Ekspert kredytowy Sebastian Murglin

znajduje się w Baltiq Plaza

Ekspert kredytowy

Wybierz numer

792-602-777
s...@credipass.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Ekspert kredytowy Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ekspert kredytowy Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ekspert kredytowy Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ekspert kredytowy Gdynia 1
 

O nas

Karierę w branży finansowej rozpocząłem w 2009 roku w jednej z pierwszych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Już pierwsze kroki w tym sektorze utwierdziły mnie w przekonaniu, że podjąłem się pracy, która jest spełnieniem moich marzeń zawodowych.
Moją rolą w relacji z klientem jest opracowanie odpowiedniej strategii działania, czyli takiej, która opiera się na indywidualnych potrzebach, możliwościach i celach danej osoby. Moi klienci, poza edukacja finansową, otrzymują ode mnie możliwe rozwiązania kredytowe, pomoc w opracowaniu koniecznej dokumentacji, jak również moje zaangażowanie w całym procesie związanym z przyznaniem oraz uruchomieniem kredytu.

Wiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem całości procedury zakupu nieruchomości staram się udzielić wielu niezbędnych rad i wskazówek. Uważam, że w prawie każdej sytuacji można odpowiednio zbilansować ryzyko transakcji. 

Zapraszam na pierwsze, trwające około godziny, spotkanie, podczas którego dokonam analizy Państwa zdolności kredytowej, przedstawię wstępne możliwości oraz opowiem o niezbędnej dokumentacji i procedurze. Gwarantuje pełne zaangażowanie, indywidualne podejście oraz wysoką skuteczność.

Oceny (249)

Paweł T
Termin usługi: marzec 2021 

Pana Sebastiana cechuje przede wszystkim profesjonalizm, dokładnie i rzeczowo potrafi opisać wszelkie aspekty związane zarówno z kredytem jak i procesem zakupu mieszkania. Dzięki jego pomocy i wyjaśnieniom wszelkich zawiłości można zrzucić z głowy cześć stresu. Bardzo dobrze mi się z nim współpracowało, teraz wiem, że jest godny zaufania i z czystym sumieniem mogę polecić go kolejnym osobom.

Kredyty i pożyczki

6.0
Łukasz
Termin usługi: kwiecień 2021 

Pan Sebastian został mi polecony przez agenta nieruchomości. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. To co charakteryzuje Pana Sebastiana to nienaganna kultura osobista, przygotowanie merytoryczne, pozytywne nastawienie do klienta. Serdecznie polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
Michał
Termin usługi: luty 2021 

Pan Sebastian zabierze Państwa w krainę kredytów hipotecznych i poczują się Państwo jak dziecko wiezione do przedszkola. Zdecydowanie nieprzeciętna kultura osobista i profesjonalizm. PS. Jedyna wada, to niestety również kredyty wzięte przy pomocy Pana Sebastiana trzeba spłacać ;)

Kredyty i pożyczki

5.8
Iza i Piotr
Termin usługi: marzec 2021 

Do Pana Sebastiana zostaliśmy skierowani przez naszą firmę budowlaną Marpat i to był najlepszy wybór. Jest to doradca, który ma wybitnie profesjonalne podejście do sprawy. Dzięki dużemu doświadczeniu Pana Sebastiana cały proces kredytowy przebiegł sprawnie i bez najmniejszego problemu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Dmytro M.
Termin usługi: kwiecień 2021 

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Dzięki dużemu doświadczeniu Pana Sebastiana cały proces kredytowy przebiegł sprawnie i bez najmniejszego problemu. Polecam każdemu komu zależy na szybkim załatwieniu formalności.

Kredyty i pożyczki

6.0
Dariia S .
Termin usługi: kwiecień 2021 

Do Pana Sebastiana trafiłam z polecenia. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Sebastiana polecam w 100%, jest wspaniałym doradcą, potrafi pomóc i wyjaśnić ewentualne niejasności. W przyszłości jeśli tylko będę myślała o kolejnym kredycie na pewno ponownie skorzystam z pomocy pana Sebastiana. Polecam i pozdrawiam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika B
Termin usługi: marzec 2021 

Pan Sebastian został mi polecony przez koleżankę. Skorzystanie z jego usług to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć. Merytoryczny, cierpliwy, zawsze otwarty na potrzeby indywidualne klienta. Jeszcze nigdy nie współpracowałam z takim profesjonalistą:) Szczerze polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Robert i Kasia
Termin usługi: marzec 2021 

Do Pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia. Okazało się, że był to świetny wybór. Pan Sebastian jest Profesjonalistą przez duże P :). Nasza sprawa była bardzo skomplikowana, ale dzięki dużemu zaangażowaniu Pana Sebastiana otrzymaliśmy kredyt i na bardzo dobrych warunkach. Współpraca z kimś takim to czysta przyjemność. Dziękujemy raz jeszcze i szczerze polecamy!

Kredyty i pożyczki

6.0
Joanna G
Termin usługi: luty 2021 

Profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta, wszystko załatwione sprawnie i szybko. Polecam każdemu

Kredyty i pożyczki

6.0
Adam
Termin usługi: luty 2021 

Bardzo fachowa i rzetelna pomoc przy załatwianiu kredytu hipotecznego na budowę domu. Świetny kontakt i bardzo profesjonalne podejście. Szczerze polecam :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Joanna
Termin usługi: styczeń 2021 

Do Pana Sebastiana trafiłam z polecenia. Jestem młodą osobą, która zdecydowanie sama nie poradziłaby sobie ze sprawami finansowymi tak sprawnie i w tak krótkim czasie jak przy pomocy Pana Sebastiana. Ciągłość informacji, dostępność i ciepło jakie bije od Pana Sebastiana robią całą atmosferę. Z czystym sumieniem poleciłam i będę polecać dalej. Mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Angelika i Maciej
Termin usługi: styczeń 2021 

Do Pana Sebastiana trafiliśmy za pośrednictwem portalu trójmiasto.pl. Okazało się to strzałem w 10! Pan Sebastian bardzo nam pomógł w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Wszystko wyjaśnił krok po kroku i sprawnie przeprowadził nas przez cały proces :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Michał J
Termin usługi: styczeń 2021 

Profesjonalista w każdym calu. Wszystkie umowy zawsze były przygotowane i sprawdzone. Na wszystkie pytania zadane pytania otrzymaliśmy jasną odpowiedź. Bez zbędnego motania i obiecywania złotych gór Pan Sebastian zaplanował nam strategie budowania zdolności kredytowej i dopilnował każdego najdrobniejszego szczegółu dzięki czemu z żoną możemy teraz budować wymarzony dom. Polecamy!

Kredyty i pożyczki

6.0
Ola i Marcin
Termin usługi: listopad 2020 

Do Pana Sebastiana trafiliśmy dzięki opiniom na tym właśnie portalu. Wywarły one na nas tak pozytywne wrażenia, że postanowiliśmy skorzystać z jego usług. Pan Sebastian jest bardzo sympatyczną osobą, podchodzi indywidualnie do każdej sprawy oraz zawsze znajdzie czas by pomóc. Nasza sprawa nie była zbyt łatwa, Pan Sebastian przedstawił nam pewne rozwiązania, o których nie widzieliśmy i tym bardziej sami byśmy tego nie załatwili. Dzięki jego pomocy otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na najlepszych warunkach zważywszy na ciężkie czasy pandemii, a także w bardzo szybkim czasie co w naszym przypadku było dość ważną sprawą. Jeśli ktoś czuje się niepewnie w sprawach finansowych lub kredytowych to bardzo polecamy Pana Sebastiana. Na pewno nie będziecie żałować. polecamy!

Kredyty i pożyczki

6.0
Adam B
Termin usługi: listopad 2020 

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta, wszystko załatwione szybko i sprawnie. Współpraca z takim człowiekiem to czysta przyjemność.

Kredyty i pożyczki

6.0
Marta i Marcin
Termin usługi: listopad 2020 

Do Pana Sebastiana trafiliśmy sugerując się opiniami w internecie, i to był najlepszy wybór. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i "bezboleśnie". Z czystym sumieniem możemy polecić każdemu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Marcin
Termin usługi: październik 2020 

Bardzo kompetentny, pomocny i skuteczny

Kredyty i pożyczki

6.0
Marek
Termin usługi: listopad 2020 

Kontakt i polecenie do Pana Sebastiana dostałem od znajomych. Postanowiłem pójść za radą i to była bardzo dobra decyzja. Dużo cierpliwości, obszerna wiedza, płynny kontakt, kredyt uzyskany szybko i na bardzo korzystnych warunkach. Wszystko w bardzo pozytywnej atmosferze. Stuprocentowy profesjonalizm. Polecam każdemu, kto ma zamiar lub potrzebę uzyskania kredytu.

Kredyty i pożyczki

6.0
Kasia
Termin usługi: październik 2020 

Szukając wsparcia w wyborze odpowiedniego banku i oferty kredytowej trafiliśmy z polecenia do Pana Sebastiana. Każdy kontakt czy spotkanie to pełen profesjonalizm. Wiedza i ogromne doświadczenie Pana Sebastiana pomogły nam szybko i sprawnie otrzymać potrzebne zasoby. Dziękujemy za pomoc, gdy będziemy decydować się na kolejną inwestycję napewno oprzemy się na Pana usługach. Kasia i Tomek.

Kredyty i pożyczki

6.0
RP
Termin usługi: październik 2020 

Serdecznie polecam współprace z p. Sebastianem. W bardzo szybkim czasie dostaliśmy kredyt na dobrym warunkach. Konkretny, profesjonalista, a jednocześnie cierpliwy, zaangażowany i merytorycznie przygotowany w każdej kwestii - doradca, czuwa nad przebiegiem całej operacji bankowej. Wszystko potrafił bardzo dobrze wyjaśnić od początku do końca. polecam

Kredyty i pożyczki

6.0