Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

80-034 Gdańsk, Królowej Jadwigi 137E/6
(Parter budynku mieszkalnego, wejście przez klatkę) Mapka
509-146-885, 509-146-885
n...@kazdazmiana.pl pokaż
www.kazdazmiana.pl
/kazdazmianazaczynasieodglowy
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 21:00
sob8:00 - 13:00
Dopuszczamy możliwość umówienia treningów i konsultacji poza godzinami otwarcia studia.

O nas

Cześć! To nas szukasz!: )
Jesteśmy trenerkami personalnymi i psycholożkami, a dzięki naszej autorskiej metodzie "Każdej Zmiany", schudniesz skutecznie i na długie lata, pokochasz ruch, zdrowe żywienie, a przede wszystkim pokochasz samą siebie!

Jesteśmy najbardziej kameralnym, kobiecym studiem treningu personalnego, na mapie Trójmiasta. Pomagamy kobietom skutecznie, zdrowo i na długie lata schudnąć bez efektu jo-jo, wzmocnić mięsnie, zmienić nawyki żywieniowe i zadbać o dobre relacje z samą sobą!

Nasze sukcesy w liczbach:
186
- tyle kobiet powierzyło nam już swoją zmianę!
3462 - tyle centymetrów łącznie w obwodach straciły wszystkie nasze klientki!
>4 - przynajmniej 4 razy rzadziej nasze podopieczne sięgały po jedzenie w reakcji na stres i inne emocje, w trakcie współpracy z nami
>35000  - co najmniej tylu niezdrowych przekąsek nasze podopieczne NIE ZJADŁY do dzisiaj!
... - a wszystkie pozostałe zjadły bez poczucia winy! :)

Jeżeli nie lubisz zatłoczonych siłowni, gdzie napakowani Panowie gapią się na Twój... urok osobisty, cenisz sobie komfort kameralnych miejsc, gdzie jesteś tylko Ty i trenerka, a ponadto jesteś świadoma, że maksymalnie indywidualne podejście, to podstawa SKUTECZNOŚCI, to nasze studio, jest właśnie dla Ciebie!

W naszym autorskim projekcie "Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy"  i połączenie 3 elementów: sportu, psychologii oraz żywienia, pomagamy kobietom osiągnąć skuteczne zmiany, w każdym aspekcie życia! Każda Zmiana, to nie tylko piękne i zdrowe ciało, ale także silna i pewna siebie osobowość! Nasza praca, łączy w sobie zarówno aspekt zmiany nawyków żywieniowych, trening fizyczny, jak i przepracowanie problemów psychologicznych, które wpływają na brak motywacji, pewności siebie.

Pomożemy Ci odnaleźć balans pomiędzy zdrowym stylem życia, a drobnymi przyjemnościami. Pomożemy Ci polubić siebie i polubić sport.

Dostaniesz od nas nie tylko solidnego kopa energii na rozbieg, ale również całościową opiekę nad Twoimi nawykami, samooceną, a nawet problemami dnia codziennego. W naszym małym kobiecym studio, przekonasz się sama, jak to jest mieć prawdziwe oparcie, bezpieczeństwo i własny kobiecy team, który pchnie Cię w kierunku Twojego celu i będzie podtrzymywał w chwilach słabości!

Oprócz indywidualnych treningów i konsultacji, prowadzimy również warsztaty i zajęcia, takie jak boks i kickboxing dla kobiet (indywidualny i w parach), warsztaty zajadania emocji i inne warsztaty psychologiczne, w bardzo małych grupach 3-6 osób, dzięki czemu zapewniamy wszystkim absolutny komfort korzystania z tych zajęć w pełni!

U nas znajdziesz to wszystko, czego kobieta potrzebuje najbardziej, a w dodatku przekonasz się, że "zdrowy lifestyle" wcale nie wyklucza kawałka ukochanego ciasta, ani lampki wina z przyjaciółkami. Ba! Wypijesz ją z nami!

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na bezpłatną konsultację przy pysznej kawie, a my powiemy Ci, jak możemy Tobie pomóc ruszyć z miejsca!

www.kazdazmiana.pl

P.S. Zapewniamy absolutną higienę miejsca pracy, wszystkie sprzęty dezynfekowane są po wizycie, każdej z naszych podopiecznych, a także trzymamy się wszelkich wskazań sanitarnych związanych z epidemią COVID-19.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje współpraca z trenerem personalnym?
Wszystkie ceny jednostkowe (za 1 godzinę współpracy) znajdują się na naszej stronie: https://www.kazdazmiana.pl/wspolpraca . Natomiast ceny abonamentów i pakietów, w których skład wchodzi wybrana ilość treningów personalnych, konsultacji z psychologiem i plan żywieniowy lub jego brak, dopasowywany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danej osoby. Takie pakiety/abonamenty, pomagamy Paniom dobrać podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji w naszym studio.
Czy są u Was zajęcia grupowe?
Nie. W naszym studio treningi i konsultacje odbywają się tylko indywidualnie. Każda z kobiet, która zgłasza się do nas, przypisana zostaje do jednej trenerki personalnej, która opiekuje się nią w zakresie treningu i głowy. :)
Jak mogę zgłosić chęć zapisania się?
Aby rozpocząć z nami współpracę, należy zapisać się na pierwszą bezpłatną konsultację, podczas której omówimy Pani indywidualne potrzeby, poznamy się i pomożemy zaplanować najlepszą możliwą drogę do osiągnięcia celu.
Zapisać się można przez formularz na naszej stronie: https://www.kazdazmiana.pl/
telefonicznie: 509146885
mailowo: niko@kazdazmiana.pl

lub pisząc do nas wiadomość na naszych social mediach:
FB: https://www.facebook.com/kazdazmianazaczynasieodglowy
IG: https://www.instagram.com/kazdazmiana.pl/
Na czym polega trening personalny?
Trening personalny w naszym studio, to 60 minut indywidualnej pracy z trenerem personalnym (u nas tylko kobiety), który dostosowany jest w 100% do potrzeb danej osoby. Podczas takiego spotkania, trenerka uczy poprawnej techniki ćwiczeń, dobiera zestawy ćwiczeń adekwatne do założonych przez podopieczną celów np. utrata masy ciała, wzmocnienie ciała, poprawa kondycji fizycznej, zwiększenie wydolności, budowa masy ciała, rzeźbienie sylwetki itd. Dodatkowo każdy trening prowadzony jest nie tylko przez trenerkę ale również psychologa (każda z naszych trenerek jest również mgr psychologii), dzięki czemu oprócz pracy nad ciałem, pomagamy zrozumieć blokady, które często tworzą się w ciele, a są często związane z emocjami i wcześniejszymi doświadczeniami.
Na czym polega konsultacja z psychologiem?
Konsultacja z psychologiem, to czas spędzony w naszym gabinecie, który poświęcamy na zrozumieniu problemów dotyczących np. nadwagi, otyłości, zaburzeń odżywiania (np. anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie, zajadanie stresu itd.), niskiej samooceny, asertywności, poczucia kobiecości itp. Podczas konsultacji pracujemy również z lustrem nad akceptacją i pokochaniem własnego ciała i siebie, uczymy się metod relaksacji i pracujemy nad zrozumieniem naszych pięknych i głębokich kobiecych emocji.
Na czym polega konsultacja żywieniowa?
Konsultacja żywieniowa, to spotkanie o charakterze psychodietetycznym, na którym poruszamy tematy związane z nawykami żywieniowymi. Uczymy się, jak jeść aby czuć się i wyglądać zdrowo, jakie błędy popełniałyśmy dotąd w odżywianiu i planujemy, jakie nowe nawyki wdrożyć do naszego życia, aby nie być uzależnioną od diety z kartki, a zachować zdrowy balans pomiędzy zdrowym odżywianiem, a przyjemnościami.
Uczymy, jak jeść zdrowo i nie odmawiać sobie wina z przyjaciółkami, czy ukochanych lodów. Podchodzimy do jedzenia z dystansem i tego uczymy również Was! :)
Z jakich zajęć mogę skorzystać w studio?
Na ten moment prowadzimy:
-treningi personalne (1 na 1 z trenerką)
-konsultacje psychologiczne
-konsultacje żywieniowe
-boks/kickboxing indywidualnie i w parach

Dodatkowo raz w miesiącu prowadzimy bezpłatne warsztaty grupowe (integracje) dla wszystkich naszych podopiecznych (zakres tematyczny: trening, żywienie, psychologia).

Co kilka miesięcy organizujemy również warsztaty wyjazdowe dla kobiet, które odbywają się w pięknych i kameralnych okolicznościach przyrody i/lub SPA.
Czy w studio są mężczyźni?
Nie! Jesteśmy studiem 100% przeznaczonym dla kobiet, a wszystkie nasze trenerki, psycholożki i prowadzące są również kobietami, dlatego będziecie miały absolutny komfort pracy! Podczas treningu na sali są maksymalnie 2 trenerki i 2 podopieczne, dlatego jest to również przyjemne, kameralne miejsce. :)
Czy będę pracować ze specjalistami?
Tak! Nasze trenerki są licencjonowanymi trenerkami personalnymi i medycznymi z licencją i akredytacją REP's (Register of Exercise Professionals). Każda z naszych trenerek uzyskała mgr psychologii, a także uczestniczyła i nadal uczestniczy w ogromnych ilościach kursów i szkoleń doszkalających i rozwijających umiejętności w zakresie sportu, żywienia i psychologii. Natomiast nasza trenerka boksu, jest również fizjoterapeutką, mgr wychowania fizycznego i instruktorem kick-boxingu.
Kto będzie ze mną pracował?
NIKOLA KOŁODZIEJ
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY, ŻYWIENIOWIEC
mgr psychologii, trener personalny i medyczny trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, wykwalifikowana w zakresie dietetyki i psychodietetyki.
Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. Babka, której największą pasją jest człowiek i nauka, a przede wszystkim kobiety wraz z ich całym skomplikowanym systemem hormonalnym, emocjonalnym i myślowym.

OLGA MADEJ
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY
mgr psychologii, trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals.
Kobieta z sercem na dłoni, która swoją karierę poświęca pracy z młodymi mamami.

MONIKA TRUSZKOWSKA
Fizjoterapeutka, magister wychowania fizycznego, instruktor kick-boxingu.
13 lat trenowała kick boxing w klubie Duet Gdańsk, medalistka zawodów krajowych i zagranicznych, mistrzyni Polski. Od 6 lat pracuje również jako fizjoterapeutka.

Zdjęcia

Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy w rankingu trojmiasto.pl

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Agnieszka Kubiak - opinia

Z Nikolą pracuje już drugi rok i jest to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć dla swojego zdrowia ! Nikola posiada ogromną wiedzę z zakresu diety. Jest bardzo motywująca, potrafi z każdego wydobyć pokłady siły, o istnieniu której nie miało się pojęcia. Najlepsza Trenerka w Trójmieście !!️

 • Agnieszka Kubiak
 • Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2021
opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Anna - opinia

Uwielbiam i polecam z całego serca Praca z Nikolą i ekpią to czysta przyjemność. Do tego tona wylanych łez i potów warta jest każdej minuty. Efekt zadowoli najbardziej wymagajacych. Bo zmiana zaczyna się od głowy

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odpowiedź obiektu:

Aniu, dziękujemy za Twoją opinię Kochana! :)

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Magda - opinia

Super dziewczyny i przepiękne studio! Nikola i Olga robią świetną robotę, sprawiają, że rzeczy trudne stają się łatwiejsze, a uśmiech na twarzy znika tylko wtedy, kiedy udowadniają Ci, że możesz więcej niż myślisz, po czym natychmiastowo wraca, kiedy okazuje się, że miały skubane rację. :) Świetna opieka trenerska, psychologiczna i żywieniowa. Polecam z czystym sumieniem te dwie kobiety rakiety!

 • Magda
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Magda za Twoją opinię!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Marta - opinia

W Studio trenuję z Olgą ponad dwa miesiące. Przez ten czas moje ciało rozpoczęło długą podróż do dawnej formy. Rodzaj ćwiczeń i towarzyszące im całe mnóstwo śmiechu i babskich pogaduch pozwalają wierzyć, że będzie to podróż, w której nie tylko osiągniecie celu, ale i droga do niego prowadząca będą czystą przyjemnością. Jeśli szukacie miejsca, w którym poczujecie się, jak u siebie, to to studio takie właśnie jest. Jeśli szukacie trenera, który będzie Was motywował a jednocześnie stanie się Wam bliski, to Olga taka właśnie jest. Z całego serducha polecam, a dla Olgi ogromne dziękuję już teraz :)

 • Marta
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odpowiedź obiektu:

Dzięki Kochana za Twoją opinię! To czysta przyjemność z Tobą pracować!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Monika - opinia

Nigdy nie byłam fanką sportu, w czasach szkolnych w-f był dla mnie katorgą. Dzięki Nikoli zmieniłam nastawienie i ćwiczenia nie są już "karą", tylko czymś przyjemnym. Nikola jest wymagająca, ale i potrafi motywować. Ćwiczenia są urozmaicone, ciagle stawia nam nowe wyzwania dzięki czemu nie ma nudy! Polecam z całego serca. :)

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odpowiedź obiektu:

Dzięki Kochana!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Monika Brzezicka - opinia

Rolą trenera personalnego jest dobór indywidualnego zestawu ćwiczeń oraz przekazanie wiedzy o ich poprawnym wykonywaniu, ponadto motywowanie oraz kontrola wyników i wsparcie przy realizacji celów treningowych. I tu się wszystko zgadza. Nikola i Olga wywiązują się z tych zadań wzorowo. Jednak od innych trenerów odróżnia je sporo kwestii. Przede wszystkim tworzą miejsce tak przyjazne kobietom, że aż nie wiadomo jak tego dokonały, mając na względzie naszą kobiecą naturę skłonną do wzajemnej rywalizacji. A propos rywalizacji to należy dodać, iż w studio także ona ma wymiar prozdrowotny. Nadto, dziewczyny w nieskrępowany sposób przemycają wiedzę na temat zdrowych nawyków żywieniowych i postaw życiowych w ujęciu psychologicznym. Podziwiam wiedzę i umiejętności Nikoli i Olgi i z niekłamaną szczerością cieszę się na każdy trening z Olgą i wspólne spotkanie z tymi fantastycznymi kobietami. Żeby nie było tak słodko jednak przyznać należy, że zmiana nawyków, która jak wiemy zaczyna się od głowy to naprawdę ciężka praca, ale gdy ma się wsparcie można osiągnąć wszystko. Polecam mądrym kobietą chcącym w rozsądny sposób zmienić swoje życie, a przynajmniej ten jego fragment na który mają wpływ.

 • Monika Brzezicka
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odpowiedź obiektu:

Monia dziękujemy Tobie bardzo! I do zobaczenia na treningu!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Monika - opinia

Ogromna motywacja i zrozumienie . Nie ma lepszego trenera personalnego dla kobiet. W końcu ktoś do mnie trafił . Te spotkania dają ogromna satysfakcję .

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021
opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Agnieszka Krynia - opinia

Nikola jest wspanialym trenerem personalnym kobiet, kazde wspolne spotkanie skladalo sie z dwoch czesci, najpierw ok godzinna sesja psychologiczna utrzymana w klimacie "damskie pogaduchy", ktora dawala duzego kopa i motywacji na pozniejszy trening. Dzieki temu, atmosfera ktora tworzy Nikola jest bardzo przyjazna i ciepla. Kombinacja psychologi i sportu daje niesamowite efekty. Nikola, dzieki swojej pracy, pomogla mi uporac sie z sama soba, zrozumiec istote zdrowego odzywiania i balansu, Ekefty genialne i w srodku i na zewnatrz.

 • Agnieszka Krynia
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Kochana!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Agnieszka - opinia

Z Każdą Zmianą współpracuję od ponad 2 lat, głównie z Nikolą. Mogę Ją z czystym sumieniem polecić jako świetnego psychologa i bezlitosnego trenera (w zależności od aktualnych potrzeb treningowych). Każda Zmiana to miejsce dla każdej kobiety - można tu rozpocząć realizację każdego celu - przygodę z psychologiem poruszając praktycznie każdy temat, zmienić nawyki żywieniowe, zrealizować cele treningowe. To miejsce dla każdej kobiety również dlatego, że możemy poczuć się tutaj zaopiekowane - pod każdym względem. Nie zostaniemy pozostawione same sobie - to nie jest masówka. A każda kobieta potrzebuje by się nią zaopiekować, kompleksowo zaopiekować. Dziewczyny ciągle poszerzają swoją wiedzę, organizują wspólne wyjazdy, warsztaty, spotkania, imprezy integracyjne. Z całego serca, z czystym sumieniem, w stu procentach polecam.

 • Agnieszka
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odpowiedź obiektu:

Agnieszko, bardzo dziękujemy za piękną opinię!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

 • obsługa:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas oczekiwania:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Aga - opinia

Wspaniałe miejsce do zadbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Indywidualne porady dietetyczne, urozmaicone treningi, miła atmosfera. Polecam!

 • Aga
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021
opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Aga - opinia

Wspaniałe miejsce do zadbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Indywidualne porady dietetyczne, urozmaicone treningi, miła atmosfera. Polecam!

 • Aga
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Kochana!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Ania H. - opinia

Uważam,że lepiej nie mogłam trafić.Po miesiącu widać efekty przy ćwiczeniach Olgi.Dodatkowo usługa planu żywieniowego ,oraz psychologa w jednym miejscu.Dopiero zaczęłam przygodę z dziewczynami i nie zamierzam rezygnować.Polecam !!!

 • Ania H.
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Odpowiedź obiektu:

Aniu! Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i ogromnie się cieszymy, że do nas dołączyłaś!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Monika - opinia

Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku! Pracuję z dziewczynami od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Połączenie treningu z psychologią bardzo mocno wpłynęło na moje samopoczucie psychiczne i fizyczne. Po wielu latach nareszcie zaczynam lubić swoje odbicie w lustrze, a czas spędzony na treningach, to zawsze ogrom radości (mimo bólu tyłka!). Bardzo mi się podoba fakt, że to miejsce i dziewczyny nie są nastawione na tworzenie fit klonów, a bardzo mocno stawiają nacisk na indywidualny dobór ćwiczeń, formy pracy, a przede wszystkim pokazanie każdej z nas, że ma do zaoferowania światu znacznie więcej niż cyfry na wadze. Polecam z całego serca, każda kobieta odnajdzie tutaj... siebie. :)

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Odpowiedź obiektu:

Kochana! Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! To ogromna radość towarzyszyć Tobie w Twojej drodze do lepszego jutra!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Magdalena - opinia

Z dziewczynami jestem od niedawna, ale jestem nimi zachwycona. Stworzyły przyjazne, niemal domowe miejsce, pełne dobrej energii i bezwarunkowego wsparcia. Motywacja, jaką daje Nikola pozwala na nieustanne przekraczanie swoich fizycznych granic i, mimo wyczerpania, po każdym treningu wychodzi się z uśmiechem. Naprawdę warto tu być.

 • Magdalena
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Odpowiedź obiektu:

Magdaleno! Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami! Dziękujemy za opinię i za cudownie dobrą energie i uśmiech, z jakim zawsze do nas przychodzisz!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Monia - opinia

Najlepsze miejsce dla każdej kobiety !️ Kompleksowa pomoc dietetyczna, psychologiczna i trenerska w jednym . Nikola wkłada swoje całe serce w to co robi, jej ogromna wiedza pomaga zrozumieć Ci mechanizmy zachodzące w Twoim ciele i Twojej głowie. każda zmiana zaczyna się od głowy jest miejscem, w którym poczujesz się bezpiecznie i gdzie poczujesz się zaopiekowana z każdej strony . Dziekuje, ze jesteście !!!️

 • Monia
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Ci bardzo Monia za Twoją opinię! Już za Tobą tęsknimy!!!

opinia

5.8

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Natalia - opinia

Współpraca z Olgą to przyjemność, wprowadza luźną atmosferę co ogromnie pomaga. Bo jak wiadomo nie zawsze jest łatwo, nie zawsze chce się ćwiczyć, ale Olga potrafi zmobilizować. Podczas treningu pokazuje każde ćwiczenie, tłumaczy jak ma wyglądać i w trakcie kontroluje czy wszystko jest wykonywane poprawnie. Ogromnym plusem jest to, że studio jest tylko dla kobiet.

 • Natalia
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

Odpowiedź obiektu:

Natalia, bardzo dziękujemy za Twoją opinię i cieszymy się, że dobrze się u nas czujesz!

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Brzozowska - opinia

Dziękuję za zamianę! Przede wszystkim w głowie. Nikola to profesjonalistka z pasją i ogromnym sercem, empatią i zrozumieniem. Polecam wszystkim, którzy są gotowi na zmiany nie tylko sylwetki :)

 • Brzozowska
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2021
opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Ewa J. - opinia

Cudowna atmosfera! Nikola i Olga tworzą mega klimat w nowoczesnym, pięknie zaaranżowanym i dobrze zaopatrzonym o sprzęt lokalu. Dobrze dobrany zestaw ćwiczeń pozwolił mi ujedrnic ciało, a skomponowana dieta przyczyniła się do wysmuklenia sylwetki. Polecam!

 • Ewa J.
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2021
opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Małgorzata - opinia

Nikola to mega pozytywna osoba. Treningi są różnorodne i wymagające. Nikola nie odpuszcza :) i dobrze odczytuje możliwości trenującego - ciągle przesuwa granice a o to przecież chodzi :) Co najważniejsze ma doświadczenie i odpowiednio adresuje ćwiczenia. Dzięki Nikoli zaczęłam się podciągać na drążku :)

 • Małgorzata
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2021

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy Małgosiu! Dla nas Wasze sukcesy to największa satysfakcja!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

opinia

6.0

w kategorii

Trener personalny

 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Anna - opinia

Swoją przygodę z Każdą Zmianą rozpoczęłam w lipcu 2020. To miejsce, kobiety i atmosfera sprawia, że myśl o treningu przywołuje uśmiech na twarzy. Kompleksy? Już dawno się nie znamy ;) Polecam każdej kobiecie, która chce odzyskać pewność siebie, siłę i odwagę do działania. PS. Każda Zmiana powoduje silne uzależnienie!

 • Anna
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2021

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Aniu! To czysta przyjemność współpracować z takimi pozytywnymi Babkami, jak Ty!

autor: Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »