DJ Show-Jack

84-230 Rumia, Krakowska
 
na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
) 696-466-597
d...@gmail.com pokaż
djshowjack.pl
/djshowjack
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

O nas

Profesjonalne prowadzenie i oprawa muzyczna takich imprez jak:
- wesela /ciężki dym/, poprawiny, andrzejki, sylwester, bale,
- zabawy firmowe, rocznicowe.
Oferuję wynajem nagłośnienia i oświetlenia.
Obszar działania - województwo pomorskie

Zapewniam profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych.
Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie dojeżdżam wszędzie:-)
Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry
i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój PAŃSTWA IMPREZY, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.
Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie
i oczekiwania klienta. Każda prowadzona przeze mnie impreza, nawet ta najmniejsza jest dla mnie bardzo ważna, dlatego starannie przygotowuje się do niej, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.
Potwierdzeniem profesjonalizmu, jakości oraz rzetelności moich usług jest ponad 70 opinii i rekomendacji na portalu trójmiasto.pl oraz na stronie www.djshowjack.pl.
Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.
Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań każdego klienta. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam  i szanuję każdy gust muzyczny.
Posiadam Certyfikat legalności DJ'a wydany przez ZAIKS, ZPAV, STOART oraz na bieżąco aktualizowany też w klubie DJ PROMOTION.
Na życzenie klienta organizuję zabawę karaoke, do czego wykorzystuję profesjonalny mikser estradowy, rzutnik multimedialny, mobilny ekran oraz zestaw dodatkowych mikrofonów bezprzewodowych, a także dodatkowe doświetlenie sali weselnej. 
Dysponuję własnym,  kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantującym wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Przygotowując się do przyjęcia weselnego aktywnie współpracuję z Parą Młodą, opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy,w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje, jak na przykład wykorzystanie maszyny z ciężkim dymem podczas pierwszego tańca Młodej Pary tzw. taniec w chmurach. 

DJ Show-Jack to gwarancja super imprezy i niezapomnianej zabawy do rana :-)

 

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?
Ponieważ w mojej pracy stawiam na profesjonalizm, rzetelność i sumienność, połączone z otwartością na sugestie i oczekiwania Młodej Pary, a także wysoką kulturę języka i dobry humor. Oczywiście jest to oparte na wieloletnim doświadczeniu, a potwierdzone zadowoleniem i chęcią współpracy ze strony nowych klientów.
Jaki zakres godzin obejmuje moja usługa?
To jest indywidualnie uzależnione od wesela lub innej imprezy tanecznej, podstawowy zakres obejmuje 12 godzin wesela.
Jakie elementy zawiera podstawowa oferta?
Oferta obejmuje oprawę muzyczną, prowadzenie wesela lub innej imprezy tanecznej, w tym zabawy, konkursy oraz ustalone atrakcje weselne, profesjonalny, nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy z efektami świetlnymi.
Skład, w którym występujemy.
Jestem w jednej osobie DJ'em grającym muzykę, wodzirejem prowadzącym zabawy i konkursy na weselu lub innej ważnej dla Państwa imprezie, prezenterem muzycznym oraz konferansjerem.
Czy moja usługa obejmuje również oprawę konferansjerską wesela?
Jak najbardziej tak, wesele to nie tylko bardzo dobrze dobrana muzyka, ale świetny i stały kontakt z Młodą Parą i uczestnikami wesela, poprzez prowadzone zabawy, konkursy weselne, oczepiny, prezentowanie muzyki i wszelkie inne ważne punkty programu wesela. To wszystko wpływa na świetną zabawę, super weselną atmosferę.
Jaki repertuar proponuję?
Muzyka w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do każdej imprezy. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam i szanuję każdy gust muzyczny. Gram sprawdzone hity od najstarszych lat do współczesności, od muzyki polskiej do zagranicznej, w klimatach muzycznych preferowanych przez Młode Pary, takich jak między innymi pop, latino, house, disco dance, rock&roll;, taneczny rock......
Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?
Oczywiście. Oświetlenie stanowi bardzo ważny element wesela, dlatego pracuje wyłącznie na profesjonalnym oświetleniu, które także wspiera pracę fotografa i kamerzysty.
Czy możecie zaproponować własną listę utworów?
Jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej. Oczywiście pod względem preferencji muzycznych wesela mogą być podobne, a także mogą się nieco różnić. Zawsze to czynie z ogromną przyjemnością.
Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?
Jak najbardziej, pod warunkiem że jest to muzyka taneczna i właściwa na danym weselu lub imprezie tanecznej.
Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.
Świetnie dobrana muzyka, zabawy i konkursy weselne z gustem dla każdego, dobry humor, super kontakt z bawiącymi, oryginalność prowadzenia oraz wysoka kultura i elegancja.
Jak dokonać rezerwacji terminu?
Rezerwacja terminu zazwyczaj odbywa się na spotkaniu, podczas którego dokonuję uzupełniającej autoprezentacji oraz udzielam wszelkich odpowiedzi na dodatkowe pytania. Oczywiście zawsze pozostawiam czas do przemyślenia, natomiast ze zdecydowanymi w dniu spotkania zawieram umowę. Istnieje także możliwość zawarcia umowy bez spotkania, szczegóły wyjaśniam podczas rozmowy telefonicznej.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Magdalena - opinia

Pana Jacka znalazłam na tym portalu i wybrałam na podstawie opinii właśnie z tego forum. I mogę śmiało powiedzieć, że wszystkie opinie są zasłużone i wszystko się zgadza. Z muzyką zdaliśmy się na Pana Jacka-chcieliśmy aby muzyka była taka by nie chciało się schodzić z parkietu. Wszyscy goście zachwyceni. 5 rano trzeba było wręcz przepędzać z sali :) Pełne zaangażowanie przez cała noc, nawet pomógł przy awarii naszej prezentacji multimedialnej za co jestem ogroooomie wdzięczna. Poprawiny też super z dodatkowym karaoke, byłam sceptycznie nastawiona, ale zaufałam i nie żałuję -goście się garneli do mikrofonu i było naprawdę bardzo śmiesznie. Także całokształt daję 6+. Muzyka była dla mnie sprawą pierwszorzędna i mogę z czystym sercem polecić! Już nie mogę się doczekać kolejnej imprezy, bo rezerwujemy termin na kolejną imprezę z Panem Jackiem.

 • Magdalena
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Agnieszka - opinia

Pana Jacka wybraliśmy sugerując się opiniami w internecie i muszę przyznać się, że się nie zawiedliśmy. Pełen profesjonalizm. Miła i szybka komunikacja. Razem uzgadnialiśmy każdy detal imprezy. Goście jak i my świetnie się bawiliśmy. Gorąco polecam.

 • Agnieszka
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2020
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Ania - opinia

Z Panem Jackiem współpraca to czysta przyjemność dziękujemy za rewelacyjną zabawę na naszym weselu ile my się nasluchaliśmy od gości że nasz DJ był super!! Pękaliśmy z dumy! polecamy każdemu!

 • Ania
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Zuzanna i Kamil - opinia

Zachęceni świetnymi opiniami, postanowiliśmy zatrudnić Pana Jacka jako dj na naszym weselu. I nie zawiedliśmy się! Pan Jacek wykazał się dużym wyczuciem w doborze utworów i w idealnym czasie kończył bloki taneczne, gdy goście byli już zmęczeni. Osobiście nie za bardzo lubię zabawy na weselu, ale te zaproponowane przed dj bardzo nam podpasowały (szczególnie Limbo - przechodzenie pod poprzeczką, do którego zgłosili się prawie wszyscy goście :) ). Na poprawinach prosiliśmy o zorganizowanie karaoke i to również wyszło bardzo dobrze. Bardzo duża baza piosenek z pojawiającym się tekstem. Podsumowując: bardzo polecamy, lepszego dj nie mogliśmy wybrać :)

 • Zuzanna i Kamil
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

autor: Jacek

opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Adam - opinia

Wybór Pana Jacka był swietna decyzja. Profesjonalne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt.

 • Adam
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Maciej i Marta - opinia

Polecamy Pana Jacka! Profesjonalny sprzęt, duża elastyczność i doświadczenie. Wszyscy goście zadowoleni z imprezy weselnej poprowadzonej przez Pana Jacka. Co istotne - nie narzucaliśmy żadnego repertuaru, zostawiliśmy wolną rękę i się nie zawiedliśmy! Dobra komunikacja, przejrzysty program imprezy. Wszystko w punkt. Polecamy zdecydowanie!

 • Maciej i Marta
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Przemek - 18stka - opinia

Wybór Pana Jacka był ślepym strzałem jednakże okazał być się strzałem w dziesiątkę. Impreza od początku do końca poprowadzona profesjonalnie. Muzyka jak i konkursy dobrane idealnie więc nikt z gości nie miał prawa się nudzić. Pan Jacek dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu rozkręci imprezę bez żadnego problemu a co najważniejsze, że wszyscy się dobrze bawili. Także jeśli szukasz Dj'a i oczekujesz niezapomnianej imprezy Dj Show Jack tylko i wyłącznie. Dziękuję Bardzo i Pozdrawiam

 • Przemek - 18stka
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020

Odpowiedź obiektu:

Również bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

autor: DJ Show-Jack

opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Sywlia i Michał - opinia

Wybór zrobiony w ciemno ale była to bardzo dobra decyzja. Zdecydowanie się nie zawiedliśmy. Pan Jacek to profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Bardzo dobry kontakt przed weselem jak i w czasie zabawy weselnej. Ciekawe zabawy i długa lista piosenek. Polecany

 • Sywlia i Michał
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Grażyna - opinia

Pan Jacek obsługiwał muzycznie nasze wesele w Hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym k/ Pucka. Przyznam, że jest fantastycznym D-J em. Grał taką muzykę jakuej oczekiwaliśmy. Jest osobą kulturalną i uprzejmą. Goście byli oczarowani. Wybór pana Jacka był bardzo dobrą decyzją. Polecam z czystym sumieniem.

 • Grażyna
 • Termin skorzystania z usługi: listopad 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Bardzo polecam

Pana Jacka wybraliśmy na nasze wesele. Pierwszym atutem były wysokie oceny i polecenia w śród opinii, kolejna sprawą która nas przekonała był repertuar oraz sposób w jaki były prowadzone wcześniejsze wesela, które można zobaczyć . Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak poprowadził nasze wesele, wszyscy goście byli zachwyceni doborem repertuaru oraz zabawami prowadzonymi podczas imprezy. Miesiąc później uczestniczyliśmy w weselu prowadzonym przez Pana Jacka jako goście i nie zmieniamy swojego zdania. Pan Jacek jest człowiekiem na właściwym miejscu, robi to co kocha i jest to widoczne w zaangażowaniu. Wszystkie kwestie są na bieżąco konsultowane co jest wielkim plusem ponieważ w każdej chwili można dokonać jakiś poprawek bądź zmian. Nie możemy doczekać się kiedy następnym razem będzie dane nam bawić się z Panem Jackiem :) Pozdrawiamy i serdecznie polecamy

 • Ewelina i Karol
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Wesele

Wybór Pana Jacka jako DJ na nasze wesele to był strzał w dziesiątkę. Profesjonalizm od samego początku aż do końca. Wszyscy goście świetnie się bawili i zachwalali Pana Jacka. Jeżeli ktoś się jeszcze waha niech tego nie robi. Nie będziecie żałować . Z całego serca polecamy Pana Jacka :)

 • Adrianna i Arkadiusz
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Świetna zabawa!

Pan Jacek jest DJ-em godnym polecenia. Prowadził nasze wesele i wszyscy bawili się świetnie, nikt nie miał prawa się nudzić. Jak najbardziej wesele z Panem Jackiem można zaliczyć do udanych.

 • Marek
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Zabawa na najwyższym poziomie.

W trakcie poszukiwań DJa na planowane wesele zwróciliśmy uwagę na maksymalną ocenę od prawie 30 wcześniejszych klientów. Zadzwoniliśmy do pana Jacka i zakończyliśmy poszukiwaniu, ponieważ od pierwszego kontaktu okazał się bardzo kulturalnym człowiekiem, który zna się na swoim fachu. Ustalenia przebiegły bardzo sprawnie i z naszych pomysłów oraz porad DJa Jacka wyszedł pierwszorzędny plan wesela. Na weselu niczym nie musieliśmy się przejmować, ponieważ DJ współpracował z obsługą sali i pilnował, aby wszystko szło zgodnie z planem. Zabawy i atrakcje były naturalnie wplatane w bieg wesela. Dzięki doborowi muzyki, również konsultowanemu wcześniej z nami, bawiliśmy się przednio do samego końca. Bardzo dziękujemy panu Jackowi za wspaniałą oprawę naszego wesela. Nasze oczekiwania i pomysły zostały doszlifowane dzięki Pana fachowej pomocy i wyczuciu. Była to najlepsza impreza w życiu. Goście i obsługa także chwalili oprawę muzyczną oraz kulturę i profesjonalizm prowadzącego.

 • Paweł i Marta
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam !

Pan Jacek prowadził nasze wesele znakomicie! Wszyscy goście byli zachwyceni sposobem prowadzenia imprezy! Muzyka była doskonale dobrana oraz różnorodna - każdy nasz gość świetnie się bawił. Konkursy i oczepiny, były prowadzone zabawnie, kulturalnie - tak jak chcieliśmy. Pełny profesjonalizm, wraz z małżonką byliśmy zachwyceni, podobnie jak pozostali nasi goście. Jakby ktoś wahał się nad wyborem DJ na wesele, to mogę polecić Pana Jacka w 100% Pozdrawiam i raz jeszcze dziękujemy za ekstra zabawę! Agnieszka i Adam :)

 • Adam i Aga
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecamy :)

Wesele mieliśmy w końcówce maja 2019 r. Pana Jacka wypatrzyliśmy analizując opinie zamieszczone na kilku portalach. Jako, że przeprowadziliśmy się do Wrocławia i organizowaliśmy wesele w Trójmieście potrzebowaliśmy osoby, której będziemy mogli zaufać i będzie gotowa na "pracę zdalną". Pan Jacek podjął się tego zadania i z ręką na sercu muszę przyznać, że wykonał je nie w 100 a 150%. Zabawa była prowadzona w sposób bardzo profesjonalny, punktualny - doświadczony fotograf stwierdził, że to pierwsze wesele od dawna, kiedy DJ pilnuje harmonogramu co do sekundy. Na podstawie przesłanej listy ulubionych piosenek Pan Jacek przygotował muzykę, która poderwała do tańca każdego, nawet najbardziej zagorzałego przeciwnika parkietu, od hitów lat 80 przez rock po najnowsze piosenki. Jednak przede wszystkim byłem pod wrażeniem tego, że Panu Jackowi zależało na tym, żeby przed weselem mieć dopięte wszystko na ostatni guzik - pilnował nas, żeby dostarczyć wszelkie potrzebne materiały do zabaw, agendy i scenariusze. Podsumowując jeżeli chcesz, żeby Twoje wesele zostało zapamiętane z dobrej muzyki i doskonałych zabaw - wybierz DJ Show Jacka :)

 • Maciej
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Wesele czerwiec 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dj'em Show-Jackem! Przy wyborze oprawy muzycznej naszego wesela kierowaliśmy się opinią i się nie zawiedliśmy! Wszystkie te pozytywne opinie są w 100% prawdziwe. Dj Show-Jack to profesjonalista, który potrafi dopasować muzykę i zabawy do gości, dzięki czemu parkiet był pełny i wszyscy super się bawili. Współpraca z takimi ludźmi jak Pan Jacek to czysta przyjemność. Dziękujemy i gorąco polecamy!

 • Paweł
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Zimowe wesele 2019 - Dziękujemy!

Czas po ślubie biegnie równie szybko, jak w ostatnich dniach przed ceremonią. Od rozpoczęcia naszych przygotowań minęło już ponad 8 miesięcy. Poszukując zaufanej osoby do prowadzenia naszego wesela przeglądaliśmy opinie wśród trójmiejskich portali i właśnie DJ Show-Jack'a obdarzyliśmy naszym zaufaniem. Podczas pierwszego, bardzo konkretnego spotkania wiedzieliśmy, że to Pan Jacek poprowadzi nasze wesele. Chyba każdy z nas miał taką sytuację (życzymy tego również przyszłym nowożeńcom), że spotyka sympatycznego Profesjonalistę, który słucha, budzi zaufanie, ma ogromne wyczucie i takt. Dobre pierwsze wrażenie zostało utwierdzone podczas drugiego bardzo serdecznego spotkania tuż przed imprezą. Dzięki doświadczeniu i otwartości Pana Jacka - mieliśmy jeden poważny stres mniej i zajęliśmy się gonieniem pozostałych zajączków :) W dniu wesela Pan Jacek spełnił pokładane w Nim nadzieje - nasze jak również naszych Gości. Poza ustalonym planem, potrafił z dużym wyczuciem reagować na to, co się dzieje na sali. Współpraca z obsługą lokalu odbywała się dla nas w sposób niezauważalny, co tylko potwierdza wszystkie wcześniejsze opinie. Panie Jacku! Bardzo serdecznie dziękujemy! P.S. Warto!

 • Hania i Romek
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2019
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Panie Jacku - dziękujemy!

Zadzwoniliśmy do Pana Jacka zachęceni pozytywnymi komentarzami na portalu trojmiasto.pl. I mogę teraz powiedzieć, że śmiało podpisałabym się pod każdą zawartą tutaj opinią. Już po pierwszym spotkaniu czuliśmy, że Pan Jacek to osoba nie tylko w pełni profesjonalna, ale również z ogromnym wyczuciem, taktem, życzliwością i otwartością. Miałam wrażenie, że dla Niego nasze wesele jest również ważne, jak dla nas. Dbał o szczegóły, podpowiadał rozwiązania, uwzględniał nasze sugestie... Zaś podczas samej zabawy świetnie dopasowywał repertuar i zabawy do naszych Gości. Parkiet do samego końca był pełny! Współpracował z obsługą restauracji, by wszystko było zorganizowane jak najlepiej. Elastycznie reagował na ewentualne zmiany. Świetnie dogadywał się z Gośćmi. A to wszystko z klasą i wyczuciem. Mogę jeszcze dodać, że wielokrotnie słyszeliśmy od Uczestników naszego wesela, że to "najlepszy DJ jakiego spotkałem..." Jeszcze raz dziękujemy!

 • Agnieszka i Tomasz
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2018
opinia

6.0

w kategorii

Zespoły muzyczne i dj-e

 • obsługa:
  6
   
 • repertuar:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam i pozdrawiam ;)

Poszliśmy za przykładem naszych znajomych u których byliśmy na weselu (bo się świetnie bawiliśmy) i tak samo świetnie było u nas :) Pan Jacek gra muzykę do zabawy "dla wszystkich", potrafi zintegrować i rozruszać towarzystwo nie tylko będąc za konsoletą, ale także wychodząc na parkiet co goście bardzo sobie cenią. Dogadać można się bez problemów, modyfikować plan nawet już w trakcie imprezy. Wśród naszych gości były opinie, że to "zaj... dj" czy że mamy go ozłocić. Ale do zabawy prowadzonej przez Pana Jacka trzeba się kondycyjnie przygotować :) Reasumując: polecamy gorąco i z całego serca, my i goście bawiliśmy się fantastycznie. Decyzję o wyborze Pana Jacka podjęliśmy już na weselu u znajomych i mogę powiedzieć tyle, że jeśli się ktoś waha nad wyborem to nie ma co się zastanawiać. To są tak prowadzone imprezy, że przy stole siedzi się by odsapnąć, a nie z nudów ;)

 • Wojtek
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2018
opinia

Gorąco polecamy!!!! Wrzesień 2018

Kochane przyszłe Młode Pary gorąco polecamy Pana Jacka. Jeżeli szukacie 100% profesjonalizmu, osoby która rozbawi gości w każdym wieku, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego smaku i taktu to trafiliście pod dobry adres!!! Na Pana Jacka trafiliśmy, podczas przeglądania wielu ofert zamieszczonych na stronach internetowych. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to będzie dobry wybór i tak właśnie było. Zarówno my jak i nasi goście w przedziale wiekowym: 17-84 byli zachwyceni. Warto wysłuchać licznych porad Pana Jacka popartych wieloletnim doświadczeniem. Zdecydowana większość naszych gości pierwszy raz bawiła się na weselu prowadzonym przez DJ-a i jednogłośnie stwierdzili, że było to najlepsze wesele na jakim byli. Na własnym weselu czuliśmy się jak goście a nie gospodarze, o nic nie musieliśmy się martwić. Pan Jacek kontaktuje się z resztą podwykonawców i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Panie Jacku z całego serca, raz jeszcze dziękujemy za wspaniałą zabawę, za radosną atmosferę, za zaangażowanie w swoją pracę, za pełen profesjonalizm i stale goszczący uśmiech na Pana twarzy. Dziękujemy Natalia i Szymon :)

 • Natalia
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2018