Ekspert kredytowy Sebastian Murglin

znajduje się w Baltiq Plaza

Ekspert kredytowy

Wybierz numer

792-602-777
s...@credipass.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Ekspert kredytowy Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/3 - Ekspert kredytowy Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/3 - Ekspert kredytowy Gdynia 2
 

O nas

Praca w branży finansowej może być niezwykle satysfakcjonująca i pełna wyzwań. Rozpoczęcie kariery w jednej z pierwszych firm doradztwa finansowego w Polsce w 2009 roku było dla mnie ekscytującym momentem. Już od pierwszych kroków w tym sektorze dostrzegłem, że jest to obszar, który spełnia moje zawodowe marzenia. Po latach pracy jako ekspert kredytowy mogę z dumą stwierdzić, że podjęcie się tego wyzwania było słusznym wyborem. To wspaniałe, gdy praca przynosi taką satysfakcję i pozwala rozwijać się zawodowo.

Jako specjalista do spraw finansowych opracowuję spersonalizowaną strategię działania, uwzględniając indywidualne potrzeby, możliwości i cele moich Klientów. Dodatkowo, oferuję Wnioskodawcom pomoc w znalezieniu odpowiednich rozwiązań kredytowych, asystując w procesie zbierania i przygotowywania niezbędnej dokumentacji oraz angażując się w cały proces związany z ubieganiem się i uzyskaniem kredytu. Zależy mi, aby poprzez moje wsparcie, odbiorcy moich usług czuli się pewnie w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych.

Wiem jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem całości procedury zakupu nieruchomości staram się udzielić wielu niezbędnych rad i wskazówek. Uważam, że w prawie każdej sytuacji można odpowiednio zbilansować ryzyko transakcji. 

Zapraszam na pierwsze spotkanie, podczas którego dokonam analizy Państwa zdolności kredytowej, przedstawię wstępne możliwości oraz opowiem o niezbędnej dokumentacji i procedurze.

Oceny (261)

Justyna
Termin usługi: wrzesień 2021

Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem.Specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo rzetelny, zaangażowany oraz bardzo skuteczny. Dla Pana Sebastiana nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji. Polecam raz jeszcze

Doradztwo finansowe

6.0
Laura T.
Termin usługi: listopad 2021 

Do Pana Sebastiana trafiłam z polecenia i dalej z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z takim ekspertem. Sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Renata T.
Termin usługi: październik 2021 

Polecam serdecznie! Pan Sebastian zna się na rzeczy, z każdą zmianą w rynku kredytowym jest na bieżąco, odpowiada na każde pytanie, zawsze odbiera telefon. Raz nawet był szybszy niż powiadomienie z aplikacji bankowej. Dzięki niemu wszystkie formalności przeszły bezproblemowo i bardzo szybko! :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Jakub
Termin usługi: październik 2021 

Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem. Podejście bardzo profesjonalne, wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym "dopięte" na 100%, do tego świetny kontakt i podejście do klienta.

Kredyty i pożyczki

6.0
Izabela Fornalska
Termin usługi: wrzesień 2021 

Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panem Sebastianem. Posiada on bardzo duże doświadczenie i wiedzę co przekłada się na korzystny wybór rozwiązań kredytowych. Zostaliśmy otoczeni bardzo dużą troską przez Pana Sebastiana podczas całego procesu procesu wnioskowania o kredyt. Gdyby nie jego błyskotliwość moglibyśmy nie uzyskać kredytu na czas. Dziękujemy Panie Sebastianie!

Kredyty i pożyczki

6.0
Paweł
Termin usługi: wrzesień 2021 

Profesjonalna miła i fachowa obsługa.

Kredyty i pożyczki

6.0
Piotr
Termin usługi: wrzesień 2021 

Bardzo kontaktowa osoba. Pan Sebastian jest drugim doradcą finansowym z jakim miałem styczność. Po pierwszym jak tłumaczył mi, że brak mi jest zdolności kredytowej i jedynym rozwiązaniem jest sprzedaż mieszkania nawet dawał namiar komu byłem w stanie zrezygnować ze zmian. Przedstawiając te same dane okazało się, że zdolność moja jest dużo większa niż potrzebuję. Konkretnie i rzeczowo podchodził do zagadnień. Teraz brałem kolejny kredyt hipoteczny, przedstawiłem wszystkie dane a osobiście spotkałem się dopiero w banku przy podpisywaniu umowy. Bardzo polecam.

Kredyty i pożyczki

6.0
Michalina i Tomasz
Termin usługi: wrzesień 2021 

Polecam z całego serca. Dzięki Panu Sebastianowi cały proces kredytu nie był taki straszny. W każdej chwili można zadzwonić i się dopytać nawet o najmniejszy szczegół. Rzetelnie i profesjonalnie podszedł do naszej sprawy, która nie była aż taka łatwa. Nawet teraz po podpisaniu umowy mogę zadzwonić i się dopytać o rzeczy , które są mniej zrozumiałe dla "szarego obywatela". Dziękujemy jeszcze raz.

Kredyty i pożyczki

6.0
Robert
Termin usługi: sierpień 2021 

Do pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia. Podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Jesteśmy zadowoleni z oferty którą przedstawił nam doradca. Pomimo trudnej sprawy cała transakcja obeszła sie bez komplikacji co wynikło z dużego doświadczenia Pana Sebastiana. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim zainteresowanym do skorzystania z usług Doradcy finansowego

Kredyty i pożyczki

6.0
Maja i Dariusz
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecamy serdecznie współprace z Panem Sebastianem. Bardzo profesjonalnie pomógł nam przejść przez cały proces uzyskania kredytu. Wszystko zostało bardzo skrupulatnie wytłumaczone. Jeszcze raz dziękujemy za fachowe doradztwo.

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika,Aleksandra i Waldemar K.
Termin usługi: sierpień 2021 

Polecam z całego serca Pana Sebastiana,jest osobą z dużym doświadczeniem,dokładną, potrafiącą wytłumaczyć wszystko,co jest związane z kredytem hipotecznym. Świetny kontakt telefoniczny jak i mailowy. Wszystkie dokumenty i formalności dopięte na ostatni guzik. Dla Pana Sebastiana nie ma sytuacji bez wyjścia. Mieliśmy dość specyficzną sytuację,a mimo to udało się,nawet w tych trudnych czasach jakie nastały.. Dziękujemy raz jeszcze i polecały z czystym sumieniem.

Kredyty i pożyczki

6.0
Dominika
Termin usługi: lipiec 2021 

Bardzo polecam współpracę z Panem Sebastianem, profesjonalna obsługa oraz bardzo dobry kontakt z doradcą. Szybko otrzymywałam odpowiedź na swoje pytania. Gorąco polecam z czystym sumieniem :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Wioletta i Daniel
Termin usługi: czerwiec 2021 

Do Pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia. Bardzo fachowo oraz z dużym zaangażowaniem podchodzi do klienta. Bardzo polecamy.

Kredyty i pożyczki

6.0
Karol Szotyński
Termin usługi: czerwiec 2021 

Bardzo fachowe podejście do klienta. Oferta została przedstawiona na podstawie kilku opcji. Pan Sebastian zna się na rzeczy i wie o czym mówi. Polecam każdemu i sam jeszcze na pewno nieraz skorzystam z jego usług.

Kredyty i pożyczki

6.0
Paulina
Termin usługi: czerwiec 2021 

Bardzo profesjonalna obsługa. Pan Sebastian doradzi nam rozwiązanie, które przyspieszyły decyzję kredytową, a czas był dla nas kluczowy! Bardzo dobry kontakt, doradca wszystko nam wyjaśniał i przeprowadził nas rzetelnie przez proces zawierania umowy kredytowej. Szczerze polecam korzystanie z usług Pana Sebastiana.

Kredyty i pożyczki

6.0
Damian
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecam współpracę. Pan Sebastian jest rzetelny i zaangażowany oraz posiada obszerną wiedzę w temacie kredytów.

Kredyty i pożyczki

5.8
Emil
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecam Pana Sebastiana , Lepiej nie mogłem trafić, to prawdziwy profesjonalista.Dzięki panu Sebastianowi cały proces kredytowy przebiegł bardzo sprawnie i co najważniejsze skutecznie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Marta
Termin usługi: kwiecień 2021 

Idealne doradztwo w procesie kredytu hipotecznego . Polecam

Kredyty i pożyczki

6.0
Marianka
Termin usługi: czerwiec 2021 

Do pana Sebastiana trafiłam z polecenia pośrednika nieruchomości. Przeprowadził mnie przez procedurę kredytową zajmując się wszystkimi formalnościami, ja tylko dostarczyłam niezbędne dokumenty. Na wszystkie moje pytania uzyskałam fachową odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam :)

Kredyty i pożyczki

6.0
SH
Termin usługi: czerwiec 2021 

Gorąco polecam usługi Pana Sebastiana, mój przypadek nie był łatwy ze względu na krótki czas potrzebny do uruchomienia kredytu jednak dzięki Panu Sebastianowi wszystko dobrze się skończyło. Uzyskałem bardzo kompleksową merytoryczną pomoc, na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości.

Kredyty i pożyczki

6.0