Po umówieniu telefonicznym

Domesta Sp. z o.o. - Biuro sprzedaży na Osiedlu Nowa Niepołomicka

80-180 Gdańsk, Niepołomicka 34C/6 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 324-45-90, 501-295-304, 505-991-887, 572-283-331
s...@domesta.com.pl pokaż
www.domesta.com.pl

O nas

Deweloper Domesta powstał w 1992 roku i od tego czasu zrealizował i oddał do użytku ponad 3 tysiące mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość oraz terminowość to główne zalety firmy.

Sukces firmy to również ludzie, którzy ją tworzą, dlatego Domesta to zespół profesjonalistów, którzy lubią to, co robią. Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierów, kierowników i inspektorów budowlanych to gwarant rzetelnego wykonania powierzonych im zadań.

Z początkiem 2019 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nową inwestycję: Nowa Niepołomicka 2. To drugi etap cieszącego się ogromnym zainteresowaniem osiedla zlokalizowanego przy ul. Niepołomickiej. Mieszkania powstają w malowniczym otoczeniu terenów zielonych i jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów, znalezienie szkoły, przedszkola oraz żłobka w niewielkiej odległości od mieszkania. 

W maju 2019 roku wprowadziliśmy do sprzedaży kolejną, prestiżowa inwestycję Traffic, która charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem ciekawych rozwiązań w aranżacji wnętrz. W ofercie znajdzie się 169 mieszkań, rozłożonych w czterech, 3 i 8 piętrowych budynkach oraz lokale usługowe. Dzięki doskonałej lokalizacji, osiedle Traffic to idealny wybór dla zwolenników miejskiego życia, którzy cenią sobie szybkość przemieszczania się każdym środkiem transportu. Natomiast miłośnicy aktywnego trybu życia docenią możliwość korzystania z otwartej hali rowerowej, sali fitness czy zewnętrznej strefy rekreacyjnej.

Również w maju 2019 roku spółka otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie i tym samym zakończyła budowę inwestycji – Ambiente. Kameralny zespół nowoczesnych apartamentów powstaje przy ul. I. Matuszewskiego (ex L. Kruczkowskiego) w Gdańsku. Doskonała lokalizacja oraz wysoka jakość, którą oferuje nowoczesny projekt, powodują, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem już od pierwszego dnia sprzedaży.

Szczegóły aktualnej oferty dostępne są w naszych biurach sprzedaży. Na terenie budowy osiedla Havlove oraz w biurze przy ul. Niepołomickiej 34C/6. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.domesta.com.pl, profilu na portalu społecznościowym Facebook oraz branżowym LinkedIn.
 
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Aktualne inwestycje

 • Matarnia Office Park

  Matarnia Office Park

  Gdańsk, ul. Budowlanych  Mapka
  • Zabudowa: powierzchnia biurowa
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: zakończona