Ambit Szkoła Językowa - z nami zaczniesz mówić!

Pruszcz Gdański , Jana z Kolna 1/S1inne oddziały (18)

Ambit

Wybierz numer

58 782-09-99
a...@ambit.strefa.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Działalność on-line 

O nas

Szkoła Językowa Ambit to skuteczna nauka w bardzo małych grupach 3-7 osób w przystępnej cenie! Posiadamy aż 19 placówek w całym Trójmieście! Nie trać czasu na dojazdy i umów się na spotkanie i bezpłatny test językowy z metodykiem. Zapraszamy!

Oceny (8)

KotFilemon
Termin usługi: kwiecień 2023 

Po prawie roku kursu dla dorosłych nie widzę znaczących efektów. Kurs czasem zaczyna sie czasem po czasie i kończy przed czasem. Myślę, że zajęcia indywidualne byłyby fajne ale Pani nie potrafi poprowadzić grupy.

Szkoły językowe

4.5
Karolina
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecam serdecznie każdemu kto chce nauczyć się języka.

Szkoły językowe

6.0
Magdalena
Termin usługi: czerwiec 2021 

Synek bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach, zawsze wychodzi z zajęć usmiechniety i zadowolony, jego slownik wzbogaca się z każdą kolejną wizytą w placówce. Ponadto doceniam również panującą pozytywną, ale profesjonalną atmosferę

Szkoły językowe

6.0
była uczennica 2019-2021
Termin usługi: marzec 2021 

Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę językową Ambit. Cudowni nauczyciele. Podchodzą z pasją do każdego ucznia. Zajęcia w niewielkich grupach dzięki czemu każdy może poczuć się wyróżniony i ma możliwość trenowania swoich umiejętności oralnych. Do gustu szczególnie przypadła mi blond nauczycielka. Zawsze uśmiechnięta, potrafiła zarazić swoim entuzjazjem nawet najbardziej wymagających uczniów. Czułam, że moje postępy były na bieżąco monitorowane. Wiedzę potrafiłam przyswoić w naturalny sposób, z dużą dozą zakiekawiania i zabawy poprzez naukę. Nieprawdopodobne jest to, jak szybko mijają zajęcia. Lektor zabierał nas w świat, w którym innaczej płynął czas. Dzięki zajęcią w Ambit płynnie posługuję się jezykiem angielskim i wyjazd do Wielkiem Brytanii nie stanowił dla mnie problemu. Aktualnie pracuję na stanowisku kierowniczym w nowoprosperującej firmie w Londynie, a swoim poziomem angielskiego mogę zawsztydzić niejednego brytyjczyka. Pozdrawiam i dziękuję całemu zespołowi.

Szkoły językowe

6.0
Natalia
Termin usługi: kwiecień 2021 

Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Polecam :)

Szkoły językowe

6.0
Ania
Termin usługi: styczeń 2021 

Nauka w tej szkole to czysta przyjemność. Polecam z czystym sumieniem.

Szkoły językowe

6.0
Uczennica
Termin usługi: marzec 2021 

Uczęszczam na kurs z języka angielskiego i jestem pozytywnie zaskoczona poziomem nauczania, profesjonalną i sympatyczną obsługą, a przede wszystkim miłą atmosferą. Serdecznie polecam

Szkoły językowe

6.0
zadowolona :)
Termin usługi: 2015/2016 

Uczę się w w szkole Ambit od roku. Świetna kadra lektorska a zajęcia prowadzone w ciekawy sposób. Jeśli chodzi o ofertę to zapewniam że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja na pewno będę kontynuować tu naukę. Polecam.

Szkoły językowe

5.5