Imprezy i wydarzenia

Ceremonia Zamknięcia obozu English Winter Camp 2015

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
12 lutego 2015 (czwartek)
godzina:
18:00
miejsce:

Teatr Na Plaży  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2
bilety:
na zaproszenie

Dnia 12 lutego o 18:00 w Teatrze Na Plaży w Spocie przy ulicy Mamuszki 2 odbędzie się uroczysta Ceremonia Zamknięcia obozu English Winter Camp 2015. W trakcie tego wydarzenia wszyscy zaproszeni goście będę mieli okazję zobaczyć obozowiczów w roli aktorów, którzy przedstawią swoją autorską sztukę teatralną.English Winter Camp 2015 jest zimową odsłoną programu English Camp. Jednym z celów projektu jest edukacja dzieci z zakresu zarządzania projektami i kształtowanie dzięki temu umiejętności planowania i pracy zespołowej. Każda edycja obozu ma swój motyw przewodni, w ramach którego obozowicze realizują swój autorki projekt. Tematem English Winter Camp 2015 będzie teatr. W ciągu 10cio dniowego zimowiska 37 dzieci przygotowywać będą sztukę teatralną w ramach projektu obozowego. Oprócz scenariusza obozowicze samodzielnie wykonają kostiumy i scenografię przestawienia.

Efekty pracy uczestników English Winter Camp 2015 będzie można zobaczyć na oficjalnej Ceremonii Zamknięcia obozu, która odbędzie się 12. Stycznie 2015 o godzinie 18:00 w Teatrze Na Plaży w Sopocie. Do dnia premiery tytuł i temat przedstawienia będzie tajemnicą. Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jest dzięki zaproszeniu, które można otrzymać wspierając projekt na platformie crowdfundingowej Wspólnyprojekt.pl pod adresem www.wspolnyprojekt.pl/pl/projekty/english_winter_camp_2015_kulturalnie_teatralnie.

English Camp to charytatywny program edukacyjno-wychowawczy, organizowany dwa razy w roku nieprzerwanie od 2004 roku z inicjatywy gdańskiego oddziału Project Management Institute (PMI). Jednorazowo grupa ok. 35 dzieci w wieku 9-14 lat, pochodząca z terenu województwa pomorskiego, ma szansę na wzięcie udziału w obozie.

Głównym celem programu jest umożliwienie dzieciom wychowującym się w domach dziecka, rodzinach zastępczych oraz w rodzinach o niskim statusie materialnym uczestnictwa w kursach języka angielskiego. Dodatkowo dzieci biorą udział w licznych zajęciach z wolontariuszami, których celem jest wzmocnienie ich wiary we własne możliwości, poprawienie umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz obniżenie poziomu agresji.

Więcej o całej inicjatywie na:
english-camp.pl oraz www.facebook.com/EnglishSummerWinterCamp
Biblioteka na Plaży

1 lipca - 31 sierpnia 2018

Gdańsk
Wstęp wolny
Otwarta Oczyszczalnia
sie 25

sobota, godz. 10:00 - 14:30

Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Pod patronatem