Eurodent Centrum Stomatologiczne

znajduje się w Biurowiec NORDIKA
j...@eurodent.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Eurodent Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - Eurodent Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - Eurodent Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - Eurodent Gdańsk +11 1
 

Co nowego

JEDNA CENA 595 zł NA WSZYSTKIE METODY WYBIELANIA. TY WYBIERASZ SPOSÓB PROFESJONALNEGO WYBIELANIA: LAMPA BEYOND, LASER CZY NAKŁADKI. ZAPRASZAMY

TV Filmy

1

wybielanie oferta specjalna

O nas

Centrum Stomatologiczne Eurodent to cztery oddziały funkcjonujące na terenie Gdańska. Posiadamy 13 klimatyzowanych i nowoczesnych gabinetów. Każdy oddział wyposażony jest w pracownię cyfrowej diagnostyki radiologicznej.
W codziennym leczeniu stawiamy sobie za cel pomoc Pacjentom w dążeniu do posiadania zdrowego i pięknego uśmiechu. W gabinetach tworzymy przyjazną atmosferę poprzez uśmiechnięty i angażowany zespół specjalistów. Dbamy o zdrowie i satysfakcję estetyczną pacjentów, łącząc doświadczenie z nowoczesnymi metodami leczenia, innowacyjnym sprzętem i materiałami najnowszej generacji.
Oferujemy kompleksowy system leczenia stomatologicznego w zakresie m. in.: projektowania uśmiechu, implantów, protetyki, chirurgii, stomatologii zachowawczej i estetycznej, licówek, ortodoncji, leczenia kanałowego w mikroskopie, periodontologii i stomatologii dziecięcej.
Budujemy zaufanie naszych Pacjentów od ponad 25 lat.
Zapraszamy - otoczymy opieką Ciebie i Twoją rodzinę.
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy u stomatologa mogę czuć się bezpiecznie?
W celu zapobiegania transmisji wirusów w naszych gabinetach działają dekontaminatory powietrza klasy szpitalnej, które dezynfekują powietrze i działają wirusobójczo dzięki technologii plazmowej. Powierzchnie w gabinetach są dodatkowo na bieżąco dezynfekowane ręcznie. Personel korzysta z jednorazowych środków ochrony osobistej. Procesy sterylizacji narzędzi zostały wydłużone. Wyposażyliśmy nasze klinki w bezdotykowe stacje do dezynfekcji rąk. Na terenie klinik obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych. Tak, u nas możecie czuć się bezpiecznie.