Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

Wybierz numer

509-146-885
n...@kazdazmiana.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 • Zdjęcie 1/21 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/21 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/21 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/21 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk +18 1
 

TV Filmy

61

Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

O nas

Cześć! To nas szukasz!: )
Jesteśmy trenerkami personalnymi i psycholożkami, a dzięki naszej metodzie Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy schudniesz skutecznie i na długie lata, pokochasz ruch, zdrowe żywienie, a przede wszystkim pokochasz samą siebie!
Jesteśmy najbardziej kameralnym, kobiecym studiem treningu personalnego, na mapie Trójmiasta. Pomagamy kobietom skutecznie, zdrowo i na długie lata schudnąć bez efektu jo-jo, wzmocnić mięsnie, zmienić nawyki żywieniowe oraz zadbać o zdrowie i dobre relacje z samą sobą, a to wszystko bez wyśrubowanych restrykcji i oczekiwań!
Na luzie i z głową - to nasze motto! A tak w ogóle... to normalne z nas baby! :)

Nasze sukcesy w liczbach:

214 - tyle kobiet powierzyło nam już swoją zmianę!
3662 - tyle centymetrów łącznie w obwodach straciły wszystkie nasze klientki!
>4 - przynajmniej 4 razy rzadziej nasze podopieczne sięgały po jedzenie w reakcji na stres i inne emocje, w trakcie współpracy z nami
>35000  - co najmniej tylu niezdrowych przekąsek nasze podopieczne NIE ZJADŁY do dzisiaj!
... - a wszystkie pozostałe zjadły bez poczucia winy! :)

Jeżeli nie lubisz zatłoczonych siłowni, gdzie napakowani Panowie gapią się na Twój... urok osobisty, cenisz sobie komfort kameralnych miejsc, gdzie jesteś tylko Ty i trenerka, a ponadto jesteś świadoma, że maksymalnie indywidualne podejście, to podstawa SKUTECZNOŚCI, to nasze studio, jest właśnie dla Ciebie!

W naszym autorskim projekcie "Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy"  i połączenie 3 elementów: sportu, psychologii oraz żywienia, pomagamy kobietom osiągnąć skuteczne zmiany, w każdym aspekcie życia! Każda Zmiana, to nie tylko piękne i zdrowe ciało, ale także silna i pewna siebie osobowość! Nasza praca, łączy w sobie zarówno aspekt zmiany nawyków żywieniowych, trening fizyczny, jak i przepracowanie problemów psychologicznych, które wpływają na brak motywacji, pewności siebie.

Pomożemy Ci odnaleźć balans pomiędzy zdrowym stylem życia, a drobnymi przyjemnościami. Pomożemy Ci polubić siebie i polubić sport.

Dostaniesz od nas nie tylko solidnego kopa energii na rozbieg, ale również całościową opiekę nad Twoimi nawykami, samooceną, a nawet problemami dnia codziennego. W naszym małym kobiecym studio, przekonasz się sama, jak to jest mieć prawdziwe oparcie, bezpieczeństwo i własny kobiecy team, który pchnie Cię w kierunku Twojego celu i będzie podtrzymywał w chwilach słabości!

Oprócz indywidualnych treningów i konsultacji, prowadzimy również warsztaty i zajęcia, takie jak boks i kickboxing dla kobiet (indywidualny i w parach), warsztaty zajadania emocji i inne warsztaty psychologiczne, w bardzo małych grupach 3-6 osób, dzięki czemu zapewniamy wszystkim absolutny komfort korzystania z tych zajęć w pełni!

U nas znajdziesz to wszystko, czego kobieta potrzebuje najbardziej, a w dodatku przekonasz się, że "zdrowy lifestyle" wcale nie wyklucza kawałka ukochanego ciasta, ani lampki wina z przyjaciółkami. Ba! Wypijesz ją z nami!

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na bezpłatną konsultację przy pysznej kawie, a my powiemy Ci, jak możemy Tobie pomóc ruszyć z miejsca!

www.kazdazmiana.pl

P.S. Zapewniamy absolutną higienę miejsca pracy, wszystkie sprzęty dezynfekowane są po wizycie, każdej z naszych podopiecznych, a także trzymamy się wszelkich wskazań sanitarnych związanych z epidemią COVID-19.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje współpraca z trenerem personalnym?
Wszystkie ceny jednostkowe (za 1 godzinę współpracy) znajdują się na naszej stronie: https://www.kazdazmiana.pl/wspolpraca . Natomiast ceny abonamentów i pakietów, w których skład wchodzi wybrana ilość treningów personalnych, konsultacji z psychologiem i plan żywieniowy lub jego brak, dopasowywany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danej osoby. Takie pakiety/abonamenty, pomagamy Paniom dobrać podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji w naszym studio.
Czy są u Was zajęcia grupowe?
Nie. W naszym studio treningi i konsultacje odbywają się tylko indywidualnie. Każda z kobiet, która zgłasza się do nas, przypisana zostaje do jednej trenerki personalnej, która opiekuje się nią w zakresie treningu i głowy. :)
Jak mogę zgłosić chęć zapisania się?
Aby rozpocząć z nami współpracę, należy zapisać się na pierwszą bezpłatną konsultację, podczas której omówimy Pani indywidualne potrzeby, poznamy się i pomożemy zaplanować najlepszą możliwą drogę do osiągnięcia celu.
Zapisać się można przez formularz na naszej stronie: https://www.kazdazmiana.pl/
telefonicznie: 509146885
mailowo: niko@kazdazmiana.pl

lub pisząc do nas wiadomość na naszych social mediach:
FB: https://www.facebook.com/kazdazmianazaczynasieodglowy
IG: https://www.instagram.com/kazdazmiana.pl/
Na czym polega trening personalny?
Trening personalny w naszym studio, to 60 minut indywidualnej pracy z trenerem personalnym (u nas tylko kobiety), który dostosowany jest w 100% do potrzeb danej osoby. Podczas takiego spotkania, trenerka uczy poprawnej techniki ćwiczeń, dobiera zestawy ćwiczeń adekwatne do założonych przez podopieczną celów np. utrata masy ciała, wzmocnienie ciała, poprawa kondycji fizycznej, zwiększenie wydolności, budowa masy ciała, rzeźbienie sylwetki itd. Dodatkowo każdy trening prowadzony jest nie tylko przez trenerkę ale również psychologa (każda z naszych trenerek jest również mgr psychologii), dzięki czemu oprócz pracy nad ciałem, pomagamy zrozumieć blokady, które często tworzą się w ciele, a są często związane z emocjami i wcześniejszymi doświadczeniami.
Na czym polega konsultacja z psychologiem?
Konsultacja z psychologiem, to czas spędzony w naszym gabinecie, który poświęcamy na zrozumieniu problemów dotyczących np. nadwagi, otyłości, zaburzeń odżywiania (np. anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie, zajadanie stresu itd.), niskiej samooceny, asertywności, poczucia kobiecości itp. Podczas konsultacji pracujemy również z lustrem nad akceptacją i pokochaniem własnego ciała i siebie, uczymy się metod relaksacji i pracujemy nad zrozumieniem naszych pięknych i głębokich kobiecych emocji.
Na czym polega konsultacja żywieniowa?
Konsultacja żywieniowa, to spotkanie o charakterze psychodietetycznym, na którym poruszamy tematy związane z nawykami żywieniowymi. Uczymy się, jak jeść aby czuć się i wyglądać zdrowo, jakie błędy popełniałyśmy dotąd w odżywianiu i planujemy, jakie nowe nawyki wdrożyć do naszego życia, aby nie być uzależnioną od diety z kartki, a zachować zdrowy balans pomiędzy zdrowym odżywianiem, a przyjemnościami.
Uczymy, jak jeść zdrowo i nie odmawiać sobie wina z przyjaciółkami, czy ukochanych lodów. Podchodzimy do jedzenia z dystansem i tego uczymy również Was! :)
Z jakich zajęć mogę skorzystać w studio?
Na ten moment prowadzimy:
-treningi personalne (1 na 1 z trenerką)
-konsultacje psychologiczne
-konsultacje żywieniowe
-boks/kickboxing indywidualnie i w parach

Dodatkowo raz w miesiącu prowadzimy bezpłatne warsztaty grupowe (integracje) dla wszystkich naszych podopiecznych (zakres tematyczny: trening, żywienie, psychologia).

Co kilka miesięcy organizujemy również warsztaty wyjazdowe dla kobiet, które odbywają się w pięknych i kameralnych okolicznościach przyrody i/lub SPA.
Czy w studio są mężczyźni?
Nie! Jesteśmy studiem 100% przeznaczonym dla kobiet, a wszystkie nasze trenerki, psycholożki i prowadzące są również kobietami, dlatego będziecie miały absolutny komfort pracy! Podczas treningu na sali są maksymalnie 2 trenerki i 2 podopieczne, dlatego jest to również przyjemne, kameralne miejsce. :)
Czy będę pracować ze specjalistami?
Tak! Nasze trenerki są licencjonowanymi trenerkami personalnymi i medycznymi z licencją i akredytacją REP's (Register of Exercise Professionals). Każda z naszych trenerek uzyskała mgr psychologii, a także uczestniczyła i nadal uczestniczy w ogromnych ilościach kursów i szkoleń doszkalających i rozwijających umiejętności w zakresie sportu, żywienia i psychologii. Natomiast nasza trenerka boksu, jest również fizjoterapeutką, mgr wychowania fizycznego i instruktorem kick-boxingu.
Kto będzie ze mną pracował?
NIKOLA KOŁODZIEJ
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY, ŻYWIENIOWIEC
mgr psychologii, trener personalny i medyczny trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, wykwalifikowana w zakresie dietetyki i psychodietetyki.
Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. Babka, której największą pasją jest człowiek i nauka, a przede wszystkim kobiety wraz z ich całym skomplikowanym systemem hormonalnym, emocjonalnym i myślowym.

OLGA MADEJ
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY
mgr psychologii, trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals.
Kobieta z sercem na dłoni, która swoją karierę poświęca pracy z młodymi mamami.

MONIKA TRUSZKOWSKA
Fizjoterapeutka, magister wychowania fizycznego, instruktor kick-boxingu.
13 lat trenowała kick boxing w klubie Duet Gdańsk, medalistka zawodów krajowych i zagranicznych, mistrzyni Polski. Od 6 lat pracuje również jako fizjoterapeutka.

Opinie (50)

Natalia
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: styczeń 2023

Polecam to miejsce z całego serduszka. Na początku drogi do zmiany nie jest łatwo trzeba wewnętrznie się przekonać, że zasługujemy na odrobinę czasu dla siebie oraz zrobienia czegoś tylko dla siebie. Zapomnieć, że wiąże się to z mega wysiłkiem fizycznym, jak to się większości kojarzy. I zrobić ten pierwszy krok. Każda zmiana jest idealnym miejscem do zdobycia nowej przygody w życiu. Pierwsze spotkanie, tylko pójdę zobaczę porozmawiam, bo nic nie kosztuje, a zostałam na dłużej. Ćwiczenia z trenerkami, bo miałam przyjemność poznać i miło spędzać czas z trzema trenerkami, średnio po kilka miesięcy z każdą uświadomiły, że zmiana nie musi wiązać się z brakiem siły po wysiłku i bólem mięśni, nie do wytrzymania. Spotkania z Patrycją i treningi są tak dobrane do potrzeb klienta, że trening mija szybko w miłej atmosferze i bez większego wysiłku. Poprzez dobranie treningów i nie przeciągania danych ćwiczeń na siłę, powoduje to, że spokojnie można przejść przez cały trening, nie będąc zniechęconym do dalszych spotkań i treningów. Poprawa samopoczucia po treningu, poziom stresu unormowany, poprawa sylwetki, brak bóli kręgosłupa, to najważniejsze dla mnie i niemal systematyczne korzyści.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anka
Termin skorzystania z usługi: marzec 2023

Moja przygoda z Każdą zmianą.. zaczęła się ponad rok temu. Po kolejnych swoich obietnicach, postanowieniach, że w końcu się ruszę i zrobię coś dla swojego zastałego organizmu, przy kondycji poniżej zera, z nadwagą i nie pierwszej młodości, znalazłam namiar na Każdą zmianę Nie bardzo wierzyłam w to że tym razem się uda, ale odważyłam się i poszłam na spotkanie pierwsze konsultacje które do niczego mnie nie zobowiązywały. No i SZOK - Jednak tym razem się udało !!!! Od samego mojego początku działam z OLGĄ działam to dobre słowo, gdyż to nie tylko ćwiczenia ale również pomoc w przezwyciężeniu twoich lęków, ograniczeń .. złych demonów które nieraz siedzą w głowie. Olga od samego początku dobierała ćwiczenia do moich możliwości, kondycji i preferencji. Zmiany jakie zaszły we mnie są niesamowite, kiedyś nie potrafiłam zrobić wielu ćwiczeń zaś obecnie jest to dla mnie pestka. Oczywiście OLGA nie odpuszcza i ze spotkania na spotkanie stawia poprzeczkę coraz wyżej i wyżej. A o dziwo mnie sprawia radość, że mogę te poprzeczki pokonywać i nawet w głowie mi się nie mieści, żeby szukać wymówek (jak to kiedyś wielokrotnie bywało) na odwołanie spotkania. wielkie dzięki olga.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Patrycja
Termin skorzystania z usługi: marzec 2023

Bardzo polecam treningi personalne! Super atmosfera i jeszcze lepsze efekty! ️

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ewa
Termin skorzystania z usługi: luty 2023

No nic dodać nic ująć :) treningi super, atmosfera świetna, ceny pakietów bardzo opłacalne i ogólnie full profeska

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ania
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2022

Miejsce godne polecenia dla każdej kobiety która pragnie wziąć swoje życie we własne ręce. Każda zmiana to kompleksowa opieka nad formą, dietą i stanem umysłu. Dziewczyny podchodzą bardzo indywidualnie do każdego przypadku, jednocześnie dając możliwość spotkania się w większym gronie na warsztatach. Przyjazna atmosfera i nastawienie na potrzeby drugiego człowieka czyni to studio naprawdę wyjątkowym. Polecam z całego serca.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Aga
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022

Super miejsce :) gdzie w przyjaznej atmosferze, super wsparciem można realizować swoje cele :)

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kasia
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022

Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego miejsca. Ćwiczę pod okiem Olgi, która jest fantastyczna i bardzo profesjonalna. Mam problemy z kręgosłupem, a Olga potrafi doskonale dobrać ćwiczenia i zorganizować trening, tak bym czuła się znacznie lepiej. Wierzę, że małymi krokami dojdę do wymarzonego celu. Zależy mi na utrzymaniu dobrego zdrowia, również psychicznego, a dzięki dodatkowym konsultacjom mam również i to. Olga, dziękuję :) Polecam każdemu, kto sam nie jest w stanie zmobilizować się do działania. Dzięki takim trenerkom każdy zyska mnóstwo energii, motywacji i osiągnie swój wymarzony cel.

w kategorii

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Monika
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022

Przygodę z treningiem personalnym rozpoczęłam z Olgą. Wspiera mnie w ćwiczeniach i pracą nad sobą ponad rok. Olga jest niewiarygodnie skierowana na potrzeby i cele osoby trenującej, bierze pod uwagę możliwości, ale również mobilizuje do bardziej wytężonej pracy. Sukcesywnie podnoszę swoje umiejętności, zmieniam się na zgodnie z dewizą studia, że każda zmiana zaczyna się od głowy. Moja trenerka doskonale wie jak pracować nad formą i optymalnie wykorzystać czas treningu. Atmosfera w studio jest kameralna i bardzo przyjazna, co sprzyja efektywności i otwarciu na kolejne wyzwania. Serdecznie polecam i jestem przekonana, że nie mogłam wybrać lepiej ! Z "Każdą zmianą" chce się zostać na dłużej.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Dorota
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022

Jak ten czas biegnie. Zaczęłam chyba zimą treningi z Olgą a tu już mamy wrzesień. Choć blisko nie mam to dwa razy w tygodniu gnam autem na ćwiczenia bo doprawdy po tysiąckroć warto. W luźnej, fajnej atmosferze nawet cięższe zadania wykonuję już z przyjemnością. Poczucie humoru, uważność a co za tym idzie profesjonalizm Olgi spowodował co następuje: Pokonuję bez zmęczenia bardzo długie dystanse a swoje latka już mam. Mięśnie super mocne i ćwiczę z lekkością. Bóle kręgosłupa to przeszłość. Mogłabym długo jeszcze wymieniać ale zakończę sformułowaniem "Zrób pierwszy krok i zacznij ćwiczyć z Olgą a przekonasz się, że w każdym wieku możesz być zwinna i lekka" Dziękuję Trenerko.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Aga
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2022

W tym miejscu najpiękniejsza jest atmosfera. Dostaję wiele wsparcia, mądrości i uśmiechu! Polecam bardzo, bardzo!

w kategorii

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Domi
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Trenuję z Olą Bogdańską i jestem zachwycona! Zaczęłam od zajęć streachingu, warsztat z rolowania a teraz treningi personalne. Ola posiada ogrom wiedzy i wie jak ją dobrze wykorzystać. Bardzo mi pomaga z moimi bolącymi plecami, treningi są skrojone na miarę do moich potrzeb, bardzo indywidualne podejście. Jest ciepłą i miłą osobą z cudownym podejściem do ludzi, wie jak sprawić żeby się chciało ćwiczyć. Mi się micha cieszy na każdy trening Bardzo polecam każdej babce!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Domi
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Trenuję z Olą Bogdańską i jestem zachwycona! Zaczęłam od zajęć streachingu, warsztat z rolowania a teraz treningi personalne. Ola posiada ogrom wiedzy i wie jak ją dobrze wykorzystać. Bardzo mi pomaga z moimi bolącymi plecami, treningi są skrojone na miarę do moich potrzeb, bardzo indywidualne podejście. Jest ciepłą i miłą osobą z cudownym podejściem do ludzi, wie jak sprawić żeby się chciało ćwiczyć. Mi się micha cieszy na każdy trening Bardzo polecam każdej babce!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ewa
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022

Z Olą Bogdańską z Każdej Zmiany trenuję trzeci miesiąc i zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym Z uśmiechem i humorem, przy dobrej muzyce, w pełni profesjonalnie i różnorodnie prowadzi zajęcia. Mimo niewątpliwie dużej ilości klientek potrafi podejść do każdej indywidualnie, motywując i przyciskając, ale równocześnie okazując litość kiedy trzeba Samo studio jest klimatyczne, mimo niewielkich rozmiarów wyposażone we wszystkie przydatne sprzęty i urządzone ze smakiem. W takich warunkach naprawdę przyjemnie się ćwiczy. Czuję się przez dziewczyny zaopiekowana, w końcu trafiłam na swoje miejsce

w kategorii

Trener personalny

5.8
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6
Eda
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022

Wszystko, co jest napisane w opisie jest prawdą. Przyszłam tutaj z niepewnością, a ze strony Nikoli Kołodziej i Oli Bogdańskiej otrzymałam samo dobro i profesjonalną opiekę. Uczęszczam na zajęcia do Oli od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Ola jest uosobieniem cierpliwości, dostosowuje ilość i poziom ćwiczeń do moich możliwości. Bardzo podoba mi się informacja zwrotna, której udziela. Tłumaczy dokładnie wszystko, co co pytam. Polecam z całego serca.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Basia
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021

Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy. Nie mogłam trafić lepiej. Przez cały czas czułam, że mam pełne wsparcie ze strony dziewczyn i nie jestem sama z tą całą "zmianą". Nauczyłam się bardzo dużo, zaczynając od budowania zdrowych nawyków, przez techniczną stronę każdego ćwiczenia, kończąc na uporządkowaniu mojej głowy i myśli. Polecam bardzo to miejsce! Nie zdam drugiego takiego z tak kompleksowym podejściem.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Goga
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Trening prowadzony bardzo profesjonalnie i z uśmiechem. Polecam.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Aleksandra B.
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Z kazda zmiana mialam przyjemnosc wspolpracowac w czasach, kiedy jeszcze Nikola prowadzila zajecia na Przymorzu. Od siebie moge powiedziec, ze na kazdym etapie naszej wspolpracy bylam pod ogromnym wrazeniem! Niko, to dziewczyna z ogromna wiedza, otwartym umyslem i wielkim sercem (mimo tego, ze na treningach tego nie widac ). Zawsze chetna do pomocy, ciekawa problemow i pokazujaca, ze mozemy wiecej niz nam sie wydaje! Super wspolpraca i super kobieta, do ktorej z przykemoscia wracam, kiedy tylko jestem w Gdansku. Polecam!

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
D
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Mega profesjonalistka, z ogromem wiedzy. Fantastyczne podejście, na treningach jest ciężko ale też wesoło. Z taką trenerką aż się chce zrobić jedno dodatkowe powtórzenie

w kategorii

Trener personalny

5.5
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  6
A
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

Bardzo polecam usługi Nikoli! Jestem zachwycona

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Najlepszy trener z jakim przyszło mi pracować. Polecam z całego serducha.

w kategorii

Trener personalny

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6