Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Wybierz numer

58 341-44-41
b...@iwrd.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Gdańsk 1
 

Artykuły o nas

O nas

Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka od 2006 roku wszechstronnie pomaga dzieciom z autyzmem oraz ich rodzinom. Prowadzi diagnozę, terapię, szkolenia i badania naukowe dotyczące terapii autyzmu.
O naszej pracy i życiu naszych podopiecznych i ich rodzin dowiesz się również tutaj, z filmu "Autyzm. Każdy ma swój Everest".

Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka  istnieje od 15 lat i prowadzi następującą działalność:
- diagnostyczną - Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczną
- terapeutyczną - Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Zaburzeniem Autystycznym
- szkoleniową - Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
- naukowo-badawczą - publikacje

IWRD w swojej działalności wykorzystuje najnowsze metody naukowe. Ponadto szkoli specjalistów z kraju i z Europy oraz pomaga w tworzeniu podobnych placówek. IWRD współpracuje także z Uniwersytetem GdańskimPolitechniką GdańskąGdańskim Uniwersytetem MedycznymUniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu i Oslo and Akershus University College of Applied Sciences.
Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka jest jednym z członków założycieli The Alliance for Scientific Autism Intervention (ASAI), która rozwija i rozpowszechnia model skutecznej terapii opartej na badaniach naukowych.

Kontakt do IWRD
ul. Malczewskiego 139
80-114 Gdańsk
tel.: +48 58 341 44 41
e-mail:  biuro@iwrd.pl
strona www: www.iwrd.pl

Oceny (1)

Grażyna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2022

Kontakt do fundacji otrzymałam poszukując najlepszego miejsca do terapii mojego syna. Mimo że mieszkam w Gdańsku i znam innych rodziców mających dzieci z autyzmem, to nie wiedziałam o istnieniu IWRD. Poszłam, popatrzyłam na miejsce i dzieci i wiedziałam, że to jest tutaj... Po dwóch latach terapii wiem, że miałam ogromne szczęście. Psycholog, która diagnozowała autyzm u syna, a jest moją znajomą, uważa że syn pięknie się rozwija i gdyby dziecka nie znała, to nie pomyślałaby że ma autyzm. Moi znajomi, którzy przez rok mieli dziecko w innym przedszkolu terapeutycznym po roku przenieśli dziecko do IWRD i podobnie jak my z mężem, uważają że to ich najlepsza decyzja w życiu. Jesteśmy z mężem pod wrażeniem tego miejsca i profesjonalizmu pań-terapeutek. Każdemu rodzicowi dziecka z autyzmem życzymy tak wspaniałej terapii i ludzi, którzy ją wykonują w IWRD. Pozdrawiam moje ukochane miejsce, które uratowało życie mojego syna, naszą rodzinę i ciągle ratuje tak wiele dzieci.... Ściskam was mocno.