• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Millennium Docs Against Gravity

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

21. edycja Millennium Docs Against Gravity w Gdyni startuje już 10 maja i potrwa do 19 maja! W programie polskie premiery, ponad 80 filmów dokumentalnych z całego świata, wizyty twórczyń i twórców. O Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni powalczy 12 tytułów. Niezapomnianym filmowym podróżom będą towarzyszyły spotkania z twórcami_czyniami i bohaterami_kami, warsztaty oraz debaty wokół ważnych tematów zaprezentowanych na ekranie.

PROGRAM FESTIWALU21. Millennium Docs Against Gravity będzie fascynującą podróżą nie tylko dookoła świata, ale także przez wiele ważnych tematów - od ekologii, przez politykę, psychologię, prawa człowieka, sztukę (także awangardową), popkulturę oraz relacje rodzinne. Więcej informacji o programie, wydarzeniach i imprezach wkrótce! Zapisz się na wydarzenia i bądź na bieżąco! Czas na ogłoszenia.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    25 zł
Bilet na pojedynczy seans – 25 zł

Sprzedaż pojedynczych biletów odbywa się on-line oraz w kasie Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego. Nie ma możliwości rezerwacji biletów on-line na seanse festiwalowe.

PAKIET 10 +
Przy zakupie minimum 10 biletów na seanse festiwalowe cena jednego biletu wynosi 19 zł.
Bilety zakupione w pakietach nie podlegają zwrotowi. Prosimy dobrze przemyśleć zakup.

PAKIET 5 +
Przy zakupie minimum 5 biletów na seanse festiwalowe cena jednego biletu wynosi 21 zł.
Bilety zakupione w pakietach nie podlegają zwrotowi. Prosimy dobrze przemyśleć zakup.

Sprzedaż pakietów 10 + i 5 + prowadzi wyłącznie kasa Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego. Nie ma możliwości rezerwacji biletów w pakietach ani ich zakupu on-line.

Wstęp na spotkania z Gośćmi jest wolny dla posiadaczy biletów na film, którego spotkanie dotyczy.

Opinie