Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

Wybierz numer

509-146-885
n...@kazdazmiana.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

93

Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy

Artykuły o nas

O nas

Cześć! To nas szukasz! :)
Jesteśmy trenerkami personalnymi i psycholożkami, a dzięki naszej metodzie Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy schudniesz skutecznie i na długie lata, pokochasz ruch, zdrowe żywienie, a przede wszystkim pokochasz samą siebie!
Jesteśmy najbardziej kameralnym, kobiecym studiem treningu personalnego, na mapie Trójmiasta. Pomagamy kobietom skutecznie, zdrowo i na długie lata schudnąć bez efektu jo-jo, wzmocnić mięsnie, zmienić nawyki żywieniowe oraz zadbać o zdrowie i dobre relacje z samą sobą, a to wszystko bez wyśrubowanych restrykcji i oczekiwań!
Na luzie i z głową - to nasze motto! A tak w ogóle... to normalne z nas baby! :)

Nasze sukcesy w liczbach:

214 - tyle kobiet powierzyło nam już swoją zmianę!
3662 - tyle centymetrów łącznie w obwodach straciły wszystkie nasze klientki!
>4 - przynajmniej 4 razy rzadziej nasze podopieczne sięgały po jedzenie w reakcji na stres i inne emocje, w trakcie współpracy z nami
>35000  - co najmniej tylu niezdrowych przekąsek nasze podopieczne NIE ZJADŁY do dzisiaj!
... - a wszystkie pozostałe zjadły bez poczucia winy! :)

Jeżeli nie lubisz zatłoczonych siłowni, gdzie napakowani Panowie gapią się na Twój... urok osobisty, cenisz sobie komfort kameralnych miejsc, gdzie jesteś tylko Ty i trenerka, a ponadto jesteś świadoma, że maksymalnie indywidualne podejście, to podstawa SKUTECZNOŚCI, to nasze studio, jest właśnie dla Ciebie!

W naszym autorskim projekcie "Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy"  i połączenie 3 elementów: sportu, psychologii oraz żywienia, pomagamy kobietom osiągnąć skuteczne zmiany, w każdym aspekcie życia! Każda Zmiana, to nie tylko piękne i zdrowe ciało, ale także silna i pewna siebie osobowość! Nasza praca, łączy w sobie zarówno aspekt zmiany nawyków żywieniowych, trening fizyczny, jak i przepracowanie problemów psychologicznych, które wpływają na brak motywacji, pewności siebie.

Pomożemy Ci odnaleźć balans pomiędzy zdrowym stylem życia, a drobnymi przyjemnościami. Pomożemy Ci polubić siebie i polubić sport.

Dostaniesz od nas nie tylko solidnego kopa energii na rozbieg, ale również całościową opiekę nad Twoimi nawykami, samooceną, a nawet problemami dnia codziennego. W naszym małym kobiecym studio, przekonasz się sama, jak to jest mieć prawdziwe oparcie, bezpieczeństwo i własny kobiecy team, który pchnie Cię w kierunku Twojego celu i będzie podtrzymywał w chwilach słabości!

Oprócz indywidualnych treningów i konsultacji, prowadzimy również warsztaty i zajęcia, takie jak boks i kickboxing dla kobiet (indywidualny i w parach), warsztaty zajadania emocji i inne warsztaty psychologiczne, w bardzo małych grupach 3-6 osób, dzięki czemu zapewniamy wszystkim absolutny komfort korzystania z tych zajęć w pełni!

U nas znajdziesz to wszystko, czego kobieta potrzebuje najbardziej, a w dodatku przekonasz się, że "zdrowy lifestyle" wcale nie wyklucza kawałka ukochanego ciasta, ani lampki wina z przyjaciółkami. Ba! Wypijesz ją z nami!

Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na bezpłatną konsultację przy pysznej kawie, a my powiemy Ci, jak możemy Tobie pomóc ruszyć z miejsca!

www.kazdazmiana.pl

P.S. Zapewniamy absolutną higienę miejsca pracy, wszystkie sprzęty dezynfekowane są po wizycie, każdej z naszych podopiecznych, a także trzymamy się wszelkich wskazań sanitarnych związanych z epidemią COVID-19.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje współpraca z trenerem personalnym?
Wszystkie ceny jednostkowe (za 1 godzinę współpracy) znajdują się na naszej stronie: https://www.kazdazmiana.pl/wspolpraca . Natomiast ceny abonamentów i pakietów, w których skład wchodzi wybrana ilość treningów personalnych, konsultacji z psychologiem i plan żywieniowy lub jego brak, dopasowywany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb danej osoby. Takie pakiety/abonamenty, pomagamy Paniom dobrać podczas pierwszej bezpłatnej konsultacji w naszym studio.
Czy są u Was zajęcia grupowe?
Nie. W naszym studio treningi i konsultacje odbywają się tylko indywidualnie. Każda z kobiet, która zgłasza się do nas, przypisana zostaje do jednej trenerki personalnej, która opiekuje się nią w zakresie treningu i głowy. :)
Jak mogę zgłosić chęć zapisania się?
Aby rozpocząć z nami współpracę, należy zapisać się na pierwszą bezpłatną konsultację, podczas której omówimy Pani indywidualne potrzeby, poznamy się i pomożemy zaplanować najlepszą możliwą drogę do osiągnięcia celu.
Zapisać się można przez formularz na naszej stronie: https://www.kazdazmiana.pl/
telefonicznie: 509146885
mailowo: niko@kazdazmiana.pl

lub pisząc do nas wiadomość na naszych social mediach:
FB: https://www.facebook.com/kazdazmianazaczynasieodglowy
IG: https://www.instagram.com/kazdazmiana.pl/
Na czym polega trening personalny?
Trening personalny w naszym studio, to 60 minut indywidualnej pracy z trenerem personalnym (u nas tylko kobiety), który dostosowany jest w 100% do potrzeb danej osoby. Podczas takiego spotkania, trenerka uczy poprawnej techniki ćwiczeń, dobiera zestawy ćwiczeń adekwatne do założonych przez podopieczną celów np. utrata masy ciała, wzmocnienie ciała, poprawa kondycji fizycznej, zwiększenie wydolności, budowa masy ciała, rzeźbienie sylwetki itd. Dodatkowo każdy trening prowadzony jest nie tylko przez trenerkę ale również psychologa (każda z naszych trenerek jest również mgr psychologii), dzięki czemu oprócz pracy nad ciałem, pomagamy zrozumieć blokady, które często tworzą się w ciele, a są często związane z emocjami i wcześniejszymi doświadczeniami.
Na czym polega konsultacja z psychologiem?
Konsultacja z psychologiem, to czas spędzony w naszym gabinecie, który poświęcamy na zrozumieniu problemów dotyczących np. nadwagi, otyłości, zaburzeń odżywiania (np. anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie, zajadanie stresu itd.), niskiej samooceny, asertywności, poczucia kobiecości itp. Podczas konsultacji pracujemy również z lustrem nad akceptacją i pokochaniem własnego ciała i siebie, uczymy się metod relaksacji i pracujemy nad zrozumieniem naszych pięknych i głębokich kobiecych emocji.
Na czym polega konsultacja żywieniowa?
Konsultacja żywieniowa, to spotkanie o charakterze psychodietetycznym, na którym poruszamy tematy związane z nawykami żywieniowymi. Uczymy się, jak jeść aby czuć się i wyglądać zdrowo, jakie błędy popełniałyśmy dotąd w odżywianiu i planujemy, jakie nowe nawyki wdrożyć do naszego życia, aby nie być uzależnioną od diety z kartki, a zachować zdrowy balans pomiędzy zdrowym odżywianiem, a przyjemnościami.
Uczymy, jak jeść zdrowo i nie odmawiać sobie wina z przyjaciółkami, czy ukochanych lodów. Podchodzimy do jedzenia z dystansem i tego uczymy również Was! :)
Z jakich zajęć mogę skorzystać w studio?
Na ten moment prowadzimy:
-treningi personalne (1 na 1 z trenerką)
-konsultacje psychologiczne
-konsultacje żywieniowe
-boks/kickboxing indywidualnie i w parach

Dodatkowo raz w miesiącu prowadzimy bezpłatne warsztaty grupowe (integracje) dla wszystkich naszych podopiecznych (zakres tematyczny: trening, żywienie, psychologia).

Co kilka miesięcy organizujemy również warsztaty wyjazdowe dla kobiet, które odbywają się w pięknych i kameralnych okolicznościach przyrody i/lub SPA.
Czy w studio są mężczyźni?
Nie! Jesteśmy studiem 100% przeznaczonym dla kobiet, a wszystkie nasze trenerki, psycholożki i prowadzące są również kobietami, dlatego będziecie miały absolutny komfort pracy! Podczas treningu na sali są maksymalnie 2 trenerki i 2 podopieczne, dlatego jest to również przyjemne, kameralne miejsce. :)
Czy będę pracować ze specjalistami?
Tak! Nasze trenerki są licencjonowanymi trenerkami personalnymi i medycznymi z licencją i akredytacją REP's (Register of Exercise Professionals). Każda z naszych trenerek uzyskała mgr psychologii, a także uczestniczyła i nadal uczestniczy w ogromnych ilościach kursów i szkoleń doszkalających i rozwijających umiejętności w zakresie sportu, żywienia i psychologii. Natomiast nasza trenerka boksu, jest również fizjoterapeutką, mgr wychowania fizycznego i instruktorem kick-boxingu.
Kto będzie ze mną pracował?
NIKOLA KOŁODZIEJ
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY, ŻYWIENIOWIEC
mgr psychologii, trener personalny i medyczny trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals, wykwalifikowana w zakresie dietetyki i psychodietetyki.
Twórczyni projektu Każda Zmiana Zaczyna się od Głowy. Babka, której największą pasją jest człowiek i nauka, a przede wszystkim kobiety wraz z ich całym skomplikowanym systemem hormonalnym, emocjonalnym i myślowym.

OLGA MADEJ
PSYCHOLOG, TRENER PERSONALNY
mgr psychologii, trener personalny akredytowany przez REPs Polska - Register of Exercise Professionals.
Kobieta z sercem na dłoni, która swoją karierę poświęca pracy z młodymi mamami.

MONIKA TRUSZKOWSKA
Fizjoterapeutka, magister wychowania fizycznego, instruktor kick-boxingu.
13 lat trenowała kick boxing w klubie Duet Gdańsk, medalistka zawodów krajowych i zagranicznych, mistrzyni Polski. Od 6 lat pracuje również jako fizjoterapeutka.

Oceny (62)

Ewa
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo polecam! Pracowałam z Każdą Zmianą przez rok i moja kondycja i zdrowie zdecydowanie się poprawiły, a przy okazji zgubiłam nieco nadprogramowych kilogramów i centymetrów :) Dziewczyny uświadomiły mnie i nauczyły wielu pomocnych rzeczy jeśli chodzi o dietę i ćwiczenia, przy okazji są super sympatyczne i kreatywne

Trener personalny

6.0
Zaangażowana
Termin usługi: luty 2024

Patrycja (w moim słowniku Partycja) najlepsza trenerka. I do tańca i do różańca - no dobra z tym różańcem to przesadziłam, ale gruntownie ekstra fajna trenerka. Studio również bardzo polecam - profeska i pełna opieka.

Trener personalny

6.0
Monika
Termin usługi: listopad 2023

Ćwiczę tu już od czterech miesięcy i gorąco polecam - treningi są dopasowane do moich indywidualnych potrzeb i celów, prowadzone profesjonalnie i z sercem. Czuję się silniejsza, mam większy zakres ruchu i, co najważniejsze, motywację na super wysokim poziomie. Miejsce jest czyste i kameralne - pełen komfort!

Trener personalny

6.0
kinga
Termin usługi: maj 2023

Do Nikoli trafiłam po dość nieudanym epizodzie u dietetyka. Mój organizm był rozstrojony do granic możliwości, nie potrafiłam 'normalnie' jeść, albo wpadałam w wir głodówek, albo kompulsywnego objadania się. To, co wydarzyło się podczas dosłownie kilku sesji z Nikolą, całkowicie odmieniło moje podejście do jedzenia. Nastawiałam się na wielomiesięczną pracę, a tu po kilku tygodniach wszystko wróciło do normy, wróć! wszystko było dużo lepiej niż kiedykolwiek przedtem. Mój ciało, które ciągle albo chciało głodzić albo zajadać, 'wyzdrowiało' i zaczęło z rozwagą podchodzić do tego co i jak jem. Polecam Nikolę każdej osobie, która zmaga się z problemami z jedzeniem. Ja jestem zadowolona w 100%, niezmiernie się cieszę, że do Niej trafiłam ️

Dietetycy, leczenie otyłości

6.0
Ania
Termin usługi: lipiec 2023

Z całego serca polecam "Każdą zmianę...". Od pięciu miesięcy współpracuję z Olgą - dziewczyna petarda :). Stopniowo zwiększana intensywność treningów sprawiają, że ćwiczenia są czystą przyjemnością, a nie są złem koniecznym do osiągnięcia wymarzonego celu. Co bardzo ważne, w "Każdej zmianie..." kładzie się nacisk na holistyczne podejście do tematu odchudzania, z uwzględnieniem podłoża psychologicznego. Gorąco polecam :)!

Trener personalny

6.0
M
Termin usługi: kwiecień 2023

Super miejsce wspaniała p. Olga ! Polecam

Trener personalny

6.0
Ola
Termin usługi: marzec 2023

Uwielbiam to miejsce! Zaczynałam powoli, najpierw od warsztatów potem diety i zmiany nawyków żywieniowych. W końcu zdecydowałam się na treningi z Patrycja i to była najlepsza decyzja ostatnich miesięcy. Mam więcej energii, jestem coraz sprawniejsza. Choć z dietą nadal mam jakistam problem to dostaje na treningu mnóstwo motywacji, by zrobić kolejny krok do przodu. Patrycja to świetna specjalistka, a przy tym naprawdę świetna dziewczyna. Czuje się zaopiekowana :) każda zmiana to studio marzenie dla każdej kobiety

Trener personalny

6.0
Dagmara
Termin usługi: marzec 2023

Super miejsce dla kobiet, świetna atmosfera do treningu i profesjonalna trenerka, która wie jak wycisnąć siódme poty, aby były efekty

Trener personalny

5.8
Aleksandra
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do klienta oraz ułożenie treningu dopasowanego do możliwości ćwiczącego.

Trener personalny

6.0
Paulina
Termin usługi: marzec 2023

Wspaniałe miejsce dla każdej kobiety, która chce zadbać o formę fizyczną, a szczególnie dla tych, co nie lubią tłumów i siłowni. Tu jest po prostu super!

Trener personalny

6.0
Adrianna
Termin usługi: marzec 2023

Z Każdą Zmianą jestem już od roku i nie zamierzam nic zmieniać! Profesjonalne i zdrowe, energetyczne założenia. Uważność, otwartość, dopasowanie agendy zarówno do celu jak i umiejętności. Krok po kroku budowanie formy i poprawa komfortu życia i wielka satysfakcja z osiąganych sukcesywnie wyników. Wyjątkowa atmosfera, intymność i świetne poczucie humoru w pakiecie !

Trener personalny

6.0
Anka
Termin usługi: marzec 2023

Moja przygoda z Każdą zmianą.. zaczęła się ponad rok temu. Po kolejnych swoich obietnicach, postanowieniach, że w końcu się ruszę i zrobię coś dla swojego zastałego organizmu, przy kondycji poniżej zera, z nadwagą i nie pierwszej młodości, znalazłam namiar na Każdą zmianę Nie bardzo wierzyłam w to że tym razem się uda, ale odważyłam się i poszłam na spotkanie pierwsze konsultacje które do niczego mnie nie zobowiązywały. No i SZOK - Jednak tym razem się udało !!!! Od samego mojego początku działam z OLGĄ działam to dobre słowo, gdyż to nie tylko ćwiczenia ale również pomoc w przezwyciężeniu twoich lęków, ograniczeń .. złych demonów które nieraz siedzą w głowie. Olga od samego początku dobierała ćwiczenia do moich możliwości, kondycji i preferencji. Zmiany jakie zaszły we mnie są niesamowite, kiedyś nie potrafiłam zrobić wielu ćwiczeń zaś obecnie jest to dla mnie pestka. Oczywiście OLGA nie odpuszcza i ze spotkania na spotkanie stawia poprzeczkę coraz wyżej i wyżej. A o dziwo mnie sprawia radość, że mogę te poprzeczki pokonywać i nawet w głowie mi się nie mieści, żeby szukać wymówek (jak to kiedyś wielokrotnie bywało) na odwołanie spotkania. wielkie dzięki olga.

Trener personalny

6.0
Patrycja
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam treningi personalne! Super atmosfera i jeszcze lepsze efekty! ️

Trener personalny

6.0
Ewa
Termin usługi: luty 2023

No nic dodać nic ująć :) treningi super, atmosfera świetna, ceny pakietów bardzo opłacalne i ogólnie full profeska

Trener personalny

6.0
Madziul
Termin usługi: marzec 2023

Ćwiczę z dziewczynami trzeci rok, zajęcia sa zawsze dopasowane do moich potrzeb. Polecam szczerze!!!

Trener personalny

6.0
Ania
Termin usługi: grudzień 2022

Miejsce godne polecenia dla każdej kobiety która pragnie wziąć swoje życie we własne ręce. Każda zmiana to kompleksowa opieka nad formą, dietą i stanem umysłu. Dziewczyny podchodzą bardzo indywidualnie do każdego przypadku, jednocześnie dając możliwość spotkania się w większym gronie na warsztatach. Przyjazna atmosfera i nastawienie na potrzeby drugiego człowieka czyni to studio naprawdę wyjątkowym. Polecam z całego serca.

Trener personalny

6.0
Natalia
Termin usługi: styczeń 2023

Polecam to miejsce z całego serduszka. Na początku drogi do zmiany nie jest łatwo trzeba wewnętrznie się przekonać, że zasługujemy na odrobinę czasu dla siebie oraz zrobienia czegoś tylko dla siebie. Zapomnieć, że wiąże się to z mega wysiłkiem fizycznym, jak to się większości kojarzy. I zrobić ten pierwszy krok. Każda zmiana jest idealnym miejscem do zdobycia nowej przygody w życiu. Pierwsze spotkanie, tylko pójdę zobaczę porozmawiam, bo nic nie kosztuje, a zostałam na dłużej. Ćwiczenia z trenerkami, bo miałam przyjemność poznać i miło spędzać czas z trzema trenerkami, średnio po kilka miesięcy z każdą uświadomiły, że zmiana nie musi wiązać się z brakiem siły po wysiłku i bólem mięśni, nie do wytrzymania. Spotkania z Patrycją i treningi są tak dobrane do potrzeb klienta, że trening mija szybko w miłej atmosferze i bez większego wysiłku. Poprzez dobranie treningów i nie przeciągania danych ćwiczeń na siłę, powoduje to, że spokojnie można przejść przez cały trening, nie będąc zniechęconym do dalszych spotkań i treningów. Poprawa samopoczucia po treningu, poziom stresu unormowany, poprawa sylwetki, brak bóli kręgosłupa, to najważniejsze dla mnie i niemal systematyczne korzyści.

Trener personalny

6.0
Aga
Termin usługi: wrzesień 2022

Super miejsce :) gdzie w przyjaznej atmosferze, super wsparciem można realizować swoje cele :)

Trener personalny

6.0
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego miejsca. Ćwiczę pod okiem Olgi, która jest fantastyczna i bardzo profesjonalna. Mam problemy z kręgosłupem, a Olga potrafi doskonale dobrać ćwiczenia i zorganizować trening, tak bym czuła się znacznie lepiej. Wierzę, że małymi krokami dojdę do wymarzonego celu. Zależy mi na utrzymaniu dobrego zdrowia, również psychicznego, a dzięki dodatkowym konsultacjom mam również i to. Olga, dziękuję :) Polecam każdemu, kto sam nie jest w stanie zmobilizować się do działania. Dzięki takim trenerkom każdy zyska mnóstwo energii, motywacji i osiągnie swój wymarzony cel.

Trener personalny

5.8
Monika
Termin usługi: wrzesień 2022

Przygodę z treningiem personalnym rozpoczęłam z Olgą. Wspiera mnie w ćwiczeniach i pracą nad sobą ponad rok. Olga jest niewiarygodnie skierowana na potrzeby i cele osoby trenującej, bierze pod uwagę możliwości, ale również mobilizuje do bardziej wytężonej pracy. Sukcesywnie podnoszę swoje umiejętności, zmieniam się na zgodnie z dewizą studia, że każda zmiana zaczyna się od głowy. Moja trenerka doskonale wie jak pracować nad formą i optymalnie wykorzystać czas treningu. Atmosfera w studio jest kameralna i bardzo przyjazna, co sprzyja efektywności i otwarciu na kolejne wyzwania. Serdecznie polecam i jestem przekonana, że nie mogłam wybrać lepiej ! Z "Każdą zmianą" chce się zostać na dłużej.

Trener personalny

6.0