DJ Show-Jack

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

DJ Show-Jack

Wybierz numer

696-466-597
d...@gmail.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/29 - DJ Show-Jack Rumia 4
  • Zdjęcie 2/29 - DJ Show-Jack Rumia 3
  • Zdjęcie 3/29 - DJ Show-Jack Rumia 2
  • Zdjęcie 4/29 - DJ Show-Jack Rumia +26 1
 

TV Filmy

100

DJ Show-Jack

Artykuły o nas

O nas

DJ Show-Jack to Twój DJ, konferansjer, wodzirej - w jednej osobie
- wesela /ciężki dym/, poprawiny,
- urodziny, imprezy taneczne,
- andrzejki, sylwester, bale,
- zabawy firmowe, eventy, Obszar działania - województwo pomorskie, mobilność.
DJ, konferansjer, wodzirej, który zadba o profesjonalną oprawę muzyczną oraz prowadzenie wesela lub innej imprezy tanecznej.
Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie dojeżdżam wszędzie:-)
Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry
i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój PAŃSTWA IMPREZY, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.
Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie
i oczekiwania klienta. Każda prowadzona przeze mnie impreza, nawet ta najmniejsza jest dla mnie bardzo ważna, dlatego starannie przygotowuje się do niej, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.
Potwierdzeniem profesjonalizmu, jakości oraz rzetelności moich usług jest ponad 90 opinii i rekomendacji na portalu trójmiasto.pl oraz na stronie www.djshowjack.pl oraz portalu wesele z klasą.
Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.
Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań każdego klienta. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam  i szanuję każdy gust muzyczny.
Na życzenie klienta organizuję zabawę karaoke, do czego wykorzystuję profesjonalny mikser estradowy, rzutnik multimedialny, mobilny ekran oraz zestaw dodatkowych mikrofonów bezprzewodowych, a także dodatkowe doświetlenie sali weselnej. 
Dysponuję własnym,  kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantującym wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Przygotowując się do przyjęcia weselnego aktywnie współpracuję z Parą Młodą, opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy,w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje, jak na przykład wykorzystanie maszyny z ciężkim dymem podczas pierwszego tańca Młodej Pary tzw. taniec w chmurach. 

DJ Show-Jack to gwarancja super imprezy i niezapomnianej zabawy do rana :-)

 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?
Ponieważ w mojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność i sumienność, połączone z otwartością na sugestie i oczekiwania Młodej Pary, a także wysoką kulturę języka i dobry humor. Oczywiście jest to oparte na wieloletnim doświadczeniu, a potwierdzone zadowoleniem i chęcią współpracy ze strony nowych klientów.
Jaki zakres godzin obejmuje moja usługa?
To jest indywidualnie uzależnione od wesela lub innej imprezy tanecznej, podstawowy zakres obejmuje 12 godzin wesela.
Jakie elementy zawiera podstawowa oferta?
Oferta obejmuje oprawę muzyczną, prowadzenie wesela lub innej imprezy tanecznej, w tym zabawy, konkursy oraz ustalone atrakcje weselne, profesjonalny, nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy z efektami świetlnymi.
Skład, w którym występujemy.
Jestem w jednej osobie DJ'em grającym muzykę, wodzirejem prowadzącym zabawy i konkursy na weselu lub innej ważnej dla Państwa imprezie, prezenterem muzycznym oraz konferansjerem.
Czy moja usługa obejmuje również oprawę konferansjerską wesela?
Jak najbardziej tak, wesele to nie tylko bardzo dobrze dobrana muzyka, ale świetny i stały kontakt z Młodą Parą i uczestnikami wesela, poprzez prowadzone zabawy, konkursy weselne, oczepiny, prezentowanie muzyki i wszelkie inne ważne punkty programu wesela. To wszystko wpływa na świetną zabawę, super weselną atmosferę.
Jaki repertuar proponuję?
Muzyka w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do każdej imprezy. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny. Gram sprawdzone hity od najstarszych lat do współczesności, od muzyki polskiej do zagranicznej, w klimatach muzycznych preferowanych przez Młode Pary, takich jak między innymi pop, latino, house, disco dance, rock&roll;, taneczny rock......
Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?
Oczywiście. Oświetlenie stanowi bardzo ważny element wesela, dlatego pracuje wyłącznie na profesjonalnym oświetleniu, które także wspiera pracę fotografa i kamerzysty.
Czy możecie zaproponować własną listę utworów?
Jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej. Oczywiście pod względem preferencji muzycznych wesela mogą być podobne, a także mogą się nieco różnić. Zawsze to czynie z ogromną przyjemnością.
Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?
Jak najbardziej, pod warunkiem że jest to muzyka taneczna i właściwa na danym weselu lub imprezie tanecznej.
Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.
Świetnie dobrana muzyka, zabawy i konkursy weselne z gustem dla każdego, dobry humor, super kontakt z bawiącymi, oryginalność prowadzenia oraz wysoka kultura i elegancja.
Jak dokonać rezerwacji terminu?
Rezerwacja terminu zazwyczaj odbywa się na spotkaniu, podczas którego dokonuję uzupełniającej autoprezentacji oraz udzielam wszelkich odpowiedzi na dodatkowe pytania. Oczywiście zawsze pozostawiam czas do przemyślenia, natomiast ze zdecydowanymi w dniu spotkania zawieram umowę. Istnieje także możliwość zawarcia umowy bez spotkania, szczegóły wyjaśniam podczas rozmowy telefonicznej.

Oceny (99)

AgataiTomek
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2023 

Najlepszy możliwy wybór jeśli chodzi o dj-a na wesele. Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni prowadzeniem imprezy weselnej przez Pana Jacka. Osoba otwarta, z poczuciem humoru i solidna. Wszyscy bawili się do białego rana. Świetnie poprowadzone wszystkie zabawy, śmiechu było mnóstwo. Polecamy z czystym sumieniem :)

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Agnieszka i Michał
Termin usługi: wrzesień 2023 

Bardzo polecamy! Goście i my jak para młoda bawiliśmy się świetnie. Pan Jacek jest profesjonalistą, idealnie prowadził nasze wesele oraz dopasował muzykę i zabawy do naszych oczekiwań na 100%.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Emilia
Termin usługi: wrzesień 2023 

Bardzo dobry DJ. Wysoka jakość usług. Pan Jacek jest bardzo kontaktowy i uprzejmy. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami, wesele bardzo udane. Wraz z mężem polecamy gorąco

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Piotr Wolak
Termin usługi: sierpień 2023 

Pełen profesjonalizm i pomoc dla pary młodej (która zawsze jest zmieszana przed swoim świętem). Dostosowanie repertuaru do potrzeb gości oraz pełne zrozumienie dla potrzeb. Dodatkowym atutem jest elastyczność przy pomysłach "własnych". Gorąco polecam!!!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Sylwia i Maciej
Termin usługi: lipiec 2023 

Świetny DJ, profesjonalista na maxa. Goście weselni i my jako para młoda jesteśmy zachwyceni w 200% zabawą do białego rana prowadzoną przez Pana Jacka. Wszystko przebiegło według wcześniejszych ustaleń. Pan Jacek ma wiele pomysłów, które świetnie sprawdziły się podczas naszego wesela. Gorąco polecamy ;)

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Mariusz Foksiński
Termin usługi: czerwiec 2023 

Wesele 10 czerwca 2023. Trafiliśmy na Pana Jacka w internecie i to był złoty strzał! Umowa konkretna i szczegółowa. Podaliśmy przekrój wiekowy gości, kilkanaście naszych ulubionych utworów, i.. to co zrobił z cała imprezą Pan Jacek przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Doskonała zabawa do rana, pełny parkiet świetnie bawiących się gości, którzy do tej pory piszą i dzwonią do nas wspominając jak było super! Z całego serca pozdrawiamy i polecamy :)

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Kinga i Marek czwarty czerwiec 2022
Termin usługi: styczeń 2023 

Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa, dobry repertuar, wysoka kultura osobista, wyczucie i takt w prowadzeniu imprezy, polecamy !!!!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Kamila
Termin usługi: wrzesień 2022 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Jacka, przesympatyczny człowiek, zorganizowany i bezproblemowy. Świetnie rozkręcił imprezę -18tka córki w gronie rodziny i przyjaciół. Pan Jacek jest pełen energii i świetnie radzi sobie z różnymi gośćmi. Naprawdę polecam

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Mariusz
Termin usługi: sierpień 2022 

Pan Jacek po ustaleniach z Nami całą imprezę poprowadził tak, jak chcieliśmy. Wszyscy bardzo zachwalali różnorodność muzyki i towarzyszące zabawy, które podrywały od stołu nawet najbardziej upartych gości. Rzetelnie wykonana praca, połączona z doświadczeniem i profesjonalizmem. Jak najbardziej polecamy!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Weronika i Przemek
Termin usługi: lipiec 2022 

Pan Jacek był bardzo dobry wyborem. Kontakt był bez problemu, na każde pytanie Dj udzielał konkretnych odpowiedzi. Muzyka była różnorodna, trafiała w każdy gust i tych młodszych i starszych gości. Zabawy były prowadzone w bardzo dobry sposób. Goście świetnie się bawili, jak i my. Wszystko było uzgodnione przed ślubem i nie było żadnych niespodzianek. Goście bez problemu mogli zamawiać piosenki. Pan Jacek jest sympatyczna osoba i wie jak poprowadzić wspaniała imprezę. Naprawdę możemy polecić Pana Jacka i bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela :)

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Gabrysia i Wojtek
Termin usługi: wrzesień 2022 

Pan Jacek prowadził nasze wesele i był to bardzo dobry wybór. Jesteśmy wdzięczni za to jak wspaniale poprowadził zabawę do końca. Trzymał się wcześniej ustalonego harmonogramu i wywiązał się ze wszystkich obietnic i ustaleń. Dowodem na to jak dobra była zabawa był pełen parkiet. Do tańca wyszli nawet Ci goście, których na innych imprezach bardzo trudno było zaciągnąć na parkiet :D Pan Jacek wykazał się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem. Serdecznie polecamy! :)

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Asia G
Termin usługi: lipiec 2022 

Jeżeli: - chcecie usłyszeć od gości,którzy często bywają na różnego rodzaju imprezach tanecznych, że dawno się nigdzie nie wybawili tak dobrze jak u Was - szukacie DJ'a Z ogromnym doświadczeniem, którego cechuje profesjonalizm i otwartość na Wasze propozycje. Rezerwujcie termin u Pana Jacka. Wybraliśmy Pana Jacka korzystając z internetowych opinii i to był strzał w 10. Nie mieliśmy sztywnych wymagań co do repertuaru. Pan Jacek otrzymał od nas tylko harmonogram imprezy i hasło - " będzie duże zroznicowanie wiekowe, więc fajnie jak polecą hity z lat 60,70, 80 itp. Jakiś tam Modern Talking, czy inne Kombi, tak żeby nie było samo disco polo". I repertuar mieliśmy idealny, było mnóstwo naszych ulubionych przebojów, a goście bawili się do białego rana. Jeżeli tylko będzie ku temu okazja skorzystamy z usług Pana Jacka ponownie.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Magda&Paweł
Termin usługi: czerwiec 2022 

Pan Jacek świetnie zarządzał przebiegiem naszego wesela, nasi goście wciąż bardzo chwalą muzykę oraz zabawy. Twierdzą, że to najlepsze wesele na jakim dotąd byli. To wielka zasługa pana Jacka. Muzyczny repertuar zadowolił wszystkich gości, parkiet zapełniony był cały czas, a to dowodzi temu, że wybraliśmy profesjonalną i rzetelną firmę. Poza tym pan Jacek jest bardzo komunikatywny, wyluzowany i z poczuciem humoru a przy tym odpowiedzialny i profesjonalny, co można potwierdzić faktem, że dostaliśmy nawet paragon za wykonaną usługę. Generalnie nie wyobrażamy sobie wybrania innej firmy na wesele, możemy polecić każdemu. Wybierajcie firmę DJ Show-Jack i bawcie się dobrze! Pozdrawiamy, Magda i Paweł, wesele 11/06/2022

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Oskar
Termin usługi: luty 2022 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Wszyscy się świetnie bawili. Muzyka była świetna i zróżnicowana. Trochę świeżych utworów, trochę starszych. Dzięki temu każdy znalazł coś dla siebie. ;) Współpraca też była bardzo przyjemna - pełen profesjonalizm. Polecamy!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Laura & Artur
Termin usługi: wrzesień 2021 

Pan Jacek doskonale poprowadził nasze wesele. Zarówno repertuar jak i zabawy weselne w pełni spełniły oczekiwania nasze i naszych gości. Usłyszeliśmy komplement w stronę pana Jacka nawet od największej rodzinnej marudy :). Poza tym pan Jacek jest terminowy i odpowiedzialny. Przed weselem sam się z nami skontaktował, aby się spotkać i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu imprezy. Podczas wesela nie musieliśmy się o nic martwić, bo pan Jacek zajął się wszystkim wzorowo. Moją uwagę zwróciły również ozdoby świetlne sali i fakt, że pan Jacek uczciwie prowadzi działalność gospodarczą i za każdym razem wystawia paragon. Cieszę się, że na pana trafiliśmy. Dziękujemy i polecamy każdemu!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Piotr
Termin usługi: sierpień 2021 

Do muzyki Pana Jacka mieliśmy z żoną okazję bawić się już nieraz i zawsze byliśmy świadkami pozytywnych opinii gości, a my jak zwykle bawiliśmy się do samego końca. Obecnie, jesteśmy 2 tygodnie po weselu i otrzymując tyle pozytywnych wiadomości od rodziny i znajomych jak świetnie wszyscy się bawili, jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy korzystać z usług Pana Jacka. Pomimo dużej konkurencji na rynku, jest to wyjątkowa, przesympatyczna i w pełni profesjonalna osoba, która według mnie - nie ma sobie równych. Wszystko co planowaliśmy razem z Panem Jackiem przed weselem zostało idealnie odtworzone, bez żadnych pomyłek czy innych problemów. Muzyka była dopasowana idealnie do odpowiednich momentów i osób które uczestniczyły w zabawie. Wszystko było idealnie zgrane, a efekty świetlne, które dodatkowo zapewnia Pan Jacek dopełniły tylko wysoki poziom imprezy. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad DJ'em na wesele, daleko szukać nie musicie, jestem pewien, że się nie zawiedziecie!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Michał
Termin usługi: lipiec 2021 

Wybraliśmy Pana Jacka DJ-a na nasz ślub i nie zawiedliśmy się. Doświadczony i pełen profesjonalizmu DJ. Zrobił imprezę życia . Każdy z gości na weselu znalazł muzykę dla siebie. Pozytywnie nas zaskoczył improwizacją, wprowadzając wspólny taniec z gośćmi. Dodatkowo bardzo miła i sympatyczna osoba. Zdecydowanie polecam wraz z żoną.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Paulina i Oskar
Termin usługi: lipiec 2021 

Strzał w dziesiątkę. Nie ukrywamy, że podczas organizowania Naszego wesela nie mieliśmy pojęcia kto mógłby je poprowadzić, po rozeznaniu się na rynku trafiliśmy na ogłoszenie Pana Jacka i bardzo ale to bardzo z tego powodu się cieszymy. Pan Jacek utrzymuje stały kontakt z Parą Młodą, o wszystko dopytuje, co ma być, czego ma nie być. Nie mieliśmy kompletnie planu pod względem muzycznym na Nasze wesele, więc w pełni zaufaliśmy Panu Jackowi i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Goście byli bardzo zadowoleni, przyszłe pary młode dopytywały o kontakt, także z czystym sumieniem polecamy!

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Bartosz K
Termin usługi: czerwiec 2021 

Wybraliśmy wraz z żoną Pana Jacka na wesele i poprawiny, które odbyły się w czerwcu tego roku. Był to strzał w dziesiątkę. Gdyby mógł cofnąć czas, to nie wyobrażam sobie, abyśmy wybrali inną osobę jako DJ/Wodzireja na naszym weselu i poprawinach. Pan Jacek wykazał się pełnym profesjonalizmem, wspaniałym repertuarem i przemyślanym scenariuszem imprezy. Dzięki temu, że Pan Jacek ułożył dla nas scenariusz wesela mogliśmy zająć się podczas imprezy całą masą innych spraw - wiedzieliśmy, że cały przebieg imprezy jest w bardzo dobrych rękach. Ogromna ilość gości bawiła się do samego rana jak zresztą również na poprawinach. Pan Jacek jest wstanie dostosować się do zmiennych sytuacji, które występują na weselu za co dodatkowy plus :D Jeżeli zastanawiasz się czy postawić na Dj Show - Jack to powiem krótko, polecamy z całego serca :)

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0
Agnieszka
Termin usługi: wrzesień 2020 

Pana Jacka wybraliśmy sugerując się opiniami w internecie i muszę przyznać się, że się nie zawiedliśmy. Pełen profesjonalizm. Miła i szybka komunikacja. Razem uzgadnialiśmy każdy detal imprezy. Goście jak i my świetnie się bawiliśmy. Gorąco polecam.

Zespoły muzyczne i DJ-e

6.0