Najlepszy fast food Gdańsk

Oceny (8)

Monika
Termin usługi: listopad 2022 

Teraz jest że do bismarta za 1zl jest dodatkowa paczuszka frytek, byłam z córką w kfc w Bałtyckiej dokładnie 22.11.2022 i wzielam te dodatkowe frytki tylko pani powiedziała że to bedzie w jednej paczce tylko wieksze , dostalam bismarta z 1dnymi frytkami wcale nie wiekszymi a zlotówke policzyła. Wczoraj byłam w forum w kfc córka zamówiła to samo i normalnie bez gadania dostała 2 paczuszki frytek , czy to nie oszustwo???

Fast food

5.7
Ala
Termin usługi: wrzesień 2020 

Brak upieczonych kurczaków o 10godz, chociaż otwierają o 9. Wciąż niedziałające stanowiska samoobsługi. Coraz mniejsze twistery i porcje przy rosnących cenach.

Fast food

4.0
Sylwia
Termin usługi: sierpień 2020 

Maskara z żenadą. Obsługa beznadziejna, moje zamówienie nie zostało zrealizowane z powodu cytuje System mi nie pozwala. W tym punkcie zdarzało mi się otrzymać niepełne zamówienie, zawsze czegoś brakowało, ale tym razem to już przesada. Pani musiała wzywać na pomoc druga osobę, bo nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytanie. Najgorsze KFC w Trójmieście. Proponuje wymienić obsługę.

Fast food

4.3
Klient
Termin usługi: 13-08-2011 

KFC w Galerii Bałtyckiej to tragedia, o 11 godz.(otwierają o 9) w sobotę nie maja upieczonych żadnych kawałków kurczaka. Nadmienię ze taka sytuacja powtarzała sie juz parokrotnie, na Zaspie czy w innym KFC nigdy nie miałam takiej sytuacji nawet 5 min. po otwarciu był juz cały asortyment. Do KFC w Galerii mam po drodze i jest mi najbliżej dlatego jest to takie wkurzające ale widzę ze mimo złych recenzji nikt tu z kierownictwa KFC nie zagląda i nie zależy im na dobrej opinii.

Fast food

3.8
Loop
Termin usługi: 20.072011 

zawsze mi smakowały i choć nieraz po ich spożyciu miałam problemy trawienne, to zawsze 'wliczałam' to w koszt przyjemności jedzenie strawy z KFC. Ale teraz już czwarty dzień męczę się z biegunką, na szczęście gorączka ustąpiła po 1 dniu, ale wciąż walczę z bólem brzucha i co jest dla mnie nie lada karą... ostrą dietą. Zdecydowanie nie polecam. Czy nie powinni umieszczać w takim razie na kubełku etykiety: przed spożyciem zapoznaj się z treścią....? Albo: zjedzenie powyżej 5 hot wings grozi ostrą biegunką lub wymiotami? Zawiodłam się, bo lubię KFC ;/

Fast food

2.0
emi
Termin usługi: 30.12.2009 

Zgadzam się z opinią niżej! SPRAWDZAJCIE ZAMÓWIENIA! Właśnie wróciłam z galerii, głodna chciałam w końcu zjeść kurczaczka.. patrze.. nie ma sosów.. a jeszcze pytała się mnie jaki chce sos... Zirytowałam się mega... wrrr... Oszusci.

Fast food

4.3
Klientka
Termin usługi: Miesiac temy 

Przy zamówieniu na wynos koniecznie sprawdźcie czy wszystko się zgadza. Dają niekompletne zamówienia, raz brakowało dwóch porcji kurczaka, innym razem dali nie ten zestaw co był zamawiany. Wiem, że można się wrócić i zareklamować ale bez przesady, jak już jesteś w domu, to nie chce się taki kawal wracać. Kłopoty z zamówieniami zaczął się tak od 6 m-cy, wcześniej było ok. Teraz wszystko przy kasie otwieram i sprawdzam. Co do jakości i smaku nie mam zastrzeżeń.

Fast food

4.0
P.C.
Termin usługi: 19.11.2008 

Nie mając kompletnego zamówienia pojechałem do pracy bez świadomości o tym. Po wykonaniu telefonu i omówieniu sprawy bez żadnych problemów zostałem mile potraktowany.

Fast food

5.0