagowanie kultury picia piwa i szerzenie wiedzy na jego temat. Ponadto blog pełni funkcję opiniotwórczo - rozrywkowo - informacyjną.

 • MOJA SZUFLADA

  www.mojaszuflada.blog.plMOJA SZUFLADA

  To moje podróżnicze archiwum, a ponieważ życie jest jedną wielką podróżą, z obrazami lotnisk, portów i dworców przeplatają się wątki niekoniecznie globtroterskie. I tak już od ponad dziesięciu lat.

 • Moje Dzieci Kreatywnie

  http://mojedziecikreatywnie.pl/Moje Dzieci Kreatywnie

  Mama pedagog, plastyk i ceramik, która wychowuje i edukuje dzieci przez zabawę. Codziennie inspiruję tysiące innych rodziców pomysłami na zabawy i wspólne rodzinne spędzanie czasu. Dzielę się przemyśleniami o rozwoju dziecka, pasjami i naszymi chwilami...

 • MrCichy | Blog do czytania

  http://mrcichy.plMrCichy | Blog do czytania

  To jest blog do czytania. Serio. Dla osób ciekawych świata, znajdujących rozrywkę w czytaniu, gotowych dyskutować na najróżniejsze tematy. Warto.

 • naruciakk.com

  http://naruciakk.com/blognaruciakk.com

  Thoughts about computer science and computer engineering, other science, world and video games. Written in Free Hanseatic City of Gdańsk.

 • nazwazaczynasienaka

  www.nazwazaczynasienaka.plnazwazaczynasienaka

  nie lifestyle, a thinkstyle: emocje, relacje i seks czyli wszystko, przez co nie możesz zasnąć

 • Nerdy Cookin'

  http://nerdycook.in/Nerdy Cookin'

  Blog kulinarny dla nerdów i miłośników tradycyjnej gdańskiej kuchni.

 • niePEŁNOSPRAWNYturysta.pl

  http://niepelnosprawnyturysta.pl/niePEŁNOSPRAWNYturysta.pl

  Blog podróżniczy oczopinkę nietypowy, bo opisujący podróże osoby na wózku inwalidzkim.

 • Nolife Style

  http://nolifestyle.com/Nolife Style

  Miejski blog typowego nolajfa z Trójmiasta.

 • o Matko WaRiatko!

  http://omatkowariatko.plo Matko WaRiatko!

  Macierzyństwo o krok od szaleństwa. Z płaczem, śmiechem, krzykiem, radością i bezgraniczną miłością. Lekko zabarwione ironią, z dodatkiem (często czarnego) humoru.

 • Oh My Deer

  http://ohmydeer.plOh My Deer

  To blog, na którym każdy znajdzie coś dla siebie, serio! Od Gdańska, przez recenzje knajp i wydarzeń, po opinie i kontrowersyjne tematy, o których nie boję się pisać. Nie brakuje także muzyki i pomysłów na podróże.

 • Róbmy dobrze

  robmydobrze.plRóbmy dobrze

  Blog o kreatywności. Aktualizowany codziennie. Założony przez Michała Nowakowskiego, kapkę szurniętego gdańszczanina.

 • Run Around The Lake

  http://runaroundthelake.blogspot.com/Run Around The Lake

  Content is king! Tą wartością kieruję się pisząc swojego bloga. Nie chodzi w nim o biegowy lifestyle, ani o zdjęcia zegarków z przebiegniętymi kilometrami. Szukam za to odpowiedzi na jedno pytanie: dlaczego biegamy?

 • Ruszaj w Drogę! - Pozytywny przewodnik po Polsce

  http://www.ruszajwdroge.plRuszaj w Drogę! - Pozytywny przewodnik po Polsce

  Pozytywny przewodnik Kasi i Macieja po ciekawych miejscach w Polsce. Przewodniki, porady i opinie, wywiady z pasjonatami i nasze rozmowy w drodze. Łamiemy stereotypy, zachęcamy do podróży po Polsce i pokazujemy gdańszczanom gdzie wyskoczyć na weekend.

 • SIX LETTER CITY

  https://sixlettercity.wordpress.com/SIX LETTER CITY

  Nie zawsze poważnie, ale o ważnych sprawach. Blog dr Moniki Arczyńskiej o architekturze i miastach (nie tylko na sześć liter).

 • Stare mapy i zdjęcia Gdańska

  http://danzig-gdansk.com/blog/Stare mapy i zdjęcia Gdańska

  Storna danzig-gdansk.com poświęcona jest historii miasta Gdańska a szczególni starym zdjęciom i mapą. Strona ta składa się z dwóch części: - z interaktywnej mapy: http://danzig-gdansk.com/ - i z bloga: http://danzig-gdansk.com/blog/

 • Śliwkowska w kuchni

  https://sliwkowskawkuchni.wordpress.com/Śliwkowska w kuchni

  Blog kulinarny mieszkanki Gdańska, zakochanej w swoim mieście. Sezonowa, prosta i pyszna - taka jest kuchnia Śliwkowskiej. Gotowanie dla bliskich, wspólne chwile przy stole, dzielenie się z innymi słodkimi wypiekami - to jest to, co uwielbiam :)

 • Trójmiejskie opowieści przeróżnej treści

  http://gdansksopotgdynia.blox.pl/htmlTrójmiejskie opowieści przeróżnej treści

  Jako czynna przewodniczka trójmiejska, ciągle poszukująca informacji, umieszczam je na blogu. W ten sposób je systematyzuję, zapisuję, by mi nie umknęły. A jeżeli oprócz mnie, ktoś czyta to co piszę, to pozostaje mi się tylko cieszyć z tego faktu.

 • Złap trop

  http://zlaptrop.com/Złap trop

  Blog Ani i Rafała - dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami z podróży nie tylko po Polsce i Europie ale także po Azji, Australii i Nowej Zelandii. Chcesz wiedzieć jak to jest rzucić "wszystko" i wyjechać w podróż dookoła świata? Zapraszamy!

 • Znajkraj. Na rowerze i na nartach biegowych

  http://www.znajkraj.pl/Znajkraj. Na rowerze i na nartach biegowych

  Na stronach Znajkraj promujemy aktywny, turystyczny tryb życia. Na rowerach i nartach biegowych podróżujemy po Polsce i po Europie, od Gdańska po Reykjavik. Chcemy pokazać, że niedużym nakładem sił, a także środków, można wspaniale i zdrowo spędzić czas.

 • Żona Marynarza

  www.zonamarynarza.plŻona Marynarza

  O kobietach i dla kobiet marynarzy ale nie tylko. O związkach, małżeństwie . Emocjonalnie, merytorycznie i z przymrużeniem oka. Świetna społeczność. Wspólne doświadczenia, radości i łzy łączą - tym właśnie jest ŻM. Uwielbiam tego bloga- Zapraszam!