DJ Show-Jack

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
Rumia 84-230, Krakowska

DJ Show-Jack

Wybierz numer

696-466-597
d...@gmail.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
 • Zdjęcie 1/24 - DJ Show-Jack Rumia 4
 • Zdjęcie 2/24 - DJ Show-Jack Rumia 3
 • Zdjęcie 3/24 - DJ Show-Jack Rumia 2
 • Zdjęcie 4/24 - DJ Show-Jack Rumia +21 1

TV Filmy

DJ Show-Jack (pokaz oświetlenia) 315

DJ Show-Jack (pokaz oświetlenia)

O nas

Profesjonalne prowadzenie i oprawa muzyczna takich imprez jak:
- wesela /ciężki dym/, poprawiny, andrzejki, sylwester, bale,
- zabawy firmowe, rocznicowe.
Oferuję wynajem nagłośnienia i oświetlenia.
Obszar działania - województwo pomorskie
Zapewniam profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych.
Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie dojeżdżam wszędzie:-)
Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry
i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój PAŃSTWA IMPREZY, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.
Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie
i oczekiwania klienta. Każda prowadzona przeze mnie impreza, nawet ta najmniejsza jest dla mnie bardzo ważna, dlatego starannie przygotowuje się do niej, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.
Potwierdzeniem profesjonalizmu, jakości oraz rzetelności moich usług jest ponad 80 opinii i rekomendacji na portalu trójmiasto.pl oraz na stronie www.djshowjack.pl.
Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.
Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań każdego klienta. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam  i szanuję każdy gust muzyczny.
Na życzenie klienta organizuję zabawę karaoke, do czego wykorzystuję profesjonalny mikser estradowy, rzutnik multimedialny, mobilny ekran oraz zestaw dodatkowych mikrofonów bezprzewodowych, a także dodatkowe doświetlenie sali weselnej. 
Dysponuję własnym,  kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantującym wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Przygotowując się do przyjęcia weselnego aktywnie współpracuję z Parą Młodą, opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy,w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje, jak na przykład wykorzystanie maszyny z ciężkim dymem podczas pierwszego tańca Młodej Pary tzw. taniec w chmurach. 

DJ Show-Jack to gwarancja super imprezy i niezapomnianej zabawy do rana :-)

 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?
Ponieważ w mojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność i sumienność, połączone z otwartością na sugestie i oczekiwania Młodej Pary, a także wysoką kulturę języka i dobry humor. Oczywiście jest to oparte na wieloletnim doświadczeniu, a potwierdzone zadowoleniem i chęcią współpracy ze strony nowych klientów.
Jaki zakres godzin obejmuje moja usługa?
To jest indywidualnie uzależnione od wesela lub innej imprezy tanecznej, podstawowy zakres obejmuje 12 godzin wesela.
Jakie elementy zawiera podstawowa oferta?
Oferta obejmuje oprawę muzyczną, prowadzenie wesela lub innej imprezy tanecznej, w tym zabawy, konkursy oraz ustalone atrakcje weselne, profesjonalny, nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy z efektami świetlnymi.
Skład, w którym występujemy.
Jestem w jednej osobie DJ'em grającym muzykę, wodzirejem prowadzącym zabawy i konkursy na weselu lub innej ważnej dla Państwa imprezie, prezenterem muzycznym oraz konferansjerem.
Czy moja usługa obejmuje również oprawę konferansjerską wesela?
Jak najbardziej tak, wesele to nie tylko bardzo dobrze dobrana muzyka, ale świetny i stały kontakt z Młodą Parą i uczestnikami wesela, poprzez prowadzone zabawy, konkursy weselne, oczepiny, prezentowanie muzyki i wszelkie inne ważne punkty programu wesela. To wszystko wpływa na świetną zabawę, super weselną atmosferę.
Jaki repertuar proponuję?
Muzyka w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do każdej imprezy. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny. Gram sprawdzone hity od najstarszych lat do współczesności, od muzyki polskiej do zagranicznej, w klimatach muzycznych preferowanych przez Młode Pary, takich jak między innymi pop, latino, house, disco dance, rock&roll;, taneczny rock......
Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?
Oczywiście. Oświetlenie stanowi bardzo ważny element wesela, dlatego pracuje wyłącznie na profesjonalnym oświetleniu, które także wspiera pracę fotografa i kamerzysty.
Czy możecie zaproponować własną listę utworów?
Jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej. Oczywiście pod względem preferencji muzycznych wesela mogą być podobne, a także mogą się nieco różnić. Zawsze to czynie z ogromną przyjemnością.
Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?
Jak najbardziej, pod warunkiem że jest to muzyka taneczna i właściwa na danym weselu lub imprezie tanecznej.
Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.
Świetnie dobrana muzyka, zabawy i konkursy weselne z gustem dla każdego, dobry humor, super kontakt z bawiącymi, oryginalność prowadzenia oraz wysoka kultura i elegancja.
Jak dokonać rezerwacji terminu?
Rezerwacja terminu zazwyczaj odbywa się na spotkaniu, podczas którego dokonuję uzupełniającej autoprezentacji oraz udzielam wszelkich odpowiedzi na dodatkowe pytania. Oczywiście zawsze pozostawiam czas do przemyślenia, natomiast ze zdecydowanymi w dniu spotkania zawieram umowę. Istnieje także możliwość zawarcia umowy bez spotkania, szczegóły wyjaśniam podczas rozmowy telefonicznej.

Opinie (87)

Magda&Paweł
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022 

Pan Jacek świetnie zarządzał przebiegiem naszego wesela, nasi goście wciąż bardzo chwalą muzykę oraz zabawy. Twierdzą, że to najlepsze wesele na jakim dotąd byli. To wielka zasługa pana Jacka. Muzyczny repertuar zadowolił wszystkich gości, parkiet zapełniony był cały czas, a to dowodzi temu, że wybraliśmy profesjonalną i rzetelną firmę. Poza tym pan Jacek jest bardzo komunikatywny, wyluzowany i z poczuciem humoru a przy tym odpowiedzialny i profesjonalny, co można potwierdzić faktem, że dostaliśmy nawet paragon za wykonaną usługę. Generalnie nie wyobrażamy sobie wybrania innej firmy na wesele, możemy polecić każdemu. Wybierajcie firmę DJ Show-Jack i bawcie się dobrze! Pozdrawiamy, Magda i Paweł, wesele 11/06/2022

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Oskar
Termin skorzystania z usługi: luty 2022 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Wszyscy się świetnie bawili. Muzyka była świetna i zróżnicowana. Trochę świeżych utworów, trochę starszych. Dzięki temu każdy znalazł coś dla siebie. ;) Współpraca też była bardzo przyjemna - pełen profesjonalizm. Polecamy!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Laura & Artur
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021 

Pan Jacek doskonale poprowadził nasze wesele. Zarówno repertuar jak i zabawy weselne w pełni spełniły oczekiwania nasze i naszych gości. Usłyszeliśmy komplement w stronę pana Jacka nawet od największej rodzinnej marudy :). Poza tym pan Jacek jest terminowy i odpowiedzialny. Przed weselem sam się z nami skontaktował, aby się spotkać i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu imprezy. Podczas wesela nie musieliśmy się o nic martwić, bo pan Jacek zajął się wszystkim wzorowo. Moją uwagę zwróciły również ozdoby świetlne sali i fakt, że pan Jacek uczciwie prowadzi działalność gospodarczą i za każdym razem wystawia paragon. Cieszę się, że na pana trafiliśmy. Dziękujemy i polecamy każdemu!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Piotr
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021 

Do muzyki Pana Jacka mieliśmy z żoną okazję bawić się już nieraz i zawsze byliśmy świadkami pozytywnych opinii gości, a my jak zwykle bawiliśmy się do samego końca. Obecnie, jesteśmy 2 tygodnie po weselu i otrzymując tyle pozytywnych wiadomości od rodziny i znajomych jak świetnie wszyscy się bawili, jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy korzystać z usług Pana Jacka. Pomimo dużej konkurencji na rynku, jest to wyjątkowa, przesympatyczna i w pełni profesjonalna osoba, która według mnie - nie ma sobie równych. Wszystko co planowaliśmy razem z Panem Jackiem przed weselem zostało idealnie odtworzone, bez żadnych pomyłek czy innych problemów. Muzyka była dopasowana idealnie do odpowiednich momentów i osób które uczestniczyły w zabawie. Wszystko było idealnie zgrane, a efekty świetlne, które dodatkowo zapewnia Pan Jacek dopełniły tylko wysoki poziom imprezy. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad DJ'em na wesele, daleko szukać nie musicie, jestem pewien, że się nie zawiedziecie!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Michał
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021 

Wybraliśmy Pana Jacka DJ-a na nasz ślub i nie zawiedliśmy się. Doświadczony i pełen profesjonalizmu DJ. Zrobił imprezę życia . Każdy z gości na weselu znalazł muzykę dla siebie. Pozytywnie nas zaskoczył improwizacją, wprowadzając wspólny taniec z gośćmi. Dodatkowo bardzo miła i sympatyczna osoba. Zdecydowanie polecam wraz z żoną.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Paulina i Oskar
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021 

Strzał w dziesiątkę. Nie ukrywamy, że podczas organizowania Naszego wesela nie mieliśmy pojęcia kto mógłby je poprowadzić, po rozeznaniu się na rynku trafiliśmy na ogłoszenie Pana Jacka i bardzo ale to bardzo z tego powodu się cieszymy. Pan Jacek utrzymuje stały kontakt z Parą Młodą, o wszystko dopytuje, co ma być, czego ma nie być. Nie mieliśmy kompletnie planu pod względem muzycznym na Nasze wesele, więc w pełni zaufaliśmy Panu Jackowi i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Goście byli bardzo zadowoleni, przyszłe pary młode dopytywały o kontakt, także z czystym sumieniem polecamy!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Bartosz K
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2021 

Wybraliśmy wraz z żoną Pana Jacka na wesele i poprawiny, które odbyły się w czerwcu tego roku. Był to strzał w dziesiątkę. Gdyby mógł cofnąć czas, to nie wyobrażam sobie, abyśmy wybrali inną osobę jako DJ/Wodzireja na naszym weselu i poprawinach. Pan Jacek wykazał się pełnym profesjonalizmem, wspaniałym repertuarem i przemyślanym scenariuszem imprezy. Dzięki temu, że Pan Jacek ułożył dla nas scenariusz wesela mogliśmy zająć się podczas imprezy całą masą innych spraw - wiedzieliśmy, że cały przebieg imprezy jest w bardzo dobrych rękach. Ogromna ilość gości bawiła się do samego rana jak zresztą również na poprawinach. Pan Jacek jest wstanie dostosować się do zmiennych sytuacji, które występują na weselu za co dodatkowy plus :D Jeżeli zastanawiasz się czy postawić na Dj Show - Jack to powiem krótko, polecamy z całego serca :)

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020 

Pana Jacka wybraliśmy sugerując się opiniami w internecie i muszę przyznać się, że się nie zawiedliśmy. Pełen profesjonalizm. Miła i szybka komunikacja. Razem uzgadnialiśmy każdy detal imprezy. Goście jak i my świetnie się bawiliśmy. Gorąco polecam.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ania
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020 

Z Panem Jackiem współpraca to czysta przyjemność dziękujemy za rewelacyjną zabawę na naszym weselu ile my się nasluchaliśmy od gości że nasz DJ był super!! Pękaliśmy z dumy! polecamy każdemu!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magdalena
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020 

Pana Jacka znalazłam na tym portalu i wybrałam na podstawie opinii właśnie z tego forum. I mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie opinie są zasłużone i wszystko się zgadza. Z muzyką zdaliśmy się na Pana Jacka-chcieliśmy aby muzyka była taka by nie chciało się schodzić z parkietu. Wszyscy goście zachwyceni. 5 rano trzeba było wręcz przepędzać z sali :) Pełne zaangażowanie przez cała noc, nawet pomógł przy awarii naszej prezentacji multimedialnej za co jestem ogroooomie wdzięczna. Poprawiny też super z dodatkowym karaoke, byłam sceptycznie nastawiona, ale zaufałam i nie żałuję -goście się garneli do mikrofonu i było naprawdę bardzo śmiesznie. Także całokształt daję 6+. Muzyka była dla mnie sprawą pierwszorzędna i mogę z czystym sercem polecić! Już nie mogę się doczekać kolejnej imprezy, bo rezerwujemy termin na kolejną imprezę z Panem Jackiem.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Zuzanna i Kamil
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020 

Zachęceni świetnymi opiniami, postanowiliśmy zatrudnić Pana Jacka jako dj na naszym weselu. I nie zawiedliśmy się! Pan Jacek wykazał się dużym wyczuciem w doborze utworów i w idealnym czasie kończył bloki taneczne, gdy goście byli już zmęczeni. Osobiście nie za bardzo lubię zabawy na weselu, ale te zaproponowane przed dj bardzo nam podpasowały (szczególnie Limbo - przechodzenie pod poprzeczką, do którego zgłosili się prawie wszyscy goście :) ). Na poprawinach prosiliśmy o zorganizowanie karaoke i to również wyszło bardzo dobrze. Bardzo duża baza piosenek z pojawiającym się tekstem. Podsumowując: bardzo polecamy, lepszego dj nie mogliśmy wybrać :)

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Adam
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020 

Wybór Pana Jacka był swietna decyzja. Profesjonalne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Maciej i Marta
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020 

Polecamy Pana Jacka! Profesjonalny sprzęt, duża elastyczność i doświadczenie. Wszyscy goście zadowoleni z imprezy weselnej poprowadzonej przez Pana Jacka. Co istotne - nie narzucaliśmy żadnego repertuaru, zostawiliśmy wolną rękę i się nie zawiedliśmy! Dobra komunikacja, przejrzysty program imprezy. Wszystko w punkt. Polecamy zdecydowanie!

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Przemek - 18stka
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020 

Wybór Pana Jacka był ślepym strzałem jednakże okazał być się strzałem w dziesiątkę. Impreza od początku do końca poprowadzona profesjonalnie. Muzyka jak i konkursy dobrane idealnie więc nikt z gości nie miał prawa się nudzić. Pan Jacek dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu rozkręci imprezę bez żadnego problemu a co najważniejsze, że wszyscy się dobrze bawili. Także jeśli szukasz Dj'a i oczekujesz niezapomnianej imprezy Dj Show Jack tylko i wyłącznie. Dziękuję Bardzo i Pozdrawiam

Odpowiedź obiektu:

Również bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Sywlia i Michał
Termin skorzystania z usługi: listopad 2019 

Wybór zrobiony w ciemno ale była to bardzo dobra decyzja. Zdecydowanie się nie zawiedliśmy. Pan Jacek to profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Bardzo dobry kontakt przed weselem jak i w czasie zabawy weselnej. Ciekawe zabawy i długa lista piosenek. Polecany

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Grażyna
Termin skorzystania z usługi: listopad 2019 

Pan Jacek obsługiwał muzycznie nasze wesele w Hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym k/ Pucka. Przyznam, że jest fantastycznym D-J em. Grał taką muzykę jakuej oczekiwaliśmy. Jest osobą kulturalną i uprzejmą. Goście byli oczarowani. Wybór pana Jacka był bardzo dobrą decyzją. Polecam z czystym sumieniem.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ewelina i Karol
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019 

Pana Jacka wybraliśmy na nasze wesele. Pierwszym atutem były wysokie oceny i polecenia w śród opinii, kolejna sprawą która nas przekonała był repertuar oraz sposób w jaki były prowadzone wcześniejsze wesela, które można zobaczyć . Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak poprowadził nasze wesele, wszyscy goście byli zachwyceni doborem repertuaru oraz zabawami prowadzonymi podczas imprezy. Miesiąc później uczestniczyliśmy w weselu prowadzonym przez Pana Jacka jako goście i nie zmieniamy swojego zdania. Pan Jacek jest człowiekiem na właściwym miejscu, robi to co kocha i jest to widoczne w zaangażowaniu. Wszystkie kwestie są na bieżąco konsultowane co jest wielkim plusem ponieważ w każdej chwili można dokonać jakiś poprawek bądź zmian. Nie możemy doczekać się kiedy następnym razem będzie dane nam bawić się z Panem Jackiem :) Pozdrawiamy i serdecznie polecamy

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Adrianna i Arkadiusz
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019 

Wybór Pana Jacka jako DJ na nasze wesele to był strzał w dziesiątkę. Profesjonalizm od samego początku aż do końca. Wszyscy goście świetnie się bawili i zachwalali Pana Jacka. Jeżeli ktoś się jeszcze waha niech tego nie robi. Nie będziecie żałować . Z całego serca polecamy Pana Jacka :)

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Marek
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019 

Pan Jacek jest DJ-em godnym polecenia. Prowadził nasze wesele i wszyscy bawili się świetnie, nikt nie miał prawa się nudzić. Jak najbardziej wesele z Panem Jackiem można zaliczyć do udanych.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Paweł i Marta
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019 

W trakcie poszukiwań DJa na planowane wesele zwróciliśmy uwagę na maksymalną ocenę od prawie 30 wcześniejszych klientów. Zadzwoniliśmy do pana Jacka i zakończyliśmy poszukiwaniu, ponieważ od pierwszego kontaktu okazał się bardzo kulturalnym człowiekiem, który zna się na swoim fachu. Ustalenia przebiegły bardzo sprawnie i z naszych pomysłów oraz porad DJa Jacka wyszedł pierwszorzędny plan wesela. Na weselu niczym nie musieliśmy się przejmować, ponieważ DJ współpracował z obsługą sali i pilnował, aby wszystko szło zgodnie z planem. Zabawy i atrakcje były naturalnie wplatane w bieg wesela. Dzięki doborowi muzyki, również konsultowanemu wcześniej z nami, bawiliśmy się przednio do samego końca. Bardzo dziękujemy panu Jackowi za wspaniałą oprawę naszego wesela. Nasze oczekiwania i pomysły zostały doszlifowane dzięki Pana fachowej pomocy i wyczuciu. Była to najlepsza impreza w życiu. Goście i obsługa także chwalili oprawę muzyczną oraz kulturę i profesjonalizm prowadzącego.

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

6.0
 • obsługa:
  6
 • repertuar:
  6
 • kreatywność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6