Centrum Medyczne Morska I Klinika Osteopatii

Centrum Medyczne Morska

Wybierz numer

58 688-89-99 503-940-740
r...@cmMorska.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/17 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/17 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/17 - Centrum Medyczne Morska Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/17 - Centrum Medyczne Morska Gdynia +14 1
 

TV Filmy

47

Klinika Osteopatii w Trójmieście

Artykuły o nas

O nas

Jesteśmy z Państwem ponad 9 lat i przez cały ten czas, w naszych specjalistycznych placówkach medycznych w Gdyni na Obrońców Wybrzeża 8 (nowa), Kieleckiej 5 i Morskiej 7 leczymy i pomagamy Pacjentom odzyskać szybko sprawność.

Centrum Medyczne MORSKA świadczy usługi rehabilitacyjne oraz fizjoterapeutyczne na najwyższym poziomie zgodnie z naszym mottem: „w praktyce – najlepsi”.

Nasze placówki medyczne powstały z myślą o osobach borykających się z problemem przewlekłego bólu, z ograniczeniami w poruszaniu się, a także po urazach, wypadkach, udarach mózgu oraz z chorobami neurologicznymi czy układu kostno-stawowego zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Do dyspozycji Pacjentów jest 5 jednostek medycznych:
- Centrum Matki i Dziecka,
- Centrum Leczenia Bólu,
- Klinika Osteopatii,
- Przychodnia Rehabilitacyjna (NFZ),
- Poradnia Leczenia Bólu (NFZ),
które mieszczą się w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

Informacje na temat usług medycznych CM Morska można uzyskać dzwoniąc na numer: 586 888 999.

KLINIKA OSTEOPATII
ul. Kielecka 5,
81-303 Gdynia
 
Klinika Osteopatii i fizjoterapii specjalistycznej świadczy prywatne usługi medyczne - osteopatyczne i fizjoterapii specjalistycznej - między innymi urologiczne dla mężczyzn i kobiet.
Jako jedyna placówka na Pomorzu ma w zespole 3 doświadczonych osteopatów: mgr Macieja Kurka D.O., mgr Jakuba Seremaka D.O. oraz mgr Macieja Helwicha, którzy prowadzą terapię w oparciu o holistyczny model leczenia pacjenta – według którego człowiek jest całością, wszystkie układy naszego organizmu są ze sobą połączone i nawzajem na siebie oddziałują. Osteopatia jest wykorzystywana podczas procesu diagnostyki i leczenia korzystając z najnowszych dostępnych wyników badań naukowych oraz technik manipulacji i mobilizacji przeprowadzanych na stawach i tkankach miękkich.
Terapie urologiczne prowadzi doświadczona fizjoterapeutka dr n. o zdr. Elżbieta Rajkowska-Labon.
W tej placówce realizowana jest także klasyczna rehabilitacja dla osób dorosłych w formie terapii manualnych oraz ćwiczeń, a także wybrane zabiegi fizykalne.
 

W Centrum Matki i Dziecka (Obrońców Wybrzeża 8), znakomici specjaliści różnych zakresów (uroginekologii, położnictwa, laktacji, psychologii i dietetyki) wspierają Pacjentki w drodze od ich decyzji o macierzyństwie poprzez ciążę, poród i okres połogu. Jednocześnie Zespół fachowców: fizjoterapeutów dziecięcych, terapeutów logopedycznych i integracji sensorycznej oraz dietetyka i psychologa dziecięcego wspierają dzieci w ich prawidłowym rozwoju od 1. dnia życia. Wszyscy razem zapewniają Pacjentom kompleksową pomoc i opiekę medyczną.

 
Jako Centrum Leczeniu Bólu (Obrońców Wybrzeża 8), oferujemy konsultacje lekarzy anestezjologów, neurologów wraz z zabiegami inwazyjnymi typu kriolezja, iniekcje botulinowe, blokady lub wlewy, ale także masaż leczniczy, fizykoterapie, elektroterapie, akupunkturę i wiele innych wykonywanych przez dedykowanych fizjoterapeutów.

Centrum Medyczne MORSKA oferuje świadczenia odpłatne w placówkach na Obrońców Wybrzeża 8 i Kieleckiej 5, a także bezpłatnie w ramach kontraktów z NFZ zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dla dzieci w Przychodni Rehabilitacyjnej i Poradni Leczenia Bólu na ulicy Morskiej 7.

Prowadzimy także rehabilitację domową na terenie Trójmiasta w ramach marki DomowiFizjoterapeuci.pl dla pacjentów prywatnych, jak również w ramach NFZ, w przypadku pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności. Rejestracja wizyt domowych: 73 6252 333.

Dążymy to tego, aby nasze usługi medyczne były łatwo dostępne i zapewniały kompleksowe wsparcie dla Pacjentów w ich powrocie do zdrowia. Obecnie przyjmujemy pacjentów w trzech placówkach na terenie Gdyni: na Obrońców Wybrzeża 8, Kieleckiej 5 oraz Morskiej 7 (NFZ).

Na wizyty można się zarejestrować dzwoniąc na numer: 586 888 999.

Oceny (2)

Zdzisław
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: sierpień 2023

Od przeszło półtora roku jestem pacjentem Centrum Medycznego Morska. Od paru miesięcy pod fizjoterapeutyczną opieką Pani mgr Hanny Rykowskiej w placówce Kielecka 5. Pani Hania to kompetentna Fizjoterapeutka (Absolwentka GUMED) stale podnosząca swoje kwalifikacje i odważnie wykorzystująca nowo zdobytą wiedzę z korzyścią dla nas - pacjentów. Cechuje Panią Hanię empatia, życzliwość i wzorcowa wręcz komunikacja z pacjentem. Obdarza estymą i cierpliwością starszych wiekiem pacjentów, czego nieustannie doświadczam.

Rehabilitacja

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2021

Polecam doskonałego fizjoterapeutę - Pana Macieja Helwicha. 3 tygodnie temu jedynym ratunkiem dla mojego unieruchomionego barku miała być operacja. W tym tygodniu usłyszałam od zdumionego ortopedy, że uciekłam przed operacją i radę "niech się pani trzyma tego swojego fizjoterapeuty". Już 5 lat temu Pan Maciej wyprowadził mnie ze stanu zagrażającego operacją kręgosłupa. Dziękuję Cały zespół przychodni to pełni pasji profesjonaliści i sympatyczni ludzie.

Rehabilitacja

5.8