Oceny (8)

Emilia
Termin usługi: czerwiec 2021 

Zdecydowałam się na zajęcia w grupie i nie żałuję! Poznałam fajnych ludzi, z materiałem lecimy naprawdę sprawnie i wszystko zostaje w głowie! Na duży plus możliwość kontynuowania zajęć w wakacje. Polecam! ;)

Szkoły językowe

6.0
Konrad
Termin usługi: maj 2021 

Dziecko z chęcią uczęszczało na zajęcia z języka angielskiego. Profesjonalni lektorzy i bardzo dobry kontakt ze szkołą. Szczerze polecam !

Szkoły językowe

6.0
Marcin
Termin usługi: marzec 2021 

Korzystne ceny, oferta jedna z ciekawszych w Trójmieście. Wysoki poziom nauczania i odpowiednio przeszkoleni lektorzy. Polecam!

Szkoły językowe

6.0
Monika
Termin usługi: marzec 2021 

Zapisalam syna na lekcje niemieckiego. Nauka jezyka na wysokim poziomie, a lektor jest naprawde w porządku. Jestem informowana o wszystkich zmianach, przerwach czy platnosciach. Korzystam z oferty gdzie moge odwolywac zajecia dzien wczesniej i nigdy nie bylo z tym problemu. Polecam!

Szkoły językowe

6.0
Adam
Termin usługi: marzec 2021 

Ciekawa i dosyć korzystna oferta. Zapisałem się na zajęcia grupowe przygotowujące do matury. Fajnie że zebrała się cała grupa osób które również się do niej przygotowują. Lektor ma do nas fajne podejście, zawsze wszystko wytłumaczy i poprawi jeśli robimy coś nie Tak.

Szkoły językowe

6.0
Iga
Termin usługi: marzec 2021 

Zapisałam się na kurs grupowy j. angielskiego. Szkoła stworzyła grupę osób na tym samym poziomie językowym - fajnie bo nikt za bardzo nie odstaje i dzięki temu sprawnie przerabiamy materiał. Dzięki temu nie musiałam wykupować kursu indywidualnego, tylko znalazł się dla mnie kurs z innymi ;) Czasem zdarza mi się, że przez korki nie mogę dojechać na lekcje stacjonarnie, bez problemu podłączają mnie wtedy online. Polecam! ;)

Szkoły językowe

6.0
Aneta Włodarczyk
Termin usługi: wrzesień 2020 

Świetna szkoła! Moje dzieci uczęszczają na zajęcia już od 5 lat.

Szkoły językowe

6.0
nimfa
Termin usługi: 2 lata 

Super lektorzy, indywidualne podejście do ucznia nawet w grupie! Szybkie efekty nauki! Otwartość na wszelkie propozycje zmian, dostosowywanie się do ucznia! Szkoła dla każdego kto tylko chce się uczyć!

Szkoły językowe

6.0