Eurodent Centrum Stomatologiczne

Eurodent

Wybierz numer

516-588-643 600-909-330
p...@eurodent.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Eurodent Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Eurodent Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Eurodent Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Eurodent Gdańsk +8 1
 

TV Filmy

34

Eurodent - metamorfoza uśmiechu

O nas

Centrum Stomatologiczne Eurodent funkcjonuje w pięciu lokalizacjach w Gdańsku. Do dyspozycji naszych pacjentów jest 15 kompleksowo wyposażonych i klimatyzowanych gabinetów.

Każdy oddział C.S. Eurodent wyposażony jest w pracownię cyfrowej diagnostyki radiologicznej. Dzięki czemu zapewniamy naszym pacjentom wykonanie zdjęć bezpośrednio przed leczeniem/zabiegiem.
Wykonujemy również zdjęcia dla pacjentów z innych gabinetów.
Budujemy zaufanie naszych Pacjentów od ponad 25 lat, udzielając gwarancji na wykonane leczenie.

Oferujemy kompleksowy system leczenia stomatologicznego w zakresie: projektowania uśmiechu, zabiegów implantologicznych, implantoprotetyki, protetyki, chirurgii, stomatologii zachowawczej i estetycznej, licówek, ortodoncji tradycyjnej i niewidocznej, leczenia kanałowego w mikroskopie, periodontologii i stomatologii dziecięcej. Dbamy nie tylko o zdrowe i równe uśmiechy, ale również o symetryczny i wypoczęty wygląd twarzy. W tym celu oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dopełnieniem lśniącego uśmiechu są wykonywane przez dyplomowane higienistki zabiegi profilaktyczne oraz wybielania zębów.
W naszych oddziałach tworzymy przyjazną atmosferę poprzez zorientowany na potrzeby pacjentów i zaangażowany zespół specjalistów.

Dbamy o zdrowie i satysfakcję estetyczną pacjentów poprzez:
doświadczenie zawodowe,
zespół utalentowanych specjalistów,
pogłębioną diagnostykę
nowoczesne metody leczenia,
innowacyjny sprzęt,
materiały najnowszej generacji,
współpraca z renomowanymi laboratoriami dentystycznymi,
udzielając gwarancji na leczenie.

W wykonywanych zabiegach i procedurach leczniczych naszymi priorytetami są: profesjonalizm, skuteczność, komfort i bezpieczeństwo pacjentów, dlatego starannie przestrzegamy procedur sterylności. W codziennym leczeniu stawiamy sobie za cel ulżenie w bólu oraz pomoc pacjentom w dążeniu do posiadania zdrowego uśmiechu, a wszystko w spokojnej i miłej atmosferze. Gwarantujemy bezbolesne, przyjazne i profesjonalnie wykonywane zabiegi. Przyjmujemy pacjentów 6 dni w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy  - otoczymy opieką Ciebie i Twoją rodzinę.

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób przygotować się do wizyty stomatologicznej?
W obecnym czasie prosimy, aby na wizytę przyjść bez osób towarzyszących, maksymalnie 10 min. przed wyznaczoną godziną wizyty, koniecznie w maseczce. Na terenie kliniki znajduje się urządzenie do dezynfekcji rąk. Prosimy o rezygnację z korzystania na terenie kliniki z telefonu komórkowego. Jeśli pacjent źle się czuje prosimy, aby powiadomić nas o tym telefonicznie odpowiednio wcześniej w celu zmiany terminu wizyty.

Oceny (7)

katarzyna milewska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2023

Dobry wieczór, w dniu dzisiejszym (31.10.2023 r.) wybrałam się do euro dent centrum Stomatologiczne w Gdańsku na Chełmie w celu usunięcia wspomnienia po zębie . W rejestracji pracują przemiłe Panie, które na wstępie bardzo profesjonalnie zajęły się mną. Pani stomatolog Kamilla Konopko szybko i profesjonalnie usunęła mi resztki połamanego zęba. Jestem szczerze oczarowana czułym, empatycznym i troskliwym podejściem Pani doktor do pacjenta. Tak to ja mogę leczyć zęby

Stomatolodzy

6.0
Jarosław
Termin usługi: marzec 2024

Osłona szyjek zębów. Znowu mogę pić zimne piwo bez bólu.

Protetycy

6.0
Jarosław
Termin usługi: marzec 2024

4 implanty i 6 koron założone bez problemów. Gęba znowu pełna zębów.

Implanty

6.0
Arletta
Termin usługi: grudzień 2023

Jestem bardzo zadowolona z obsługi bardzo miłej i podejścia do pacjenta . Bardzo dziękuję doktor Stasyk i doktorowi Mielke oraz osobom które jej pomagały w stawianiu moich implantów. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Pani Arletto dziękujemy za zaufanie i wysoką ocenę naszych usług. Trafiła Pani do doskonałych specjalistów, a takie opinie bardzo motywują cały Zespół, by stale utrzymywać najwyższy poziom opieki i obsługi dla naszych Pacjentów. Pozdrawiamy serdecznie, Centrum Stomatologiczne Eurodent

Implanty

6.0
Michał
Termin usługi: październik 2023

Leczyłem się u dr Magdaleny Stasyk. Świetny protetyk. Pełen profesjonalizm od planowania pracy do realizacji. Dr zrobiła mi symulację jak może wyglądać mój uśmiech i co muszę zrobić żeby go osiągnąć. Zdałem się na jej fachowość i w końcu mogę się śmiać! Do tego wszystko wygląda super naturalnie a całość nie przysporzyła bólu. W końcu stomatolog którego nie muszę się bać.

Odpowiedź obiektu:

Panie Michale dziękujemy za podzielenie się wrażeniami po leczeniu u dr Stasyk. Staramy się, aby nasze usługi były profesjonalne i na wysokim poziomie, dlatego bardzo nas cieszy zadowolenie pacjentów!
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie w razie potrzeby, Zespół Eurodent

Protetycy

6.0
Magdalena Bolek
Termin usługi: listopad 2023

Jeśli ktoś szuka profesjonalnej higienistki to tylko do Pani Justyny Piotrkowskiej ! Profesjonalna , dokładna z ogromna wiedza! Polecam serdecznie Moje zeby są doczyszczone jak nigdy dotąd .

Odpowiedź obiektu:

Cieszymy się, że zabieg spełnił Pani oczekiwania. Dokładne i delikatne oczyszczanie zębów jest w naszych gabinetach standardem. I zachęcamy pacjentów do regularnych wizyt. Do zobaczenia :)

Stomatolodzy

6.0
jawa67
Termin usługi: maj 2023

Wizyta na fotelu u Pani Doktor Walkowiak to pewność, że powierzone uzębienie jest leczone na najwyższym poziomie, z dbałością o minimalizowanie negatywnych odczuć. Pani Doktor bardzo dba o pacjenta i jego strefę komfortu. Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor Walkowiak.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy, również w imieniu dr Moniki Walkowiak. Cieszymy się, że wizyta i opieka lekarza spełniła wszystkie oczekiwania. Pozdrawiamy Zespół Eurodent

Stomatolodzy

5.8