Eurodent Centrum Stomatologiczne

Eurodent

Wybierz numer

516-588-665 600-955-100
m...@eurodent.gda.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Eurodent Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - Eurodent Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - Eurodent Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - Eurodent Gdańsk +9 1
 

TV Filmy

Mocowanie zamków do aparatu ortodontycznego
304

Mocowanie zamków do aparatu ortodontycznego

Artykuły o nas

O nas

Centrum Stomatologiczne Eurodent funkcjonuje w pięciu lokalizacjach w Gdańsku. Do dyspozycji naszych pacjentów jest 15 kompleksowo wyposażonych i klimatyzowanych gabinetów.

Każdy oddział C.S. Eurodent wyposażony jest w pracownię cyfrowej diagnostyki radiologicznej. Dzięki czemu zapewniamy naszym pacjentom wykonanie zdjęć bezpośrednio przed leczeniem/zabiegiem.
Wykonujemy również zdjęcia dla pacjentów z innych gabinetów.
Budujemy zaufanie naszych Pacjentów od ponad 25 lat, udzielając gwarancji na wykonane leczenie.

Oferujemy kompleksowy system leczenia stomatologicznego w zakresie: projektowania uśmiechu, zabiegów implantologicznych, implantoprotetyki, protetyki, chirurgii, stomatologii zachowawczej i estetycznej, licówek, ortodoncji tradycyjnej i niewidocznej, leczenia kanałowego w mikroskopie, periodontologii i stomatologii dziecięcej. Dbamy nie tylko o zdrowe i równe uśmiechy, ale również o symetryczny i wypoczęty wygląd twarzy. W tym celu oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dopełnieniem lśniącego uśmiechu są wykonywane przez dyplomowane higienistki zabiegi profilaktyczne oraz wybielania zębów.
W naszych oddziałach tworzymy przyjazną atmosferę poprzez zorientowany na potrzeby pacjentów i zaangażowany zespół specjalistów.

Dbamy o zdrowie i satysfakcję estetyczną pacjentów poprzez:
doświadczenie zawodowe,
zespół utalentowanych specjalistów,
pogłębioną diagnostykę
nowoczesne metody leczenia,
innowacyjny sprzęt,
materiały najnowszej generacji,
współpraca z renomowanymi laboratoriami dentystycznymi,
udzielając gwarancji na leczenie.

W wykonywanych zabiegach i procedurach leczniczych naszymi priorytetami są: profesjonalizm, skuteczność, komfort i bezpieczeństwo pacjentów, dlatego starannie przestrzegamy procedur sterylności. W codziennym leczeniu stawiamy sobie za cel ulżenie w bólu oraz pomoc pacjentom w dążeniu do posiadania zdrowego uśmiechu, a wszystko w spokojnej i miłej atmosferze. Gwarantujemy bezbolesne, przyjazne i profesjonalnie wykonywane zabiegi. Przyjmujemy pacjentów 6 dni w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy  - otoczymy opieką Ciebie i Twoją rodzinę.

Oceny (2)

Mirosław
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo nieprzyjemna sytuacja z dr. Tomasikiem. 1 rok i 4 miesiące temu Pan doktor wstawiał mi plombę, która wypadła kilka dni temu. Z racji tego, że na powyższą usługę przysługują 2 lata gwarancji (taką informację uzyskałem osobiście od Pani z rejestracji) zgłosiłem się w celu poprawienia "niedociągnięcia" Pana doktora. Pani z rejestracji zweryfikowała pozytywnie jaka usługa była wykonywana (wypełnienie "4" zęba w górnej części szczęki po lewej stronie) i umówiła najbliższy możliwy termin. Jakie było moje ogromne zdziwienie, kiedy doktor naskoczył na mnie i wyparł się tego, że nie wykonywał usługi wypełnienia "4" zęba tylko "5" co oczywiście było nie prawdą gdyż "5" nigdy nie była wypełniania przez dr. Tomasika. Doktor szedł w zaparte wypierając się tego co faktycznie było robione przez niego, chcąc zrobić ze mnie idiotę. Sposób jego wypowiedzi również pozostawiał wiele do życzenia... Przydałaby się lekcja kultury osobistej. Niezrozumiały jest dla mnie fakt, pozytywnego zweryfikowania przez Panią w recepcji a negatywnego przez dr. Tomasika. Bardzo zawiodłem się na doktorze Bogusławie Tomasiku, zdecydowanie nie polecam go i na pewno nikomu nie polecę.

Odpowiedź obiektu:

Panie Mirosławie dziękujemy za opinię. Z zasady Panie w rejestracji nie powinny wchodzić w kompetencje lekarza i udzielać tak szczegółowych informacji. Zwrócimy uwagę, aby nie dochodziło do takich nieporozumień w przyszłości.
Natomiast opis wizyty jest kluczowy w procesie leczenia, szczególnie długofalowego. Dlatego zapisy są prowadzone bardzo skrupulatnie. Szczególnie, że obowiązujące przepisy nakładają na nas obowiązek prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, która jest automatycznie wysyłana na Internetowe Konto Pacjenta w dniu wizyty.
Po weryfikacji dokumentacji podtrzymujemy stanowisko naszego specjalisty.
Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Eurodent

Stomatolodzy

1.0
Iwona
Termin usługi: listopad 2023

Profesjonalna obsługa,miła atmosfera,sympatyczne Panie Świetny lokal Jestem zachwycona będę polecać

Stomatolodzy

6.0