Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

Wybierz numer

509-146-885
n...@kazdazmiana.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 • Zdjęcie 1/23 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/23 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/23 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/23 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk +20 1
 

TV Filmy

52

Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

O nas

Cześć! To nas szukasz!: )
Jesteśmy trenerkami personalnymi i psycholożkami, a dzięki naszej metodzie Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy schudniesz skutecznie i na długie lata, pokochasz ruch, zdrowe żywienie, a przede wszystkim pokochasz samą siebie!
Jesteśmy najbardziej kameralnym, kobiecym studiem treningu personalnego, na mapie Trójmiasta. Pomagamy kobietom skutecznie, zdrowo i na długie lata schudnąć bez efektu jo-jo, wzmocnić mięsnie, zmienić nawyki żywieniowe oraz zadbać o zdrowie i dobre relacje z samą sobą, a to wszystko bez wyśrubowanych restrykcji i oczekiwań!
Na luzie i z głową - to nasze motto! A tak w ogóle... to normalne z nas baby! :)

Nasze sukcesy w liczbach:

214 - tyle kobiet powierzyło nam już swoją zmianę!
3662 - tyle centymetrów łącznie w obwodach straciły wszystkie nasze klientki!
>4 - przynajmniej 4 razy rzadziej nasze podopieczne sięgały po jedzenie w reakcji na stres i inne emocje, w trakcie współpracy z nami
>35000  - co najmniej tylu niezdrowych przekąsek nasze podopieczne NIE ZJADŁY do dzisiaj!
... - a wszystkie pozostałe zjadły bez poczucia winy! :)

Jeżeli nie lubisz zatłoczonych siłowni, gdzie napakowani Panowie gapią się na Twój... urok osobisty, cenisz sobie komfort kameralnych miejsc, gdzie jesteś tylko Ty i trenerka, a ponadto jesteś świadoma, że maksymalnie indywidualne podejście, to podstawa SKUTECZNOŚCI, to nasze studio, jest właśnie dla Ciebie!

W naszym autorskim projekcie "Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy"  i połączenie 3 elementów: sportu, psychologii oraz żywienia, pomagamy kobietom osiągnąć skuteczne zmiany, w każdym aspekcie życia! Każda Zmiana, to nie tylko piękne i zdrowe ciało, ale także silna i pewna siebie osobowość! Nasza praca, łączy w sobie zarówno aspekt zmiany nawyków żywieniowych, trening fizyczny, jak i przepracowanie problemów psychologicznych, które wpływają na brak motywacji, pewności siebie.

Pomożemy Ci odnaleźć balans pomiędzy zdrowym stylem życia, a drobnymi przyjemnościami. Pomożemy Ci polubić siebie i polubić sport.

Dostaniesz od nas nie tylko solidnego kopa energii na rozbieg, ale również całościową opiekę nad Twoimi nawykami, samooceną, a nawet problemami dnia codziennego. W naszym małym kobiecym studio, przekonasz się sama, jak to jest mieć prawdziwe oparcie, bezpieczeństwo i własny kobiecy team, który pchnie Cię w kierunku Twojego celu i będzie podtrzymywał w chwilach słabości!

Oprócz indywidualnych treningów i konsultacji, prowadzimy również warsztaty i zajęcia, takie jak boks i kickboxing dla kobiet (indywidualny i w parach), warsztaty zajadania emocji i inne warsztaty psychologiczne, w bardzo małych grupach 3-6 osób, dzięki czemu zapewniamy wszystkim absolutny komfort korzystania z tych zajęć w pełni!

U nas znajdziesz to wszystko, czego kobieta potrzebuje najbardziej, a w dodatku przekonasz się, że "zdrowy lifestyle" wcale nie wyklucza kawałka ukochanego ciasta, ani lampki wina z przyjaciółkami. Ba! Wypijesz ją z nami!

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na bezpłatną konsultację przy pysznej kawie, a my powiemy Ci, jak możemy Tobie pomóc ruszyć z miejsca!

www.kazdazmiana.pl

P.S. Zapewniamy absolutną higienę miejsca pracy, wszystkie sprzęty dezynfekowane są po wizycie, każdej z naszych podopiecznych, a także trzymamy się wszelkich wskazań sanitarnych związanych z epidemią COVID-19.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje współpraca z trenerem personalnym?
Wszystkie ceny jednostkowe (za 1 godzinę współpracy) znajdują się na naszej stronie: https://www.kazdazmiana.pl/wspolpraca . Natomiast ceny abonamentów i pakietów, w których skład wchodzi wybrana ilość treningów personalnych, konsultacji z psychologiem i plan żywieniowy lub jego brak, dopasowywany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danej osoby. Takie pakiety/abonamenty, pomagamy Paniom dobrać podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji w naszym studio.
Czy są u Was zajęcia grupowe?
Nie. W naszym studio treningi i konsultacje odbywają się tylko indywidualnie. Każda z kobiet, która zgłasza się do nas, przypisana zostaje do jednej trenerki personalnej, która opiekuje się nią w zakresie treningu i głowy. :)
Jak mogę zgłosić chęć zapisania się?
Aby rozpocząć z nami współpracę, należy zapisać się na pierwszą bezpłatną konsultację, podczas której omówimy Pani indywidualne potrzeby, poznamy się i pomożemy zaplanować najlepszą możliwą drogę do osiągnięcia celu.
Zapisać się można przez formularz na naszej stronie: https://www.kazdazmiana.pl/
telefonicznie: 509146885
mailowo: niko@kazdazmiana.pl

lub pisząc do nas wiadomość na naszych social mediach:
FB: https://www.facebook.com/kazdazmianazaczynasieodglowy
IG: https://www.instagram.com/kazdazmiana.pl/
Na czym polega trening personalny?
Trening personalny w naszym studio, to 60 minut indywidualnej pracy z trenerem personalnym (u nas tylko kobiety), który dostosowany jest w 100% do potrzeb danej osoby. Podczas takiego spotkania, trenerka uczy poprawnej techniki ćwiczeń, dobiera zestawy ćwiczeń adekwatne do założonych przez podopieczną celów np. utrata masy ciała, wzmocnienie ciała, poprawa kondycji fizycznej, zwiększenie wydolności, budowa masy ciała, rzeźbienie sylwetki itd. Dodatkowo każdy trening prowadzony jest nie tylko przez trenerkę ale również psychologa (każda z naszych trenerek jest również mgr psychologii), dzięki czemu oprócz pracy nad ciałem, pomagamy zrozumieć blokady, które często tworzą się w ciele, a są często związane z emocjami i wcześniejszymi doświadczeniami.
Na czym polega konsultacja z psychologiem?
Konsultacja z psychologiem, to czas spędzony w naszym gabinecie, który poświęcamy na zrozumieniu problemów dotyczących np. nadwagi, otyłości, zaburzeń odżywiania (np. anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie, zajadanie stresu itd.), niskiej samooceny, asertywności, poczucia kobiecości itp. Podczas konsultacji pracujemy również z lustrem nad akceptacją i pokochaniem własnego ciała i siebie, uczymy się metod relaksacji i pracujemy nad zrozumieniem naszych pięknych i głębokich kobiecych emocji.
Na czym polega konsultacja żywieniowa?
Konsultacja żywieniowa, to spotkanie o charakterze psychodietetycznym, na którym poruszamy tematy związane z nawykami żywieniowymi. Uczymy się, jak jeść aby czuć się i wyglądać zdrowo, jakie błędy popełniałyśmy dotąd w odżywianiu i planujemy, jakie nowe nawyki wdrożyć do naszego życia, aby nie być uzależnioną od diety z kartki, a zachować zdrowy balans pomiędzy zdrowym odżywianiem, a przyjemnościami.
Uczymy, jak jeść zdrowo i nie odmawiać sobie wina z przyjaciółkami, czy ukochanych lodów. Podchodzimy do jedzenia z dystansem i tego uczymy również Was! :)
Z jakich zajęć mogę skorzystać w studio?
Na ten moment prowadzimy:
-treningi personalne (1 na 1 z trenerką)
-konsultacje psychologiczne
-konsultacje żywieniowe
-boks/kickboxing indywidualnie i w parach

Dodatkowo raz w miesiącu prowadzimy bezpłatne warsztaty grupowe (integracje) dla wszystkich naszych podopiecznych (zakres tematyczny: trening, żywienie, psychologia).

Co kilka miesięcy organizujemy również warsztaty wyjazdowe dla kobiet, które odbywają się w pięknych i kameralnych okolicznościach przyrody i/lub SPA.
Czy w studio są mężczyźni?
Nie! Jesteśmy studiem 100% przeznaczonym dla kobiet, a wszystkie nasze trenerki, psycholożki i prowadzące są również kobietami, dlatego będziecie miały absolutny komfort pracy! Podczas treningu na sali są maksymalnie 2 trenerki i 2 podopieczne, dlatego jest to również przyjemne, kameralne miejsce. :)
Czy będę pracować ze specjalistami?
Tak! Nasze trenerki są licencjonowanymi trenerkami personalnymi i medycznymi z licencją i akredytacją REP's (Register of Exercise Professionals). Każda z naszych trenerek uzyskała mgr psychologii, a także uczestniczyła i nadal uczestniczy w ogromnych ilościach kursów i szkoleń doszkalających i rozwijających umiejętności w zakresie sportu, żywienia i psychologii. Natomiast nasza trenerka boksu, jest również fizjoterapeutką, mgr wychowania fizycznego i instruktorem kick-boxingu.
Kto będzie ze mną pracował?
NIKOLA KOŁODZIEJ
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY, ŻYWIENIOWIEC
mgr psychologii, trener personalny i medyczny trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, wykwalifikowana w zakresie dietetyki i psychodietetyki.
Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. Babka, której największą pasją jest człowiek i nauka, a przede wszystkim kobiety wraz z ich całym skomplikowanym systemem hormonalnym, emocjonalnym i myślowym.

OLGA MADEJ
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY
mgr psychologii, trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals.
Kobieta z sercem na dłoni, która swoją karierę poświęca pracy z młodymi mamami.

MONIKA TRUSZKOWSKA
Fizjoterapeutka, magister wychowania fizycznego, instruktor kick-boxingu.
13 lat trenowała kick boxing w klubie Duet Gdańsk, medalistka zawodów krajowych i zagranicznych, mistrzyni Polski. Od 6 lat pracuje również jako fizjoterapeutka.

Opinie (42)

Basia
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy. Nie mogłam trafić lepiej. Przez cały czas czułam, że mam pełne wsparcie ze strony dziewczyn i nie jestem sama z tą całą "zmianą". Nauczyłam się bardzo dużo, zaczynając od budowania zdrowych nawyków, przez techniczną stronę każdego ćwiczenia, kończąc na uporządkowaniu mojej głowy i myśli. Polecam bardzo to miejsce! Nie zdam drugiego takiego z tak kompleksowym podejściem.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Domi
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Trenuję z Olą Bogdańską i jestem zachwycona! Zaczęłam od zajęć streachingu, warsztat z rolowania a teraz treningi personalne. Ola posiada ogrom wiedzy i wie jak ją dobrze wykorzystać. Bardzo mi pomaga z moimi bolącymi plecami, treningi są skrojone na miarę do moich potrzeb, bardzo indywidualne podejście. Jest ciepłą i miłą osobą z cudownym podejściem do ludzi, wie jak sprawić żeby się chciało ćwiczyć. Mi się micha cieszy na każdy trening Bardzo polecam każdej babce!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Domi
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Trenuję z Olą Bogdańską i jestem zachwycona! Zaczęłam od zajęć streachingu, warsztat z rolowania a teraz treningi personalne. Ola posiada ogrom wiedzy i wie jak ją dobrze wykorzystać. Bardzo mi pomaga z moimi bolącymi plecami, treningi są skrojone na miarę do moich potrzeb, bardzo indywidualne podejście. Jest ciepłą i miłą osobą z cudownym podejściem do ludzi, wie jak sprawić żeby się chciało ćwiczyć. Mi się micha cieszy na każdy trening Bardzo polecam każdej babce!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ewa
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022

Z Olą Bogdańską z Każdej Zmiany trenuję trzeci miesiąc i zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym Z uśmiechem i humorem, przy dobrej muzyce, w pełni profesjonalnie i różnorodnie prowadzi zajęcia. Mimo niewątpliwie dużej ilości klientek potrafi podejść do każdej indywidualnie, motywując i przyciskając, ale równocześnie okazując litość kiedy trzeba Samo studio jest klimatyczne, mimo niewielkich rozmiarów wyposażone we wszystkie przydatne sprzęty i urządzone ze smakiem. W takich warunkach naprawdę przyjemnie się ćwiczy. Czuję się przez dziewczyny zaopiekowana, w końcu trafiłam na swoje miejsce

w kategorii

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Adrianna
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022

Moje pierwsze doświadczenie z trenerem personalnym zdobywam właśnie z Olą z Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. I faktycznie każda zmiana zaczyna się od głowy. To co ważne, pierwszy etap to poznanie osoby i rozpoznanie jej potrzeb nie jest traktowane jako tick in the box, ale faktycznie masz poczucie, że trener Cię wysłucha i zaplanuje zestaw treningowy adekwatnie do Twoich potrzeb i celów. Kolejny etap to realizacja z dużą uważnością na Twoje możliwości i samopoczucie. Przyjazna atmosfera, kameralne studio sprzyja efektywności, otwierasz się na nowe wyzwania i sukcesywnie podążasz w kierunku realizacji własnych celów w optymalnym tempie (nie za szybko, nie za wolno). Efekty "uboczne" to coraz lepsza forma i samopoczucie, przypływ energii, sylwetka staje się ostrzejsza, a postawa dumna. Serdecznie polecam !

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Eda
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Wszystko, co jest napisane w opisie jest prawdą. Przyszłam tutaj z niepewnością, a ze strony Nikoli Kołodziej i Oli Bogdańskiej otrzymałam samo dobro i profesjonalną opiekę. Uczęszczam na zajęcia do Oli od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Ola jest uosobieniem cierpliwości, dostosowuje ilość i poziom ćwiczeń do moich możliwości. Bardzo podoba mi się informacja zwrotna, której udziela. Tłumaczy dokładnie wszystko, co co pytam. Polecam z całego serca.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Goga
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Trening prowadzony bardzo profesjonalnie i z uśmiechem. Polecam.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Aleksandra B.
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Z kazda zmiana mialam przyjemnosc wspolpracowac w czasach, kiedy jeszcze Nikola prowadzila zajecia na Przymorzu. Od siebie moge powiedziec, ze na kazdym etapie naszej wspolpracy bylam pod ogromnym wrazeniem! Niko, to dziewczyna z ogromna wiedza, otwartym umyslem i wielkim sercem (mimo tego, ze na treningach tego nie widac ). Zawsze chetna do pomocy, ciekawa problemow i pokazujaca, ze mozemy wiecej niz nam sie wydaje! Super wspolpraca i super kobieta, do ktorej z przykemoscia wracam, kiedy tylko jestem w Gdansku. Polecam!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
D
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Mega profesjonalistka, z ogromem wiedzy. Fantastyczne podejście, na treningach jest ciężko ale też wesoło. Z taką trenerką aż się chce zrobić jedno dodatkowe powtórzenie

w kategorii

Trener personalny

5.5
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  6
A
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Bardzo polecam usługi Nikoli! Jestem zachwycona

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Najlepszy trener z jakim przyszło mi pracować. Polecam z całego serducha.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Bardzo polecam to studio! Mega kompleksowa usługa. Podejście holistyczne i po prostu ludzkie, bez niepotrzebnych wyśrubowanych celów. Tu podejście jest takie, że to treningi mają służyć człowiekowi, a nie na odwrót. W efekcie nawet nie spostrzegłam, gdy osiągnęłam efekty, które na początku wydawały mi się nie-do-osiągnięcia. Treningi zaplanowane są z szacunkiem dla osoby trenujacej i z pamięcią o jej barierach i wewnętrznych granicach. To dużo lepiej się sprawdza, niż ciągłe naciskanie na "przekraczanie granic". Podsumowując - polecam ogromnie!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za opinię! :)

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Nat
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Świetne miejsce z indywidualnym podejściem do potrzeb kobiet.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kasia.S
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Indywidualne podejście do każdej osoby. Pełne prowadzenie w dziedzinie ćwiczeń,dietetyki,psychologi. Profesjonalistki

w kategorii

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Milka
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Do studia trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Nikola to profesjonalistka, która naprawdę wie co robi i ma doswiadczenie!! Mój problem tkwił w głowie, a nadmiar wagi był tego efektem . Cieszę się, że trafiłam do studia Każda Zmiana zaczyna się od głowy gdyż nie tylko udało mi się zrzucić nadmiar kg ale przede wszystkim spojrzeć na siebie inaczej z miłością i za to bardzo Dziękuję i polecam Nikole wszystkim kobietom :) Ps. Warta tej ceny . Serio !!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Kochana za Twoją opinię!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kasia
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Świetne, holistyczne podejście do tematu zdrowego trybu życia zycia, odżywiania i treningu. Jak tylko zaoszczędzę hajsy to wybiorę się znowu.

w kategorii

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
basia
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Nikola jest niesamowitą kobietą, której udało się stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce pełne pięknych ludzi i wspaniałej atmosfery. Świetnie pracuje zarówno z ciałem jak i z głową. Zanim trafiłam do Nikoli szukałam wsparcia u licznych osób, w wielu miejscach, ale to właśnie w Każdej Zmianie otrzymałam to, czego naprawdę potrzebowałam, a nawet więcej. Nie ma drugiego takiego miejsca! Polecam z całego serca

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
basia
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021

miejsce jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe podejście, piękni ludzie i niesamowicie budująca atmosfera! nie można lepiej trafić ️

w kategorii

Psycholodzy

6.0
 • zaangażowanie:
  6
 • klimat i wystrój:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agata
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Szczerze polecam wszystkim! Korzystałam z usług trenerów w Trójmieście i nikt nie potrafi tak motywować do działania jak Nikola! Polecam wszystkim którzy tak jak ja mają problemy z motywacją :)

Odpowiedź obiektu:

Dzięki Agatko! Jak wstawać na 7:30, to tylko z Tobą!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Gienia Cień
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Każda zmiana zaczyna się od głowymiejsce idealne dla każdej kobiety , idealne dla oczyszczenia głowy i treningu ciała. Studio piękne kobiece , trenerki maja super pomysły na rozwój podopiecznych , zajęcia niesztampowe, bez stresu zawsze jest wesoło a jednocześnie konsekwentnie pilnują osiągnięć , nie ma obijania przy kawce :) polecam z czystym sumieniem

Odpowiedź obiektu:

Dzięki Kochana za opinię!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6