Domesta Sp. z o.o. - Biuro sprzedaży Leszczynowy Park

s...@domesta.com.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej

O nas

Deweloper Domesta powstał w 1992 roku i od tego czasu zrealizował i oddał do użytku ponad 3 tysiące mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość oraz terminowość to główne zalety firmy.
Deweloper Domesta powstał w 1992 roku i od tego czasu zrealizował i oddał do użytku ponad 3 tysiące mieszkań, w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość oraz terminowość to główne zalety firmy. 
Aktualnie firma Domesta realizuje pięć inwestycji - Havlove, Robinia, Leszczynowy Park oraz #NaSwoim.

Osiedle Havlove zlokalizowane jest w dzielnicy Gdańsk Chełm przy Al. Vaclava Havla. Na projekt składa się 8 budynków mieszkalnych oraz 2 budynki usługowe. Inwestycja wyróżniać będzie się bogatymi częściami wspólnymi, na których powstaną boiska wielofunkcyjne, place zabaw, rekreacyjna ścianka wspinaczkowa, sala zabaw dla dzieci oraz sala fitness.
W maju 2019 roku została wprowadzona do sprzedaży inwestycja Traffic. W ofercie znalazło się 169 mieszkań, rozłożonych w czterech, 3 i 8 piętrowych budynkach oraz lokale usługowe. Dzięki doskonałej lokalizacji, osiedle Traffic to idealny wybór dla zwolenników miejskiego życia, którzy cenią sobie szybkość przemieszczania się każdym środkiem transportu.  Natomiast miłośnicy aktywnego trybu życia docenią możliwość korzystania z otwartej hali rowerowej, sali fitness czy zewnętrznej strefy rekreacyjnej.
Inwestycją wprowadzoną do sprzedaży na początku 2021 roku było osiedle Robinia. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy ul. Madalińskiego. Schowana w głębi zieleni, z niepowtarzalnym widokiem na Jar Wilanowski. Robinia to kameralne osiedle o niskiej zabudowie, w którego skład wchodzą trzy, czterokondygnacyjne budynki. Malowniczo położone osiedle oferuje 52 komfortowe mieszkania w różnorodnych metrażach od 30 do ponad 96 m². To doskonały wybór dla tych, którzy w dużym mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. 

Wraz z początkiem kwietnia 2021 roku rozpoczęła się przedsprzedaż inwestycji Leszczynowy Park. Lokalizacja osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul. Leszczynowej gwarantuje dostęp do bogatej infrastruktury usługowej oraz komunikacyjnej. Obecność pobliskiej zieleni oraz własny park na terenie osiedla zapewniają swobodny kontakt z naturą. W skład prywatnego kompleksu parkowego wchodzą m.in. ogród sensoryczny z hamakami, ogród ekologiczny, ścianka wspinaczkowa na kopcu oraz siłownia zewnętrzna. Inwestycja składa się z sześciu budynków, w których mieszczą się 252 mieszkania z balkonami oraz ogródkami.
Ostatnią inwestycją wprowadzoną do sprzedaży w 2021 roku było #NaSwoim. To kameralne osiedle usytuowane zostało w spokojnej okolicy, w dzielnicy Gdańsk Chełm. W ofercie znalazły się 72 funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe. Okoliczne bogate zaplecze usługowe, łatwy dostęp do placówek edukacyjnych oraz komunikacji miejskiej znacząco wpływa na wysoki komfort życia w mieście. Jednocześnie bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych zapewnia atrakcyjne warunki do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Biura sprzedaży:
Na Osiedlu Havlove – wjazd od ul. Świętokrzyskiej
Przy Osiedlu Leszczynowy Park – ul. Leszczynowa 59, Gdańsk
Kontakt:
58 670 45 16, 505 991 887, 572 283 331, 501 295 304