Domesta Sp. z o.o. - Biuro sprzedaży Leszczynowy Park

Domesta Sp. z o.o.

Wybierz numer

58 670-45-16 572-283-331 505-991-887 504-838-948
s...@domesta.com.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 1
 

TV Filmy

28

Ostatnie kawalerki na Osiedlu Leszczynowy Park!

O nas

Gdański deweloper z ponad 30letnim doświadczeniem! W ofercie znajdują się kawalerki, mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. Serdecznie zapraszamy na spotkanie w jednym z biur sprzedaży.
W aktualnej ofercie gdańskiego dewelopera Domesta znajdują się cztery inwestycje - Leszczynowy Park, Osiedle Urzeka, Nowe Południe oraz Remedium Apartamenty Inwestycyjne. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na stronie www.domesta.com.pl oraz na spotkanie w jednym z biur sprzedaży!

O inwestycji Leszczynowy Park - Osiedle z własnym parkiem!

Osiedle Leszczynowy Park zlokalizowane jest w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul. Leszczynowej. Inwestycja otoczona prywatnym parkiem sąsiaduje także ze Zbiornikiem Jabłoniowa, terenem spacerowym Zielony Staw Jasień oraz ścieżkami rowerowymi. W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, a także placówki edukacyjne i medyczne. Dzięki bliskości głównych arterii, obwodnicy Trójmiasta oraz rozbudowanej infrastruktury transportu zbiorowego, osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum Gdańska i innymi dzielnicami miasta. 

Inwestycja składa się z sześciu kameralnych trzy- i czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 252 mieszkań o powierzchniach od 27 do 94 m kw. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy, hale garażowe z możliwością dostosowania miejsc postojowych do ładowania pojazdów elektrycznych. Na zewnątrz znajdują się wiaty rowerowe, dodatkowe miejsca postojowe dla aut, a także prywatny, przestronny park


Inwestycja #NaSwoim - nowe mieszkania Gdańsk Chełm

Osiedle #NaSwoim jest położone przy ul. Ptasiej na gdańskim Chełmie - w świetnie skomunikowanej okolicy ulic Cieszyńskiego i Więckowskiego. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, edukacyjna i medyczna ułatwia codzienne sprawunki, a bliskość terenów zielonych, m.in. Jaru Wilanowskiego, Parku Oruńskiego czy zbiornika retencyjnego Augustowska – umożliwi odpoczynek od tętniącego życiem miasta. 

Osiedle Urzeka - nowe mieszkania Gdańsk Jasień

Inwestycja Urzeka jest połączeniem życia wśród natury z bliskością pełnej infrastruktury miejskiej. Zielone otoczenie osiedla gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój oraz możliwość spędzania wolnego czasu na obcowaniu z naturą. W ramach pierwszego zadania osiedla powstaną trzy czteropiętrowe budynki, w których zaplanowano 145 mieszkań z balkonami lub prywatnymi ogródkami, a także 7 lokali usługowych. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca parkingowe.

Nowe Południe - nowe mieszkania Gdańsk Południe

Nowe Południe to nowoczesne osiedle powstające przy ulicy Starogardzkiej w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe. Jego położenie gwarantuje szybki dostęp do centrum Gdańska oraz obwodnicy Trójmiasta, najważniejszej ekspresowej drogi tego regionu. To miejsce, w którym wszystko co niezbędne znajdziesz w zasięgu przyjemnego spaceru: zarówno wyjątkową zieloną przestrzeń jak i dostęp do usług. Przy inwestycji znajdują się drogi rowerowe, które umożliwią Twojemu dziecku w bezpieczny sposób dotrzeć do szkoły, a Tobie znaleźć wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.

Zapraszamy na spotkanie do naszych biur sprzedaży:

Na Osiedlu Havlove – ul. Dąbrówki 102, lokal 1, Gdańsk
Przy Osiedlu Urzeka - ul. Guderskiego/Czermińskiego przy rondzie im. 77 Pułku, Gdańsk
Przy Osiedlu Leszczynowy Park – ul. Leszczynowa 59, Gdańsk
Kontakt:
58 670-45-16, 511-683-312, 661-662-102, 572-283-331 oraz 505-991-887

Oceny (1)

Marta
Termin usługi: wrzesień 2023

Miła obsługa, ciekawe inwestycje - możliwość zobaczenia mieszkania, by zapoznać się ze standardem jego wykończenia.

Deweloperzy

6.0