Oceny (73)

Franek
Termin usługi: styczeń 2021 

W dniach 11.01.21-13.01.21 uczestniczyłem w kursie "podstawy fotografii", były to bardzo ciekawe zajęcia, wiele się nauczyłem, moja pasja do fotografii się znacznie pogłębiła oraz zrobiłem wiele różnych i wspaniałych zdjęć. Polecam w 100% tym którzy mieli już do czynienia z fotografią jak i tym co chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę. Bardzo ważne, że kurs odbywa się "stacjonarnie" z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych.

Szkoły fotografowania

6.0
Blazej
Termin usługi: styczeń 2021 

Z checia polecam wszystkim milosnikom fotografii kursy i warsztaty oferowane przez Artpozytywni. W zeszlym roku bralem udzial w warsztacie fotografia od podstaw (poznaj Gdansk z fotografia) i teraz w styczniu w zajeciach poswieconych fotografii portretowej. Nauczylem sie bardzo wiele i nie unikam juz trybu manualnego w swoim aparacie. Nawet po ogladaniu kanalow na youtube i po przeczytaniu nie jednej ksiazki bardzo sie ciesze, ze swojego udzialu w zajeciach, ktore mi pomogly poukladac moj chaos i otworzylo oczy na zupelnie nowe mozliwosci w fotografii.

Szkoły fotografowania

6.0
Hanna
Termin usługi: grudzień 2020 

Szczerze polecam! Brałam udział w warsztatach z podstaw fotografii. Nie był to mój pierwszy kurs, jednak dopiero tu otrzymałam informacje, które sprawiły, że bardzo do tej pory skomplikowane tematy, zaczęły układać się w logiczną całość. Przede wszystkim- przestał mnie przerażać tryb manualny w aparacie, a nie używałam go kilka lat... zaczęłam rozumieć zależności pomiędzy poszczególnymi parametrami, a co najważniejsze- odczuwam potrzebę zgłębiania tematu :) Nie da się ukryć, że pani Kasia jest profesjonalistką w każdym calu- i jako fotograf,i grafik,i nauczyciel. Tworzy jednak tak przyjazną, otwartą atmosferę, że zapomina się o jakimkolwiek stresie, a to też niezwykle istotne w procesie nauki. Dodam też, że warsztaty miały charakter stacjonarny- a to prawdziwy "wypas" w obecnej sytuacji. Oczywiście odbyły się zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa, w małej grupie. Konkretnie, przyjaźnie, wesoło, inspirująco- tak było :)!

Szkoły fotografowania

6.0
Iwona
Termin usługi: październik 2020 

Pani Katarzyna zechciała poprowadzić dla Nas krótkie warsztaty fotograficzne. I cóż możemy napisać..... Pełen profesjonalizm. Zaangażowanie w temat, bardzo przystępny sposób przekazywania wiedzy to tylko niektóre pozytywy. Szczerze polecam.

Szkoły fotografowania

6.0
Justyna
Termin usługi: czerwiec 2020 

Pani Katarzyna to świetny nauczyciel. Przekazuje wiedzę w rzetelny, przejrzysty i profesjonalny sposób. Miła atmosfera, małe grupy, wiedzą teoretyczna oraz praktyczna przekazana w przyjazny sposób. Mega plus za "opiekę fotograficzną" po zakończeniu szkolenia. Baaardzo polecam!

Szkoły fotografowania

6.0
Urszula Radecka
Termin usługi: maj 2020 

Jestem po 3 h zajęć indywidualnych z PS - postprodukcja zdjęć nieruchomości. I już się nie boję, że nie am rady : ) Katarzyna jest świetnym pedagogiem i ma głęboką wiedzę o fotografii. Pracujemy dostosowanym do mnie tempem i tak , abym miała solidnie osadzoną wiedzę od podstaw do bardziej skomplikowanych działań, a także poruszała się swobodnie po omówionych tematach. Zawsze jest pełna cierpliwość i uznanie gdy robię postępy a także po prostu miło. Cena za taki poziom zajęć i efektów jest zdecydowanie na korzyść ucznia. Dokształcam się też w innych dziedzinach mając ok. 2 płatne szkolenia w miesiącu, więc mam duże porównanie. Polecam wszystkim, którzy cenią swój czas i lubią korzystać z nowoczesnych, dedykowanych i ekskluzywnych metod nauki.

Szkoły fotografowania

6.0
Mari
Termin usługi: marzec 2020 

Miałam przyjemność uczestniczyć w dwudniowych warsztatach "Fotografia od podstaw" i "Człowiek w fotografii". Jestem bardzo zadowolona. Dużo teorii, tłumaczenia, przykładów oraz zajęcia praktyczne są na wysokim poziomie. Mało osobowe grupy również są dużym atutem - każdy ma czas i możliwość zadać pytania i przeanalizować swoje zdjęcia. Bardzo polecam :) Na pewno w przyszłości skorzystam z kolejnych warsztatów :)

Szkoły fotografowania

6.0
Mirka
Termin usługi: marzec 2020 

Warsztaty weekendowe na przełomie lutego i marca dotyczyły Człowieka w fotografii i obejmowały różne zagadnienia związane z tym tematem, dość szeroko ujęte. Kasia jest osobą bardzo pozytywną i w przystępny sposób wyjaśnia wszelkie tajniki fotografii. Zajęcia były podzielone na część teoretyczną i praktyczną. Dużo przykładów. Polecam

Szkoły fotografowania

6.0
Eliza
Termin usługi: luty 2020 

Miałam przyjemność uczestniczyć w dwudniowych warsztatach fotografii od podstaw. Duża dawka teorii połaczona z praktyką, wszystko podane w przystępny sposób do łatwego przyswojenia przez laika. Pani Kasia to osoba o ogromnym doświadczeniu, z wielką pasją fotograficzną i o doskonałych umiejętnościach dydaktycznych. Zajęcia prowadzone są w małych grupach co pozwala na poświęcenie czasu każdemu z uczestników. Zamierzam kontynuować naukę z ArtPozytywnymi. Szczerze polecam zajęcia z panią Kasią.

Szkoły fotografowania

6.0
Filip
Termin usługi: styczeń 2020 

Bardzo przystępnie prezentowana wiedza - Pani Kasia tłumaczy nawet po kilka razy jedną rzecz. Widać więc, że zależy jej na tym, by kursant nauczył się podstaw obsługi w manualu. Dodatkowo fajna atmosfera i pełen profesjonalizm. Jak najbardziej polecam

Szkoły fotografowania

6.0
Wiola
Termin usługi: listopad 2019 

Warsztaty fotograficzne dla początkujących - szczerze polecam. Intensywny dwudniowy kurs z podstaw fotografii w przyjaznej atmosferze. Duża ilość wiedzy przekazana w przystępny sposób i z przykładami - w końcu udało mi się zrozumieć jak używać trybu manualnego:) Warsztaty połączone są z wyjściem w plener oraz obróbką zdjęć w programie Lightroom. Po kursie można dołączyć do facebookowej grupy i dalej próbować swoich sił w fotografowaniu. Dziękuję Kasiu za inspirację!

Szkoły fotografowania

5.8
Marzena
Termin usługi: październik 2019 

Miałam przyjemność uczestniczyć w 3-dniowych, jesiennych warsztatach z Artpozytywni w Gdańsku. Zdecydowałam się na udział ze względu na bardzo ciekawą i urozmaiconą tematykę zajęć. Podstawy fotografii nocnej, fotografia w trudnych warunkach oświetleniowych oraz fotografia portretowa w świetle zastanym to tematy, o które chciałam poszerzyć swoją wiedzę fotograficzną. Prowadząca - Kasia Maczyszyn, w bardzo ciekawy i profesjonalny sposób przekazywała swoją wiedzę, zarówno w teorii jak i praktyce. Z ogromną cierpliwością odpowiadała na wszystkie pytania uczestników, pomagała skorygować popełniane podczas fotografowania błędy. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i polecam je każdemu kto chce uzupełnić lub ugruntować swoje umiejętności fotograficzne.

Szkoły fotografowania

6.0
Beata
Termin usługi: październik 2019 

Jak trafiłam na warsztaty byłam kompletnym laikiem ale otrzymałam na podstawach fotografii dużą porcje informacji teoretycznych jak i praktycznych a prowadząca zajęcia Kasia zaraziła mnie pasją do fotografii .Biegam z aparatem ale ciągle mi mało ,więc właśnie skończyłam drugi poziom z ArtPozytywnymi.Jestem bardzo zadowolona .Po kursie można zawsze liczyć na pomoc Kasi w doborze sprzętu fotograficznego,konsultacje co do wykonanych zdjęć

Szkoły fotografowania

6.0
Hanna
Termin usługi: wrzesień 2019 

dwa dobrze spędzone dni w sympatycznym towarzystwie i miłej, spokojnej atmosferze. Bez ciśnienia, bez stresu a za to z podaniem dużej dawki wiedzy i konstruktywną oceną wykonanych prac. No i prowadząca zajęcia Kasia jest super. Na pewno zapiszę się na następne warsztaty i spacery fotograficzne.

Szkoły fotografowania

5.8
Ewelina
Termin usługi: październik 2019 

fotografia od podstaw- krótki ale bardzo treściwy kurs, w dwa dnia P. Kasia przedstawiła nam ogrom wiedzy, było przesympatycznie i w końcu wiem jak robić zdjęcia ustawiając tryb manualny :)

Szkoły fotografowania

5.8
Agata
Termin usługi: wrzesień 2019 

Warsztaty prowadzone przez ArtPozytywni to ogrom wiedzy zamknięty w pigułce o dużej przyswajalności :-) Przyjazna atmosfera, przekaz informacji prosty, dużo praktycznej wiedzy na przykładach, praktyka i ogrom materiału teoretycznego do przyswojenia i przetrawienia już po kursie. Bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się na ofertę ArtPozytywni, na pewno pozostanę w kontakcie i będę polecać zainteresowanym :-)

Szkoły fotografowania

6.0
Patrycja
Termin usługi: sierpień 2019 

Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie fotografii od podstaw. Były to dwa, bardzo dobrze spędzone weekendowe dni. Rzeczy teoretyczne wytłumaczone przystępnym językiem, razem z przykładami. Część praktyczna bardzo ciekawa - wyjście w plener. Zajęcia prowadzone w miłej, komfortowej atmosferze, bez ciśnienia - dla introwertyka jak ja, idealne. Szczerze polecam. Dzięki!

Szkoły fotografowania

6.0
Maciej
Termin usługi: sierpień 2019 

Byłem na 2 dniowych warsztatach fotograficznych gdzie wreszcie zrozumiałem jaka magię ma w sobie tryb Manual, kiedy to osoba fotografująca ma pełną kontrolę nad efektem końcowym. Bardzo polecam zajęcia z Kasią!

Szkoły fotografowania

5.8
K.
Termin usługi: lipiec 2019 

Uczestniczyłam w lipcu w plenerach wakacyjnych warsztatów fotografii. Jest to wspaniały pomysł dla Osób interesujących się fotografią i dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w sposób kreatywny i ciekawy. Pani Katarzyna przekazuje wiedzę w prosty i jasny sposób, angażuje się w zajęcia, poświęca czas każdemu z Uczestników i wprowadza świetną atmosferę w czasie zajęć. Polecam każdemu, kto chce połączyć przyjemne z pożytecznym - poznać ciekawe miejsca w Gdańsku i przy okazji poszerzyć swoją fotograficzną wiedzę!

Szkoły fotografowania

6.0
Asia T.
Termin usługi: lipiec 2019 

W ostatnim tygodniu miałam przyjemność wziąć udział z 3-dniowym kursie fotografii od podstaw u Pani Katarzyny. Zajęcia w przemilej atmosferze, wszystko wytłumaczone jasno i zrozumiale. Niesamowity ogrom wiedzy przekazany w sposób łatwy do zapamiętania. Mam nadzieję, że będę jeszcze miała przyjemność uczyć się u Pani Kasi :)

Szkoły fotografowania

6.0