Oceny (73)

Monika
Termin usługi: listopad 2017 

Gorąco polecam zajęcia w ramach zgrupowania ArtPoztywni! Przekazywana jest tam bardzo cenna wiedza, w bardzo przejrzysty i spójny sposób. Tematyka spotkań jest różnorodna i dopasowywana do potrzeb grupy. Ponad to ewentualne koszta warsztatów są na tyle niskie, że każdy ma szansę z nich skorzystać! Jak dla mnie najwyższa ocena :)

Szkoły fotografowania

6.0
Magdalena
Termin usługi: październik 2017 

ArtPozytywni, to marka, którą obserwuję i jestem z nią od samego powstania. Kasia, jej twórczyni, jest wyjątkową osobowością, przemiłym człowiekiem i przede wszystkim ŚWIETNĄ SPECJALISTKĄ. ZAWSZE stara się pomóc, ma ogromną wiedzę z zakresu grafiki komputerowej i fotografii. Wiedzę i doświadczenie poparte artystyczną wrażliwością, a to niezwykle ważne! Dzieli się tą wiedzą z wielkim m zapałem, jak przystało na człowieka z pasją. Na ostatnich warsztatach dowiedziałam się tego, co potrzeba, aby w zakresie podstawowym prawidłowo przygotowywać grafiki do druku. Kasia wykazuje się ogromną cierpliwością i wszystko tłumaczy tak długo, aż będzie pewna, że zostanie zrozumiane. Uczestniczyłam już w kilku szkoleniach Kasi i zdecydowanie uważam, że ArtPozytywni to marka, do której warto wracać!

Szkoły fotografowania

5.7
Irek
Termin usługi: październik 2017 

Uzupełnieniem warsztatów są z pewnością zajęcia plenerowe na których praktycznie można wykorzystać zdobytą wiedzę. Wyjazdowy plener w Bieszczadach to ciekawe doświadczenie. Niesamowite widoki i dzika przyroda to wymarzone środowisko dla każdego amatora uwieczniania pięknych momentów. Październikowe Bieszczady to strzał w dziesiątkę. Dobrze spędzony czas w miłym gronie pod fachową opieką prowadzącej.

Szkoły fotografowania

6.0
Tomasz
Termin usługi: lipiec 2017 

Wspaniałe warsztaty! Kasia z ArtPozytywnych dzieliła się z nami swoją ogromną wiedzą w sposób bardzo zwięzły, klarowny i konkretny. Bez zagłębiania się w każde z funkcji tego rozbudowanego programu. Dzięki temu w 2 godziny moje umiejętności postprodukcji weszły na zupełnie inny poziom. Serdecznie polecam wszystkim niezależnie od stopnia zaawansowania. Z niecierpliwości czekam na kolejne warsztaty na temat Photoshopa.

Szkoły fotografowania

5.8
Katarzyna
Termin usługi: lipiec 2017 

Długo poszukiwałam nauczyciela, który pomoże mi z obróbką cery przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i bez utraty struktury skóry. Warsztaty indywidualne prowadzone przez Kasię z ArtPozytywni są doskonale przygotowane pod względem posiadanej wiedzy prowadzącej jak i umięjetności w przekazywaniu teorii oraz przełożeniu tejże na efekt końcowy postprodukcji. Prowadząca Warsztaty udzieliła mi wskazówek w trakcie 3godzinnych warsztatów oraz podjęła się "opieki" w trakcie moich "prac domowych" . Indywidualne Warsztaty postawione są na wysokim poziomie a prowadzącą cechuje skupienie, doskonały kontakt oraz wiedza, którą potrafi w sposob przyjazny, przekazać kursantowi. Z pewnością wrócę po kolejną dawkę wiedzy .

Szkoły fotografowania

6.0
Agnieszka Aga
Termin usługi: czerwiec 2017 

Jedne z ciekawszych warsztatów w których mam okazję uczestniczyć. Na spotkaniach, omawiane są różne zagadnienia techniczne dot. głębi ostrości, ogniskowej, czasu otwarcia migawki, użycia filtrów itp. Zakres tematyki różnorodny i dopasowany do zainteresowań uczestników od portretu, krajobrazu, fot. wnętrz, makro i inne. Nabytą wiedzę można przetestować w praktyce na wspólnych plenerach z innymi ArtPozytywnymi. W warsztatowych blokach tematycznych prowadząca dzieli się szeroką wiedzą nt postprodukcji obrazu w programie graficznym. Krok po kroku omawiane są podstawowe narzędzia gdzie i jak je użyć. Każdy blok, to obróbka innego rodzaju fotografii od podstaw do bardzo zaawansowanych montaży. Bardzo polecam wszystkim foto zakręconym głodnych wiedzy i nowych pomysłów!

Szkoły fotografowania

5.7
Aga
Termin usługi: czerwiec 2017 

Stronę Kasi zareklamował mi fb, jako że interesuję sie fotografia juz od dawna. Postanowiłam pójść na plener, żeby zobaczyć, co i jak. Zarówno Kasia jak i uczestnicy byli bardzo przyjaźni i pozytywnie nastawieni. Kasia wszystkim służyła pomoca i tłumaczyła, jakie ustawienia w aparacie będa najlepsze do zdjęć, które robiliśmy (ja jestem poczatkujaca)- a robiliśmy malowanie światłem. Jestem bardzo zadowolona, że byłam i że poznałam pasjonatów fotografii. Polecam.

Szkoły fotografowania

5.7
Maja
Termin usługi: marzec 2017 

Uczestniczyłam kilkakrotnie w warsztatach organizowanych przez ArtPozytywnych i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim uzyskałam odpowiedzi na moje pytania, jak również otrzymałam ogromną dawkę inspiracji. Pani Kasia jest osobą niesamowicie otwartą, przyjazną i chętnie dzielącą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Bardzo polecam zarówno początkującym, jak również tym bardziej wprawionym.

Szkoły fotografowania

5.8
Małgorzata
Termin usługi: maj 2017 

Bardzo fajnie prowadzone warsztaty dla osób, które chcą się zapoznać z możliwościami jakie daje komputerowa obróbka obrazu. Doskonałe za równo dla amatorów fotografii, którzy chcą po prostu poprawić nie do końca udane zdjęcie, jak i dla kogoś kto chciały zgłębić arkana nieco bardziej zaawansowanej manipulacji obrazu.

Szkoły fotografowania

5.2
Daria
Termin usługi: maj 2017 

Szczerze polecam wszystkim, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z bardziej wymagającymi programami do obróbki cyfrowej zdjęć. Prowadząca jest bardzo miła i pomocna, wyjaśnia wszystkie zagadnienia krok po kroku, więc spokojnie da się nadążyć za programem zajęć poruszając się w programie nawet pierwszy raz.

Szkoły fotografowania

5.8
Asia
Termin usługi: maj 2017 

Wiele się nauczyłam! Warsztaty z Photoshopa dla tych, którzy zaczynają przygodę z obróbką cyfrową i dla bardziej zaawansowanych. Prowadząca w sposób przystępny i dostosowany do uczestnika pomaga wykonać projekt obróbki cyfrowej, według swoich wskazówek. Spotkanie podzielone jest na kilka sekcji, stopniowo pogłębiane umiejętności. Duża cierpliwość prowadzącej i szeroka wiedza z zakresu fotografii oraz co ważne - duże wyczucie estetyczne, które pomaga rozwiązać problem, jeśli przychodzimy juz z konkretnymi pytaniami lub zadaniami. Gorąco polecam!!

Szkoły fotografowania

5.2
edyta
Termin usługi: maj 2017 

Szczerze polecam warsztaty fotograficzne. Bardzo przyjemna atmosfera. Szkolenie prowadzone sprawnie i bardzo klarownie. Nawet największy amator wynosi z warsztatów znaczną wiedzę w zakresie poprawy fotografii.

Szkoły fotografowania

6.0
Lucyna
Termin usługi: maj 2017 

Obsługa bardzo dobra,podejscie do kazdego indywidualnie,pomoc w kazdej sytuacji nie tylko na warsztatach,ale tez i po za, bo jak to mowia praktyka czyni mistrza

Szkoły fotografowania

5.8