Ekspert kredytowy Sebastian Murglin

znajduje się w Baltiq Plaza

Ekspert kredytowy

Wybierz numer

792-602-777
s...@credipass.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Ekspert kredytowy Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ekspert kredytowy Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ekspert kredytowy Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ekspert kredytowy Gdynia 1
 

O nas

Karierę w branży finansowej rozpocząłem w 2009 roku w jednej z pierwszych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Już pierwsze kroki w tym sektorze utwierdziły mnie w przekonaniu, że podjąłem się pracy, która jest spełnieniem moich marzeń zawodowych.
Moją rolą w relacji z klientem jest opracowanie odpowiedniej strategii działania, czyli takiej, która opiera się na indywidualnych potrzebach, możliwościach i celach danej osoby. Moi klienci, poza edukacja finansową, otrzymują ode mnie możliwe rozwiązania kredytowe, pomoc w opracowaniu koniecznej dokumentacji, jak również moje zaangażowanie w całym procesie związanym z przyznaniem oraz uruchomieniem kredytu.

Wiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem całości procedury zakupu nieruchomości staram się udzielić wielu niezbędnych rad i wskazówek. Uważam, że w prawie każdej sytuacji można odpowiednio zbilansować ryzyko transakcji. 

Zapraszam na pierwsze, trwające około godziny, spotkanie, podczas którego dokonam analizy Państwa zdolności kredytowej, przedstawię wstępne możliwości oraz opowiem o niezbędnej dokumentacji i procedurze. Gwarantuje pełne zaangażowanie, indywidualne podejście oraz wysoką skuteczność.

Oceny (248)

Agnieszka
Termin usługi: styczeń 2022 

Pan Sebastian jest życzliwy, rzetelny i bardzo kontaktowy, co oprócz wysokiej klasy kompetencji, jaką bez wątpienia ma, jest niespotykanym połączeniem cech. Na naszej kredytowej ścieżce z Panem Sebastianem skutecznie przebrnęliśmy już przez kilka kredytów. Życzę wszystkim takiego doradcy kredytowego, który zaopiekuje się klientem od początku drogi, aż po finał w banku, a co więcej - będzie pamiętać klienta po latach, co po ludzku - jest szalenie mile. Mimo że zaciąganie zobowiązań nie należy do żadnych przyjemności, a jest jedynie wymogiem brutalnej rzeczywistości, pewnie jeszcze wrócimy do niego - zawsze wracamy właśnie do niego :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Patrycja i Przemsław
Termin usługi: listopad 2021 

Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Panem Sebastianem. Posiada on bardzo dużą wiedzę, która pozwala wybrać najlepszą dla danej osoby ofertę. Szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania i niejasności. Na pewno w przyszłości będziemy korzystać z jego wiedzy i doświadczenia.

Kredyty i pożyczki

6.0
Anita
Termin usługi: grudzień 2021 

Pan Sebastian pomógł mi z wzięciem kredytu hipotecznego. Wytłumaczył konkretnie z jakich kroków składa się cała procedura oraz dokumenty które są potrzebne na każdym etapie procesu kredytowego. Był razem ze mną podpisać umowę kredytową oraz odpowiedział na wszystkei moje pytania przed podpisaniem umowy. Polecam tego doradcę gdyż jest kompetentny i zaangażowany.

Kredyty i pożyczki

5.8
Sebastian i Klaudia
Termin usługi: grudzień 2021 

Profesjonalista w każdym calu. Myśleliśmy długo i nie mamy do czego się przyczepić :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Janusz J.
Termin usługi: grudzień 2021 

Pan Sebastian to prawdziwy profesjonalista. Miałem nietypową sytuację finansową (zmiana z UoP na część UoP + firma) i Pan Sebastian wybrał najlepsze oferty, w bankach, które najkorzystniej wyliczą zdolność biorąc pod uwagę moje źródła dochodów. Oczywiście kredyt dostałem bezproblemowo. Obsługa klienta też na najwyzszym poziomie, nie znam się na kredytach, dokumentach itd., więc Pan Sebastian musiał "prowadzić mnie za rączkę", wziąl ode mnie dokumenty jakich potrzebował i sam ogarnął resztę + wytłumaczył co, jak i dlaczego. Polecam ;)

Kredyty i pożyczki

6.0
michal
Termin usługi: grudzień 2021 

Bardzo profesjonalna, miła i rzeczowa obsługa uwieńczona sukcesem pomimo wielu przeciwności

Kredyty i pożyczki

6.0
Baltic House Poland
Termin usługi: grudzień 2021 

Z Panem Sebastianem współpracujmy już od ponad roku, pomógł każdemu z naszych inwestorów przy uzyskaniu kredytu na budowę domu. Pan Sebastian działa szybko i efektywnie, każdą sprawę prowadzi profesjonalnie od początku do końca. Polecamy usługi Pana Sebastiana w 100 % .

Kredyty i pożyczki

6.0
Justyna
Termin usługi: wrzesień 2021

Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem.Specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo rzetelny, zaangażowany oraz bardzo skuteczny. Dla Pana Sebastiana nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji. Polecam raz jeszcze

Doradztwo finansowe

6.0
Laura T.
Termin usługi: listopad 2021 

Do Pana Sebastiana trafiłam z polecenia i dalej z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z takim ekspertem. Sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Renata T.
Termin usługi: październik 2021 

Polecam serdecznie! Pan Sebastian zna się na rzeczy, z każdą zmianą w rynku kredytowym jest na bieżąco, odpowiada na każde pytanie, zawsze odbiera telefon. Raz nawet był szybszy niż powiadomienie z aplikacji bankowej. Dzięki niemu wszystkie formalności przeszły bezproblemowo i bardzo szybko! :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Jakub
Termin usługi: październik 2021 

Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem. Podejście bardzo profesjonalne, wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym "dopięte" na 100%, do tego świetny kontakt i podejście do klienta.

Kredyty i pożyczki

6.0
Izabela Fornalska
Termin usługi: wrzesień 2021 

Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panem Sebastianem. Posiada on bardzo duże doświadczenie i wiedzę co przekłada się na korzystny wybór rozwiązań kredytowych. Zostaliśmy otoczeni bardzo dużą troską przez Pana Sebastiana podczas całego procesu procesu wnioskowania o kredyt. Gdyby nie jego błyskotliwość moglibyśmy nie uzyskać kredytu na czas. Dziękujemy Panie Sebastianie!

Kredyty i pożyczki

6.0
Paweł
Termin usługi: wrzesień 2021 

Profesjonalna miła i fachowa obsługa.

Kredyty i pożyczki

6.0
Piotr
Termin usługi: wrzesień 2021 

Bardzo kontaktowa osoba. Pan Sebastian jest drugim doradcą finansowym z jakim miałem styczność. Po pierwszym jak tłumaczył mi, że brak mi jest zdolności kredytowej i jedynym rozwiązaniem jest sprzedaż mieszkania nawet dawał namiar komu byłem w stanie zrezygnować ze zmian. Przedstawiając te same dane okazało się, że zdolność moja jest dużo większa niż potrzebuję. Konkretnie i rzeczowo podchodził do zagadnień. Teraz brałem kolejny kredyt hipoteczny, przedstawiłem wszystkie dane a osobiście spotkałem się dopiero w banku przy podpisywaniu umowy. Bardzo polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Michalina i Tomasz
Termin usługi: wrzesień 2021 

Polecam z całego serca. Dzięki Panu Sebastianowi cały proces kredytu nie był taki straszny. W każdej chwili można zadzwonić i się dopytać nawet o najmniejszy szczegół. Rzetelnie i profesjonalnie podszedł do naszej sprawy, która nie była aż taka łatwa. Nawet teraz po podpisaniu umowy mogę zadzwonić i się dopytać o rzeczy , które są mniej zrozumiałe dla "szarego obywatela". Dziękujemy jeszcze raz.

Kredyty i pożyczki

6.0
Robert
Termin usługi: sierpień 2021 

Do pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia. Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Jesteśmy zadowoleni z oferty którą przedstawił nam doradca. Pomimo trudnej sprawy cała transakcja obeszła sie bez komplikacji co wynikło z dużego doświadczenia Pana Sebastiana. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim zainteresowanym do skorzystania z usług Doradcy finansowego

Kredyty i pożyczki

6.0
Maja i Dariusz
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecamy serdecznie współprace z Panem Sebastianem. Bardzo profesjonalnie pomógł nam przejść przez cały proces uzyskania kredytu. Wszystko zostało bardzo skrupulatnie wytłumaczone. Jeszcze raz dziękujemy za fachowe doradztwo.

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika,Aleksandra i Waldemar K.
Termin usługi: sierpień 2021 

Polecam z całego serca Pana Sebastiana,jest osobą z dużym doświadczeniem,dokładną, potrafiącą wytłumaczyć wszystko,co jest związane z kredytem hipotecznym. Świetny kontakt telefoniczny jak i mailowy. Wszystkie dokumenty i formalności dopięte na ostatni guzik. Dla Pana Sebastiana nie ma sytuacji bez wyjścia. Mieliśmy dość specyficzną sytuację,a mimo to udało się,nawet w tych trudnych czasach jakie nastały.. Dziękujemy raz jeszcze i polecały z czystym sumieniem.

Kredyty i pożyczki

6.0
Dominika
Termin usługi: lipiec 2021 

Bardzo polecam współpracę z Panem Sebastianem, profesjonalna obsługa oraz bardzo dobry kontakt z doradcą. Szybko otrzymywałam odpowiedź na swoje pytania. Gorąco polecam z czystym sumieniem :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Wioletta i Daniel
Termin usługi: czerwiec 2021 

Do Pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia. Bardzo fachowo oraz z dużym zaangażowaniem podchodzi do klienta. Bardzo polecamy.

Kredyty i pożyczki

6.0