Oceny (73)

Kamila L
Termin usługi: czerwiec 2019 

Z pełnym przekonaniem mogę polecić warsztaty u Katarzyny Maczyszyn z fotografii zbliżeniowej i makro. Prowadząca świetnie zna temat, ma wielki talent pedagogiczny - w jasny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę teoretyczną i praktyczną mając przy tym mnóstwo cierpliwości dla każdego uczestnika warsztatów. To, co było najważniejsze dla mnie, to fakt, że Prowadząca posiada cały niezbędny sprzęt do wykonywania tego typu fotografii, na którym można poćwiczyć w studio ArtPozytywnych i zobaczyć jak to w rzeczywistości działa. Dzięki warsztatom poznałam różne rozwiązania sprzętowe i teraz już wiem czego potrzebuję - po warsztatach otrzymałam opinię i doradztwo w zakresie doboru sprzętu. Ponadto na warsztatach przedstawiono kreatywne pomysły na ciekawe fotografie, które na pewno chętnie przećwiczę. Polecam, bo naprawdę warto!

Szkoły fotografowania

6.0
Kamila
Termin usługi: maj 2019 

Uczestniczyłam w 2-dniowych warsztatach z podstaw fotografii u Katarzyny Maczyszyn z ArtPozytywnych, które gorąco polecam. Kasia zaraża pasją fotografowania, jest prawdziwym profesjonalistą, potrafi świetnie przekazywać wiedzę - jasno, zrozumiale i w prosty sposób:-) Statyw przestaje być "wrogiem", a ustawienia manualne nie są już takie straszne :-) Niezmiernie cenne jest też wsparcie na zamkniętej Grupie ArtPozytywnych na facebooku, gdzie Kasia na bieżąco komentuje umieszczane przez członków Grupy zdjęcia i doradza co zmienić, aby były jeszcze lepsze. No i oczywiście wspólne plenery z ArtPozytywnymi, dzięki którym można poznać nowe, niesamowicie ciekawe miejsca, a także ćwiczenia "zdjęcia tygodnia", które zmuszają do kreatywności. Otrzymujemy więc długofalowe wsparcie, które pozwala nam rozwijać się w świecie fotografii:-) gorąco polecam!

Szkoły fotografowania

6.0
Jola
Termin usługi: marzec 2019 

Za mna warsztaty wnetrz i nieruchomosci...jestem zachwycona !! Kasia jest ciepla i bardzo pozytywna osoba. W profesjonalny i bardzo zrozumialy sposob przekazuje swoja ogromna wiedze. Jej cierpliwosc sprawia ze nie ma stresu i napiecia...co pomaga latwiej i szybciej zrozumiec i zapamietac teorie i praktyke. Po zajeciach, kazdy z nas otrzymal ,,Dyplom ukonczenia warsztatow,,i konspekt z zajec, ktory jest bardzo pomocny. Polecam bardzo zajecia z Kasia...naprawde bedziecie zadowoleni.

Szkoły fotografowania

6.0
Agnieszka
Termin usługi: luty 2019 

Mój 14 letni syn był bardzo zadowolony z warsztatów. Zapisując go na zajęcia zastanawiałam się, czy wytrzyma po 6 godzin przez dwa dni. Okazało się, że zajęcia były bardzo różnorodne i ciekawe. Syn dużo się nauczył i sympatycznie spędził dwa dni ferii. Pani Katarzyna świetnie radzi sobie z młodzieżą i potrafi ich wprowadzić w fascynujący świat fotografii.

Szkoły fotografowania

5.7
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2018 

W grudniu udałam się do Kasi na warsztaty dotyczące podstaw fotografii. Jestem zachwycona. Sposób w jaki Kasia przekauzje wiedze, jak dba o swoich kursantów i jakie daje im potem możliwości jest rewelacyjny. Nie mogłam znaleźć lepszego miejsca do nauki.

Szkoły fotografowania

6.0
ja
Termin usługi: grudzień 2018 

Katarzyna jest kompetentną i sympatyczną osobą, która jasno i klarownie przekazuje wiedzę, Gorąco polecam.

Szkoły fotografowania

6.0
Róża
Termin usługi: listopad 2018 

Serdecznie polecam szkolenia, warsztaty u Kasi ArtPozytywnych, o których sama dowiedziałam się z Internetu. Szukałam kogoś, kto odpowie mi na moje pytania, rozwieje moje wątpliwości, zwróci uwagę na moje błędy, które robię a które nie pozwalają mi na wykonywanie zdjęć o jakich zawsze marzyłam. Kasia to bardzo pozytywna, serdeczna kobieta, profesjonalna i cierpliwa, z uśmiechem podchodząca do swoich uczniów. Jest świetnym nauczycielem, człowiekiem z pasją i ogromnym zaangażowaniem. W sposób merytoryczny i jednocześnie w przystępny potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia nawet tym, którzy w jakiś sposób mieliby z tym problemy. Tu nie ma znaczenia początkowy poziom wiedzy kursanta- podstawy teoretyczne czy doświadczenie praktyczne albo całkowity ich brak, wiek 10 czy 70 + ani sprzęt, który masz przy sobie. Poza szkoleniem, warsztatami mamy również możliwość darmowego wsparcia w postaci wspólnych plenerów (wspólne foto spacery) i spotkania fotograficzne (rozmowy o fotografii, fotografowaniu w podróży itd.), oraz wsparcie online poprzez platformę wymiany wiedzy – zamkniętą grupę na Facebooku :)

Szkoły fotografowania

6.0
Nikola Kulik
Termin usługi: listopad 2018 

Ostatnio brałam udział w warsztatach fotografii od podstaw i jestem z nich bardzo zadowolona. Każda złotówka była warta tych dwóch dni. Zajęcia były urozmaicone i prowadzone w ciekawy sposób. Teoria została wytłumaczona prostym językiem i łatwo było wszystko zrozumieć. Nigdy nie było nudy, w pierwszy dzień uczyliśmy się teorii, która była przeplatana ćwiczeniami praktycznymi, a drugiego dnia wybraliśmy się w plener i później obrabialismy zdjęcia na laptopach. Warsztaty są zarówno dla osób, które nic nie wiedzą o robieniu zdjęć jak i dla tych, którzy już mają doświadczenie, ale chcą podszkolić swoje umiejętności. Grupy są małe, dzięki czemu każdy może zadawac pytania. Po warsztatach można uczestniczyć w plenerach z Artpozytywnymi i dołączyć do fotograficznej rodzinki, gdzie dzielimy się swoimi zdjęciami i rozmawiamy o różnych tematach fotograficznych. Po warsztatach mogę szczerze powiedzieć, że są bardzo pomocne i dzięki nim odkryłam nowe hobby!

Szkoły fotografowania

6.0
Asia
Termin usługi: październik 2018 

W nauce poza własnymi chęciami niezbędna jest umiejętność przekazywania wiedzy przez nauczyciela. Jego odpowiednie podejście, otwartość, cierpliwość, spokój, chęć zarażania własną pasją oraz ogólna aura sprzyjająca zgłębianiu tajników wiedzy. To wszystko dało się odczuć podczas zajęć, za co bardzo dziękuję i jestem wdzięczna. Dlatego też serdecznie polecam naukę fotografii w towarzystwie Kasi.

Szkoły fotografowania

6.0
Marcin
Termin usługi: wrzesień 2018 

Jedno słowo - polecam. Katarzyna Maczyszyn i jej ogromna wiedza sprawia, że kurs staje się fajną przygodą. Teraz tylko szlifować zapoznaną wiedzę.

Szkoły fotografowania

6.0
Gosia
Termin usługi: lipiec 2018 

Świetne kursy, mimo że fotografowałam 5 lat, to dowiedziałam się wiele na kursie fotografii od postaw. Szczerze polecam, Kasia to bardzo pozytywna kobieta, profesjonalna i cierpliwa, z uśmiechem podchodząca do tematu, swoich uczniów. Widać, że lubi to co robi.

Szkoły fotografowania

6.0
Ania
Termin usługi: lipiec 2018 

Serdecznie polecam ! :) Jestem osobą zaczynającą swoją przygodę z fotografią, korzystałam z kursu grupowego oraz korzystam obecnie z kursu indywidualnego. Jestem bardzo zadowolona z obydwu kursów. Kasia ma ogromną wiedzę i doświadczenie, a jakość kursów jest na bardzo wysokim poziomie. Ponadto jest świetnym nauczycielem :) W sposób merytoryczny i jednocześnie w przystępny potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą, udzieliła mi wiele cennych wskazówek. Ponadto Kasia jest bardzo serdeczną i ciepłą osobą co sprawia, że sama atmosfera kursów jest bardzo pozytywna. Biorąc pod uwagę jakość kursów, sposób przekazywania wiedzy oraz samą atmosferę w przyszłości mam zamiar dalej korzystać z oferty kursów ArtPozytywni. Niewątpliwie nauka z Kasią jest to dla mnie bardzo cenne doświadczenie oraz pokaźna dawka wiedzy.

Szkoły fotografowania

6.0
Ania
Termin usługi: maj 2018 

Jestem "po" i "w trakcie" kolejnych zajęć odbywających się w ramach kursu indywidualnego. Kasia jest prawdziwą skarbnicą wiedzy :) i jednocześnie świetnym nauczycielem potrafiącym przekazać informacje teoretyczne oraz ich zastosowanie w praktyce - konkrety bez zbędnej otoczki ;) Fotografia i obróbka cyfrowa zdjęć nabiera innego wymiaru :)! Szczerze polecam wszystkim chcącym podszkolić swój warsztat :)!

Szkoły fotografowania

6.0
Daria
Termin usługi: maj 2018 

Odbylam u Kasi 5h indywidualny kurs z podstaw Photoshopa i jestem zachwycona pod kazdym względem: profesjonalizmem, zaangazowaniem, cierpliwoscia i dobra atmosfera na zajeciach. Szczerze polecam!

Szkoły fotografowania

6.0
Ewa
Termin usługi: marzec 2018 

Swoją działalność fotograficzną dzielę na 2 okresy, przed poznaniem Kasi Maczyszyn i po jej poznaniu; i chociaż ten pierwszy okres trwał całe dziesięciolecia a drugi zaledwie kilka miesięcy, to właśnie ten krótszy wniósł o wiele więcej do mojego fotografowania. Kasia nauczyła mnie i wciąż uczy myślenia przy tworzeniu każdego kadru, swoimi uwagami pomaga osiągać coraz więcej, sprawiła, że zaczynam być naprawdę zadowolona z niektórych zdjęć a to daje, jak wiemy, dużo radości i satysfakcji. Jest mądrą, profesjonalną Nauczycielką ,ma bogatą wiedzę i doświadczenie praktyczne,ma również ogromną łatwość przekazywania swoich wiadomości, cierpliwość przy wyjaśnianiu indywidualnych problemów, sympatyczne i miłe podejście do każdego z nas, niezależnie od wieku, umiejętności czy posiadanego sprzętu. Bardzo spodobał mi się fakt, że przed warsztatami z podstaw fotografii, robi rozeznanie jakie marki aparatów przyniosą uczestnicy.To bardzo ważne, trafiłam kiedyś na kurs, gdzie pan prowadzący nie miał pojęcia o obsłudze bezlusterkowca i niestety nie mogłam czynnie uczestniczyć w zajęciach. Kasia nie miała z tym problemu. Kasiu, dziękuję za wszystko!

Szkoły fotografowania

6.0
Jola
Termin usługi: styczeń 2018 

Gorąco polecam, o Kasi i ArtPozytywnych "dowiedziałam się z internetu", szukałam kogoś, kto odpowie mi na moje pytania, zwróci uwagę mi na błedy, które robię, a które nie pozwalają mi na wykonywanie zdjęć o jakich marzę.Skorzystałam z lekcji indywidualnych,później doszły plenery i warsztaty z makrofotografii. Trafiłam w dziesiątkę- cierpliwość, wiedzą i takt Kasi pozwalają mi się rozwijać i rozpalają"apetyt" na więcej. Dziękuję Kasiu, a niezdecydowanym gorąco polecam:)

Małgosia
Termin usługi: luty 2018 

Polecam Wszystkim zainteresowanym :) W bardzo miłym towarzystwie całej grupy amatorów fotografów , dokładnie i wielkim zaangażowaniem Prowadzącej Kasi :) Nie ma znaczenia początkowy poziom wiedzy, wiek ani sprzęt, który masz - wszystko jest dobre :) - trzeba tylko umieć korzystać z dobrodziejstw tego co mamy - i to jest fantastyczne na zajęciach. Nie musisz mieć drogiego sprzętu, aby fotografować... Ważne, abyś miał chęci , zapał.... - resztę cudu czyni Prowadząca Warsztaty Kasia i nasze dalsze działania:) Pierwszy raz się spotkałam z takim zaangażowaniem na szkoleniu - gdzie w czasie tłumaczenia jakieś zagadnienia Prowadzący Warsztaty podchodzi do każdego kursanta i omawia indywidualnie temat na danym sprzęcie kursanta - każdy z nas miał inny aparat :) Kasiu dziękuję ,że mogę liczyć na Twoje fachowe wsparcie również po kursie, w czasie spotkań , plenerów... Na pewno skorzystam z innych szkoleń z zakresu fotografii. To dopiero początek :) Polecam Wszystkim Zainteresowanym :):)

Szkoły fotografowania

5.8
Janusz Gorgoń
Termin usługi: marzec 2018 

Signum temporis, to nie tylko znak upływającego czasu (tak patrzą przede wszystkim Seniorzy rozpamiętując lata swej młodości), ale i początek "nowego otwarcia" dla tych, którzy nieco przyżółkłą metrykę schowali głęboko w domowych archiwach. Wracam do pasji sprzed lat, patrząc przed siebie, lecz dziś już w pełni świadomie, chcąc najpierw poznać postawy, których niegdyś nie posiadłem i działałem na zasadzie "jakoś to będzie".. Te słowa kreślę po wspaniale prowadzonym przez p. Katarzynę Maczyszyn, kursie " Podstaw fotografowania"...Świetna, profesjonalna Nauczycielka, empatyczna Prezenterka + ogrom wiadomości + miłe towarzystwo + warsztaty...Z tego skorzystałem w stopniu, jaki zweryfikuje praktyka, lecz już dziś mogę polecić każdemu z Czytelników tej opinii....Każdemu, kto chce zdobyć wiedzę w tej dziedzinie, rekomenduję udział w szkoleniu prowadzonym przez Katarzynę. Kasia bowiem, to nie tylko znakomity fachowiec teoretyk i praktyk w zakresie Fotografii, ale także bardzo dobry Wykładowca, potrafiący przekazać wiedzę Słuchaczowi w przedziale wieku 16-99 a na dodatek, bezpośrednia i niezwykle sympatyczna Przedstawicielka Płci Pięknej.

Szkoły fotografowania

5.8
Danka
Termin usługi: styczeń 2018 

Brałam udział w warsztatach fotografii wnętrz, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam. Dużo przydatnej, praktycznej wiedzy + ćwiczenia. Fajna atmosfera.

Szkoły fotografowania

6.0
Beata
Termin usługi: listopad 2017 

Gorąco polecam warsztaty dla początkujących. Dużo wiedzy przekazanej w prosty i zrozumiały sposób. Trudno nie nauczyć się. Przesympatyczna atmosfera, głównie dzięki prowadzącej Kasi, która jest osobą serdeczną i bardzo pozytywnie nastawioną do ludzi. Do tego cierpliwą i dokładną, co sprawia, że na wszystkie pytania i wątpliwości pada wyczerpująca odpowiedź. Pełen profesjonalizm. Najwyższa ocena.

Szkoły fotografowania

6.0