Eurodent Centrum Stomatologiczne

znajduje się w Biurowiec NORDIKA

Eurodent

Wybierz numer

516-588-648 787-655-319
j...@eurodent.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Eurodent Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Eurodent Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Eurodent Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Eurodent Gdańsk +12 1
 

TV Filmy

63

Nowy uśmiech

O nas

Centrum Stomatologiczne Eurodent funkcjonuje w pięciu lokalizacjach w Gdańsku. Do dyspozycji naszych pacjentów jest 15 kompleksowo wyposażonych i klimatyzowanych gabinetów.

Każdy oddział C.S. Eurodent wyposażony jest w pracownię cyfrowej diagnostyki radiologicznej. Dzięki czemu zapewniamy naszym pacjentom wykonanie zdjęć bezpośrednio przed leczeniem/zabiegiem.
Wykonujemy również zdjęcia dla pacjentów z innych gabinetów.
Budujemy zaufanie naszych Pacjentów od ponad 25 lat, udzielając gwarancji na wykonane leczenie.

Oferujemy kompleksowy system leczenia stomatologicznego w zakresie: projektowania uśmiechu, zabiegów implantologicznych, implantoprotetyki, protetyki, chirurgii, stomatologii zachowawczej i estetycznej, licówek, ortodoncji tradycyjnej i niewidocznej, leczenia kanałowego w mikroskopie, periodontologii i stomatologii dziecięcej. Dbamy nie tylko o zdrowe i równe uśmiechy, ale również o symetryczny i wypoczęty wygląd twarzy. W tym celu oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dopełnieniem lśniącego uśmiechu są wykonywane przez dyplomowane higienistki zabiegi profilaktyczne oraz wybielania zębów.
W naszych oddziałach tworzymy przyjazną atmosferę poprzez zorientowany na potrzeby pacjentów i zaangażowany zespół specjalistów.

Dbamy o zdrowie i satysfakcję estetyczną pacjentów poprzez:
doświadczenie zawodowe,
zespół utalentowanych specjalistów,
pogłębioną diagnostykę
nowoczesne metody leczenia,
innowacyjny sprzęt,
materiały najnowszej generacji,
współpraca z renomowanymi laboratoriami dentystycznymi,
udzielając gwarancji na leczenie.

W wykonywanych zabiegach i procedurach leczniczych naszymi priorytetami są: profesjonalizm, skuteczność, komfort i bezpieczeństwo pacjentów, dlatego starannie przestrzegamy procedur sterylności. W codziennym leczeniu stawiamy sobie za cel ulżenie w bólu oraz pomoc pacjentom w dążeniu do posiadania zdrowego uśmiechu, a wszystko w spokojnej i miłej atmosferze. Gwarantujemy bezbolesne, przyjazne i profesjonalnie wykonywane zabiegi. Przyjmujemy pacjentów 6 dni w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy  - otoczymy opieką Ciebie i Twoją rodzinę.

Najczęściej zadawane pytania

Czy u stomatologa mogę czuć się bezpiecznie?
W celu zapobiegania transmisji wirusów w naszych gabinetach działają dekontaminatory powietrza klasy szpitalnej, które dezynfekują powietrze i działają wirusobójczo dzięki technologii plazmowej. Powierzchnie w gabinetach są dodatkowo na bieżąco dezynfekowane ręcznie. Personel korzysta z jednorazowych środków ochrony osobistej. Procesy sterylizacji narzędzi zostały wydłużone. Wyposażyliśmy nasze klinki w bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk. Na terenie klinik obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych. Tak, u nas możecie czuć się bezpiecznie.

Oceny (4)

Barbara Podsiadło
Termin usługi: październik 2023

Bardzo profesjonalna obsługa. Zawsze punktualnie z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze wychodziłam z uśmiechem na ustach i z przyjemnością wracałam. Cały personel bardzo sympatyczny i ogromnie pomocny. Szczerze polecam wszystkie usługi w tej placówce, bo oprócz wykonania implantów korzystałam wcześniej z ich usług stomatologicznych. Jak dla mnie najlepszy zakład stomatologiczny w Trójmieście

Odpowiedź obiektu:

Pani Barbaro dziękujemy za zaufanie i wysoką ocenę naszych usług. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z leczenia, obsługi oraz atmosfery panującej w naszym oddziale na Jabłoniowej. Pozdrawiamy serdecznie i niezmiennie zapraszamy. Zespół Eurodent

Implanty

6.0
Michał
Termin usługi: sierpień 2023

Pani Anna Wielicka - zawsze super profesjonalna opieka, fachowe porady, każda wizyta stomatologiczna powinna tak przebiegać. Polecam na 110%!!!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo nam miło, że profesjonalizm i fachowość p. Ani została doceniona :) Pozdrawiamy i zapraszamy Zespół Eurodent

Stomatolodzy

6.0
Michał
Termin usługi: lipiec 2023

Profesjonalne usługi stomatologiczne i przemiła pani higienistka, która oczyszcza zęby z kamienia

Odpowiedź obiektu:

Profesjonalizm i miła obsługa pacjentów to nasz priorytet. Pozdrawiamy Zespół Eurodent :)

Stomatolodzy

5.8
Szymon Jackowski
Termin usługi: maj 2023

Gorąco polecam doktora Roberta Burdacha, profesjonalne podejście do pacjenta jak również miła obsługa ze strony pani Joli.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy w imieniu doktora Burdacha i asystentki Joli. Cieszymy się, że leczenie i poziom obsługi spełniły Pana oczekiwania. Pozytywna ocena naszych usług to dla nas ogromna motywacja w codziennej pracy. Pozdrawiamy Zespół Eurodent

Ortodonci

6.0