Przedszkole Bajkowa Akademia

Przedszkole Bajkowa Akademia

Wybierz numer

58 341-44-41 660-553-662
b...@iwrd.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/26 - Przedszkole Bajkowa Akademia Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/26 - Przedszkole Bajkowa Akademia Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/26 - Przedszkole Bajkowa Akademia Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/26 - Przedszkole Bajkowa Akademia Gdańsk +23 1
 

O nas

Przedszkole "Bajkowa Akademia" działa w pięknym, nowym budynku w centrum Gdańska.
Nasza siedziba spełnia najwyższe światowe standardy.
Organem prowadzącym przedszkole jest Fundacja – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka. Nasze przedszkole jest placówką integracyjną i dzięki temu każde dziecko, które będzie tego potrzebowało, będzie mogło skorzystać z dodatkowego wsparcia specjalistów - psychologów i pedagogów.

Film z codziennego życia w naszym przedszkolu można znaleźć w filmie: "Dzień w Bajkowej Akademii".

Największym atutem naszego przedszkola jest pełna zapału, wyspecjalizowana i pomysłowa kadra, która potrafi poprzez pozytywne motywowanie dzieci zachęcać je do twórczej zabawy, aktywnego poznawania świata, rozwijania swoich możliwości oraz odkrywania talentów.
Dzieci korzystają z różnorodnych zajęć dodatkowych: język angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, tańce, zajęcia sportowe, zajęcia logopedyczne z elementami logorytmiki i glottodydaktyki, warsztaty kulinarne itp.

Oceny (8)

Mama Oli
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: wrzesień 2021

Przedszkole Bajkowa Akademia to moim zdaniem miejsce unikatowe, ponieważ ludzie, którzy je tworzą wkładają ogromny wysiłek w to, by wychować nasze dzieci na dobrych i mądrych ludzi. Jest to miejsce, w którym nasze dzieci czują się bardzo dobrze. Uczęszczamy tam już trzeci rok.

Przedszkola

6.0
Adam
Termin usługi: czerwiec 2022

Bardzo przyjazne przedszkole, przemiła kadra, świetnie wyposażone w tablice multimedialne, piękny i bezpieczny plac zabaw. Dziecko uwielbia tam chodzić. Polecam

Przedszkola

6.0
Karina L.
Termin usługi: sierpień 2019

Wyjątkowe przedszkole, gorąco polecam wszystkim rodzicom, którym zależy aby ich dziecko miało najlepszą opiekę. Doskonale wykwalifikowana kadra. Panie wykazują się ogromna empatią, jednocześnie ucząc prawidłowych zachowań. Dzieci mają mnóstwo dodatkowych zajęć, wycieczki, przedstawienia. Dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu.

Przedszkola

6.0
Tata
Termin usługi: marzec 2018

Jestem tatą dziecka uczęszczającego do Bajkowej Akademii i przyłączam się do pozytywnych ocen. Poza świetną lokalizacją i wyposażeniem atutem placówki jest personel, z którym mamy bardzo dobry kontakt. Z uwagi na niewielką ilość dzieci nasze uwagi dotyczące zachowań dziecka czy jego upodobań są na bieżąco analizowane i - co cieszy - omawiane przy kolejnych wizytach. Z własnych obserwacji mogę jeszcze wysoko ocenić zajęcia logopedyczne. Oczywiście ciężko jest dokonać obiektywnej oceny w sytuacji w jakiej dziecko uczęszcza od początku do tej samej placówki, jednak przed podjęciem decyzji zwiedziłem kilka innych przedszkoli i zdecydowaliśmy się na Akademię.

Przedszkola

6.0
Aldona, mama
Termin usługi: wrzesień 2017

Kiedy moja córka szła do przedszkola, jak wiele matek bałam się, jak to będzie, czy panie odpowiednio się nią zaopiekują i czy będzie jej tam dobrze. Po pół roku mogę śmiało powiedzieć, że to najlepsze miejsce, do jakiego mogła trafić. Zarówno opieka i indywidualne podejście nauczycieli do każdego dziecka, jak i poziom zajęć (a wiem coś o tym, bo przez jakiś czas pracowałam w kilku przedszkolach i miałam okazję oglądać je "od środka") są wyjątkowe. Krótko mówiąc - każdemu polecam i uważam się za szczęściarę, że tu trafiłam.

Przedszkola

6.0
Aga
Termin usługi: marzec 2018

Dwójka moich dzieci uczęszcza do tego przedszkola. Najlepszym odzwierciedleniem atmosfery tego miejsca jest to, że obydwoje uwielbiają tam chodzić. Panie są bardzo kreatywne, wymyślają mnóstwo fajnych zadań i wyzwań, przez co dzieci uczą się poprzez zabawę. Mocną stroną tego miejsca jest: kameralna grupa (podzielona na 2 grupy wiekowe), bardzo fajna sala dydaktyczna dla zerówkowiczów, spory nacisk na grafomotorykę (w przyjaznym wydaniu), uważność kadry wobec dzieci, wskazówki Pań dotyczące tego, jak można motywować dzieci do samodzielności oraz bardzo przyjazna atmosfera i przestrzeń - zarówno w środku jak i na zewnątrz. Pani Ewelina bardzo dobrze organizuje pracę zespołu, który działa z odczuwalną pasją. Każda z Pań jest inna i wnosi w życie przedszkola coś innego. Panie prowadzą zajęcia tematyczne, dzieląc się z dziećmi swoimi umiejętnościami. Zajęcia dodatkowe również dobrze się sprawdzają. Będę polecać i polecam:)

Przedszkola

6.0
mama
Termin usługi: styczeń 2015

Do Bajkowej Akademii uczęszczała dwójka moich dzieci. Były zachwycone, nie chciały wracać do domu. Pani Ewelina z Bajkowej to wspaniała kobieta, która ma głowę pełną pomysłów i zawsze chętnie pomaga :) Plusem jest także obniżone czesne na okres wakacji oraz rabat gdy do przedszkola uczęszcza rodzeństwo.

Przedszkola

6.0
Ala
Termin usługi: sierpień 2017

Przedszkole Bajkowa Akademia to wspaniałe miejsce dla każdego Malucha i Zerówkowicza :) Panie otaczają opieką każde dziecko, są zawsze pozytywnie nastawione do choćby najmniejszego problemu i starają się go rozwiązać współpracując z rodzicami. Ilość zajęć dodatkowych jest szeroka i wszechstronna. Nie ma czasu na nudę, bo formą tych zajęć jest zabawa, więc dzieci są zadowolone i uczą się w tempie błyskawicznym :) Przedszkole posiada również piękny ogród połączony z placem zabaw z daleka od ulicy, więc szaleństwo jest bezpieczne :) Bardzo często organizowane są też wyjścia i wycieczki w różne ciekawe miejsca i zawsze w celu poszerzenia wiedzy. Jednym słowem, dzieci są bezpieczne, mają wspaniałą opiekę, a do tego rozwijają się z uśmiechem na buźce. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom!!!

Przedszkola

6.0