Centrum Medyczne Morska I Przychodnia Rehabilitacyjna

Centrum Medyczne Morska

Wybierz numer

58 688-89-99 517-393-839
r...@cmMorska.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/27 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/27 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/27 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/27 - Centrum Medyczne Morska Gdynia +24 1
 

TV Filmy

29

Zmieniamy się... na Centrum Medyczne MORSKA

O nas

Jesteśmy z Państwem ponad 9 lat i przez cały ten czas, w naszych specjalistycznych placówkach medycznych w Gdyni na Obrońców Wybrzeża 8 (nowa), Kieleckiej 5 i Morskiej 7 leczymy i pomagamy Pacjentom odzyskać szybko sprawność.

Centrum Medyczne MORSKA świadczy usługi rehabilitacyjne oraz fizjoterapeutyczne na najwyższym poziomie zgodnie z naszym mottem: „w praktyce – najlepsi”.

Nasze placówki medyczne powstały z myślą o osobach borykających się z problemem przewlekłego bólu, z ograniczeniami w poruszaniu się, a także po urazach, wypadkach, udarach mózgu oraz z chorobami neurologicznymi czy układu kostno-stawowego zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Do dyspozycji Pacjentów jest 5 jednostek medycznych:
- Centrum Matki i Dziecka,
- Centrum Leczenia Bólu,
- Klinika Osteopatii,
- Przychodnia Rehabilitacyjna (NFZ),
- Poradnia Leczenia Bólu (NFZ),
które mieszczą się w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

Informacje na temat usług medycznych CM Morska można uzyskać dzwoniąc na numer: 586 888 999.

PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA (NFZ)
PORADNIA LECZENIA BÓLU (NFZ)
ul. Morska 7
81-323 Gdynia
Placówka na ulicy Morskiej 7 jest Przychodnią Rehabilitacyjną i wraz ze specjalistycznymi poradami lekarskimi oraz Poradnią Leczenia Bólu skupia się na obsłudze Pacjentów korzystających z naszych usług w ramach kontraktów NFZ.
Tutaj należy się zgłaszać na wizyty i porady lekarzy specjalistów rehabilitacji medycznej oraz lekarzy specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii.
Na Morskiej 7 prowadzimy bezpłatną rehabilitację dorosłych oraz dzieci, a także zabiegi szeroki zakres zabiegów fizykalnych.
 

W Centrum Matki i Dziecka (Obrońców Wybrzeża 8), znakomici specjaliści różnych zakresów (uroginekologii, położnictwa, laktacji, psychologii i dietetyki) wspierają Pacjentki w drodze od ich decyzji o macierzyństwie poprzez ciążę, poród i okres połogu. Jednocześnie Zespół fachowców: fizjoterapeutów dziecięcych, terapeutów logopedycznych i integracji sensorycznej oraz dietetyka i psychologa dziecięcego wspierają dzieci w ich prawidłowym rozwoju od 1. dnia życia. Wszyscy razem zapewniają Pacjentom kompleksową pomoc i opiekę medyczną.

Jako Centrum Leczeniu Bólu (Obrońców Wybrzeża 8), oferujemy konsultacje lekarzy anestezjologów, neurologów wraz z zabiegami inwazyjnymi typu kriolezja, iniekcje botulinowe, blokady lub wlewy, ale także masaż leczniczy, fizykoterapie, elektroterapie, akupunkturę i wiele innych wykonywanych przez dedykowanych fizjoterapeutów.

Klinika Osteopatii (Kielecka 5), to największa na Pomorzu Klinika Osteopatii Medycznej, w której dyplomowani osteopaci realizują holistyczny model leczenia Pacjentów. Każdego dnia swoim doświadczeniem i wyjątkowymi umiejętnościami niosą pomoc i ulgę wielu pacjentom.

Centrum Medyczne MORSKA oferuje świadczenia odpłatne w placówkach na Obrońców Wybrzeża 8 i Kieleckiej 5, a także bezpłatnie w ramach kontraktów z NFZ zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dla dzieci w Przychodni Rehabilitacyjnej i Poradni Leczenia Bólu na ulicy Morskiej 7.

Prowadzimy także rehabilitację domową na Terenie Trójmiasta w ramach marki DomowiFizjoterapeuci.pl dla pacjentów prywatnych, jak również w ramach NFZ, w przypadku pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności. Rejestracja wizyt domowych: 73 6252 333.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Obecnie przyjmujemy pacjentów w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

Na wizyty można się zarejestrować dzwoniąc na numer: 586 888 999.

Oceny (37)

Tadeusz Kotowski
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2023

Dla mnie rewelacja. Prowadzony jestem przez p .Hanię Rykowską. Jej wiedza , fachowość tematyczna i sposób prowadzenia zajęć , obycie techniczne wraz z ujmująca postawą sportsmenki powodują , że ta rehabilitacja przebiegająca w niezwykle miłej atmosferze jest bardzo efektywna i potrzebna.

Wizyty domowe

6.0
Jagoda
Termin usługi: kwiecień 2024 

Polecam z całego serca Pan doktor Kulesza super facet i się znam tym polecam każdemu kto już swojego bólu nie wytrzymuje

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Tajemniczy Klient
Termin usługi: luty 2024 

Dotyczy ul. morskiej 7, Mała szatnia do przebrania, pani z recepcji nie ogarnieta nie odpowiada na zadane pytania, brak możliwości wzięcia szafki do pozostawienia ubrań, z NFZ to nie jesteś klientem, komuna tutaj pozostała

Rehabilitacja dziecięca

1.0
Ewa
Termin usługi: listopad 2023 

Wysoki standart

Rehabilitacja dziecięca

6.0
Leszek Witlinski
Termin usługi: marzec 2023

Jestem zachwycony jakoscia Panstwa uslugi dziekuje za zaangazowanie oraz profesjonalizm,w przeszlosci korzystalem z uslug sanatoryjnych i nie spotkalem sie z taka usluga,ktora aktualnie otrzymuje od Panstwa ps.oddzielne podziekowania dla Pani Jaroslawy za zaangazowanie oraz za wyrozumiale serce z wyrazami szacunku Leszek Witlinski

Rehabilitacja

5.8
lenka
Termin usługi: grudzień 2022

Trochę trzeba czekać na rehabilitację z NFZ, ale to najlepsza placówka rehabilitacyjna i świetni fizjoterapeuci.

Rehabilitacja

6.0
Janusz
Termin usługi: czerwiec 2021

Jestem seniorem 70+. Od wielu lat cierpię na bóle kręgosłupa. Leczenie polegało na tym, że otrzymywałem zastrzyki przeciwbólowe, przeciwzapalne, zabiegi rehabilitacyjne ambulatoryjne i sanatoryjne. Ostatnio wróciłem z sanatorium w Ciechocinku. Wszystko to bez rezultatu. Trafiłem na szczęście w ręce Pana Jakuba Seremaka. Dzięki Jego wiedzy, doświadczeniu zawodowemu , profesjonalizmowi i zaangażowaniu już po dwóch wizytach odczułem poprawę. Nomen omen jak ręką objął. Jak najserdeczniej Panu Jakubowi Seremak dziękuję i kłaniam się pięknie.

Rehabilitacja

5.3
Wiesława L.
Termin usługi: marzec 2021 

Od dłuższego czasu miałam silne zawroty głowy, wizyty u kilku lekarzy nie przyniosły oczekiwanej diagnozy ani leczenia. Dopiero kilka (dwa) zabiegów u Pana Macieja Kurka , znakomitego osteopaty , spowodowały bardzo dużą poprawę. Dziękuję i szczerze polecam skorzystanie z usług fizjoterapeutów z Przychodni Morskiej a w szczególności Pana Macieja Kurka.

Przychodnie, poradnie NFZ

5.8
Julia
Termin usługi: styczeń 2021

Mgr Maciej Helwich - to fizjoterapeuta z dużą wiedzą, uprzejmy, wszystko tłumaczy. Widać, że wie co robi. Po operacji haluksa pomaga mi wrócić do sprawności. Dziękuję!

Rehabilitacja

6.0
zadowolony
Termin usługi: wrzesień 2020 

Na konkretną godzinę, praktycznie bez kolejki.

Rehabilitacja dziecięca

6.0
Żbikowski Jerzy
Termin usługi: wrzesień 2020

W minioną środę rozpoczęła się u mnie w mieszkaniu rehabilitacja domowa. Gratuluję pomysłu i dziękuję za przyjęcie mnie do tego Programu. Jednocześnie dziękuję za skierowanie do mnie bardzo kompetentnego Fizjoterapeuty.

Rehabilitacja

6.0
ula
Termin usługi: wrzesień 2020

Przychodnia na ul Kieleckiej K5, to pełna profesjonalna obsługa, z dużą wiedzą medyczną rehabilitantów, życzliwym i fachowym podejściem pracowników. Ale nie tylko o urazach , schorzeniach można porozmawiać. Praktycznie można porozmawiać na każdy temat . A i pośmiać się można. Szczerze polecam.

Rehabilitacja

5.5
Anna Sko
Termin usługi: lipiec 2020

Zostałam skierowana do Pana Macieja Kurek, osteopata. Jestem po pierwszej wizycie i jestem zadowolona. Mam nadzieję ,że Pan Maciej mi pomoże pozbyć się bólu.Najważniejsze ,że jest diagnoza. Teraz kolejne wizyty.

Rehabilitacja

6.0
Ewa
Termin usługi: wrzesień 2019

Bardzo polecam, szczególnie fizjoterapeutę i osteopatę pana mgr Macieja Kurka . Olbrzymia wiedza i kompetencje!

Rehabilitacja

5.7
Mirosława
Termin usługi: maj 2019

Gorąco polecam Pana Jakuba Seremak. Profesjonalista w każdym calu! Posiada ogromną wiedzę i mnóstwo empatii dla pacjenta. Dziękuję..

Rehabilitacja

6.0
Maria
Termin usługi: luty 2018

Rehabilitowałam się z powodu uszkodzenia kolana po wyjeździe na narty-pracował ze mną Pan Maciej Helwich - świetny profesjonalista oraz miły i empatyczny człowiek. Bardzo polecam.

Rehabilitacja

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2018

Jestem pacjentką Pani dr D. Janczewskiej i Przychodni Morska od 2 lat (NFZ oraz prywatnie). Przewlekłe bóle kręgosłupa i wyniki badań nie napawały optymizmem. W przychodni przeszłam serie zabiegów oraz ćwiczeń na każdy z odcinków kręgosłupa i bark. Nadal raz w tygodniu chodzę na ćwiczenia. Nigdzie nie spotkałam się z tak indywidualnym podejściem do pacjenta przy wykonywaniu zabiegów. Fizjoterapeuci rozmawiają z pacjentem na temat dolegliwości, odczuć po wcześniejszych zabiegach i te same urządzenia wykorzystują tak, zmieniając parametry, ustawienia, ułożenie elektrod, by osiągnąć jak najlepszy efekt terapeutyczny. Ćwiczenia z terapią manualną od początku prowadzi Pan Maciej Helwich. Świetny fizjoterapeuta, który wspaniale łączy wiedzę i umiejętności poparte doświadczeniem z wyjątkowym wyczuciem i zaangażowaniem. Kręgosłup w kiepskim stanie nie musi = ból. Profesjonalizm i życzliwość to wspólne cechy całego zespołu przychodni – lekarzy, fizjoterapeutów i pracowników rejestracji, którzy w miarę możliwości zawsze starają się dopasować terminy. Polecam wszystkim szukającym skutecznej rehabilitacji w przyjaznej atmosferze.

Rehabilitacja

6.0
Ania
Termin usługi: Maj 2016

Profesjonalistka jakich mało! Bardzo skuteczna w działaniu, wnikliwa diagnoza i jakże trafiona terapia!;) polecam każdemu !;)

Rehabilitacja

6.0
Piotr
Termin usługi: ostatni miesiąc

Osoba godna polecenia. Charakteryzuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem w pracę. Do tego miła i zawsze uśmiechnięta !!!

Rehabilitacja

6.0
niesforny pacjent
Termin usługi: 24.02.2016

Chciałem bardzo polecić wszystkim wspaniałą i bardzo kompetentną fizjoterapeutke która pomogła mi w zaleczeniu oraz w zrozumieniu mojej choroby kregosłupa.Rozpoczęcie u p.Justyny terapii manualnej skończyło się brakiem mega przewlekłego bólu pleców!Jest to osoba ktora bardzo mocno angażuje sie w swoją pracę.Dziękuję p.Justyno za wszystko!

Rehabilitacja

5.7