Najlepsze szkoły fotografowania Gdańsk

Oceny (75)

Kinga
Termin usługi: maj 2024 

Warsztaty bardzo treściwe, w dość krótkim czasie dużo wiedzy przekazanej na spokojnie, analiza wcześniejszych ustawień aparatu, omówienie potrzebnych funkcji, podpowiedź co do sprzętu, programów, idealne spotkanie :)

Szkoły fotografowania

6.0
Angelika
Termin usługi: kwiecień 2024 

Szczerze polecam warsztaty u Pani Kasi. Przede wszystkim profesjonalna wiedza, cenne wskazówki, cierpliwe podejście do osoby uczącej się, dużo materiałów po szkoleniu, fachowa pomoc. Widać, że Pani Kasia kocha to co robi i próbuje to przekazać również swoim kursantom. Idealne warsztaty dla osób początkujących. Polecam całym sercem !!!!!

Szkoły fotografowania

6.0
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2023 

polecam warsztat dla Początkujących. Wiele cennych informacji, mnóstwo użytecznych materiałów, indywidualne podejście do kursanta, serdeczna atmosfera, ćwiczenia praktyczne, dużo materiałów przesłanych po kursie. Jednym słowem warto!

Szkoły fotografowania

6.0
Maciej
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo dobre szkolenie. Idealne dla osób początkujących. Przez 2 dni nabyłem wiedze i umiejętności, które pomogą mi rozpocząć przygodę z fotografią. Pani Kasia bardzo miła i pomocna. Zdecydowanie polecam!

Szkoły fotografowania

6.0
Lena
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam Warsztat dla Początkujących. Dużo podstawowej i rozszerzonej wiedzy, indywidualne podejście do każdego kursanta, serdeczna atmosfera, ćwiczenia praktyczne, dużo materiałów do ćwiczeń w domu. Polecam wszystkim początkującym!

Szkoły fotografowania

6.0
Ola
Termin usługi: kwiecień 2023 

Gorąco polecam! Miałam weekendowy kurs dla początkujących, na którym bardzo dużo się nauczyłam. Kasia jest bardzo pomocna i cierpliwa, ma ogromną wiedzę, którą umie przekazać. Zajęcia w formie teorii i praktyki to coś co mnie skusiło na udział w kursie i się nie zawiodłam ;)

Szkoły fotografowania

6.0
Emilia
Termin usługi: marzec 2023 

Bardzo serdecznie polecam kurs fotografii mobilnej. Wystarczyło 6h a już złapałam zajawkę i będę starała się robić zdjęcia wykorzystując nabyta wiedzę. Coś dla miłośników fotografii niekoniecznie tej na dużym profesjonalnym sprzęcie.

Szkoły fotografowania

6.0
Olga
Termin usługi: luty 2023 

Polecam Kurs podstawy fotografii w ArtPozytywni! Idealny dla laików oraz osób, które co nieco wiedzą co to czas naświetlania, ISO i przysłona :) Katarzyna z dużą dozą cierpliwości wytłumaczy nawet najbardziej opornemu kursantowi, jak zrobić dobre zdjęcie.

Szkoły fotografowania

6.0
Dorota
Termin usługi: styczeń 2023 

Polecam kurs fotografii dla młodzieży - 13-16 lat. Syn był bardzo zadowolony z zajęć. Powiedział, że było profesjonalnie i fajnie. Pani Kasia w bardzo ciekawy sposób przekazała mu swoją wiedzę, zachęciła do rozwijania pasji, za co bardzo Jej dziękuję.

Jolanta
Termin usługi: listopad 2022 

Kurs fotografii mobilnej przerósł moje oczekiwania. Prowadzony przez p. Kasię merytorycznie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Teraz zdjęcia robię bardziej świadomie i z wykorzystaniem możliwości technicznych telefonu. Wszystkim zainteresowanym polecam

Szkoły fotografowania

6.0
Karolina
Termin usługi: czerwiec 2022 

Serdecznie polecam kurs fotografii od podstaw u Pani Kasi. Genialne miejsce dla kogoś kto chce nauczyć się fotografii od podstaw i przestać używać automatu w aparacie. Pani Kasia serdeczna i z mega wiedzą. Wszystko wytłumaczy na prosty język tak żeby zrozumiał każdy. Fajne praktyczne zajęcia w terenie oraz przejrzysta teoria. Jeszcze raz serdecznie polecam każdemu kto kocha robić zdjęcia

Szkoły fotografowania

6.0
Tosia
Termin usługi: maj 2022 

Super warsztaty, bardzo miła atmosfera :)

Szkoły fotografowania

6.0
Maja
Termin usługi: maj 2022 

Zdecydowanie polecam kurs fotografii od podstaw. Pani Kasia to wyśmienity fotograf, potrafi jasno przekazać swoją wiedzę i chętnie dzieli się doświadczeniem. Po kursie aparat dla mnie to już nie czarna skrzynka, a najlepszy "kumpel" do robienia zdjęć. Moja przyjaźń z fotografią się rozwija. Dziękuję :)

Szkoły fotografowania

6.0
Anita i Zosia
Termin usługi: kwiecień 2022 

Właśnie jesteśmy po warsztatach z kosmetyków i świec z Panią Kasią. Pomysł na urodzinową imprezkę mojej 12- letniej córki w pracowni na Rajskiej, wpadł mi do głowy przypadkiem. Chodziło o kameralne spotkanie w gronie kilku przyjaciółek i spędzenie go w twórczy sposób . I był to był strzał w dziesiątkę! Trojka dziewcząt bawiła się świetnie pod czujnym okiem p. Kasi, uzbrojonej po zęby w niezbędne rekwizyty i materiały do produkcji błyszczyków , żeli i maseczek do mycia i pielęgnacji twarzy , świec sojowych itp., a przede wszystkim w fachową wiedzę .Kobieta ta w przystępny i bardzo zajmujący sposób przybliżyła dziewczynkom tajniki produkcji ich ulubionych ,naturalnych kosmetyków, z użyciem naturalnych produktów , a potem z wielkim zaangażowaniem , wspólnie wykonały kilka na własny użytek .Dziękujemy Pani Kasiu za miłą , przyjazną atmosferę , fajne gadżety , a przede wszystkim super czas spędzony razem :) Polecamy zwłaszcza starszym dzieciom i młodzieży .

Szkoły fotografowania

6.0
Sławek
Termin usługi: marzec 2022 

Polecam każdemu lekcje z Panią Kasią. Początkujący mogą uzyskać bardzo trafne i konkretne informacje dotyczące fotografii, sprzętu i obróbek samych zdjęć. Brawo ;)

Szkoły fotografowania

6.0
Kasia
Termin usługi: luty 2022 

Skorzystałam z zajęć indywidualnych u p. Kasi i jestem bardzo zadowolona. U p. Kasi widać ogromną pasję z fotografii i naprawdę szeroką wiedze, a co dla mnie najważniejsze umie ją przekazać w przystępny sposób. Jest świetnym nauczycielem, cierpliwym, powoli tłumaczy aż do skutku:-) Bardzo pomocna w doborze sprzętu jak i również po zakończeniu szkolenia. Na samych zajęciach panuje bardzo miła i luźna atmosfera. Zdecydowanie każdemu polecam, sama niedługo wrócę:-)

Szkoły fotografowania

6.0
Anna
Termin usługi: styczeń 2022 

Zdjęcia robione na "Auto" to już historia :) W końcu wiem o co w tych zdjęciach chodzi. Polecam serdecznie.

Szkoły fotografowania

5.8
Małgorzata
Termin usługi: październik 2021 

Pani Kasia ma super podejście do każdego, cierpliwa i przesympatyczna. Zajęcia ciekawe połączone z teorią jak i praktyką. Polecam każdemu kto chce się nauczyć robić zdjęcia.

Szkoły fotografowania

6.0
MC
Termin usługi: sierpień 2021 

Kasia ma super podejście. Tłumaczy "po ludzku" tak aby rozwiac wszelkie wątpliwości. Warsztaty to sama przyjemność. A po warsztatach zostaje świetna znajomość, ogrom informacji i niekończącą się pomoc. Polecam serdecznie każdemu

Szkoły fotografowania

6.0
Eurodent
Termin usługi: czerwiec 2021 

Pani Katarzyna poprowadziła warsztaty z fotografii stomatologicznej dla naszych lekarzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i planujemy kontynuować ją w przyszłości. Prowadząca jest doskonale przygotowana merytorycznie i praktycznie. Ogromna wiedza i chęć dzielenia się nią w przystępny oraz praktyczny sposób, to gwarancja, że szkolenie będzie interesujące i skuteczne dla uczestników. Dodatkowo duże zaangażowanie w organizację szkolenia, indywidualnie przygotowane materiały oraz wsparcie po szkoleniu, to dodatkowe benefity. Serdecznie polecamy współpracę z Panią Katarzyną, jako osobą solidną i kompetentną w swojej dziedzinie.

Szkoły fotografowania

6.0