Moderna Holding Sp. z o.o. - Deweloper

znajduje się w Baltiq Plaza

Moderna

Wybierz numer

58 573-37-33
b...@moderna.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/17 - Moderna Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/17 - Moderna Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/17 - Moderna Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/17 - Moderna Gdańsk +14 1
 

TV Filmy

Zobacz wnętrza kompleksu Baltiq Plaza
11856

Zobacz wnętrza kompleksu Baltiq Plaza

Inwestycje

O nas

Moderna Holding jest firmą stworzoną i kierowaną przez zespół profesjonalistów, którzy na rynku nieruchomości działają od ponad dziesięciu lat. Doświadczenie oraz pasja tworzenia, pozwalają nam z sukcesem kreować wysokiej klasy nieruchomości.

Oceny (15)

Agata D.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2022

Wysoka jakość realizowanych Inwestycji. Piękne części wspólne. Doskonałe zaopiekowanie się Klientem przed i po odbiorze, słowni i sympatyczni pracownicy. Terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań z umów. Mocno polecam.

Deweloperzy

6.0
Właściciel mieszkania , Bartosz
Termin usługi: listopad 2023

Osiedle Lazurowe, przy Niepołomickiej. Oddanie fod użytku wiisna 2023r. Jakość wykonania nie bardzo, ale dobra. Tylko że to zasługa wykonawcy. Deweloper, to fatalna obsługa. Po odbiorze zero kontaktu przez telefon. Awaryjne sytuacje doczekują się realizacji poprzez zgłoszenie drogą mailową do Serwisu poodbiorowego. Nie dziwię się, że Moderna Holding zaprzestała dalszego funkcjonowania swojej spółki zależnej pod nazwą Moderna Life, bo to doświadczenie mocno przypomniało dawne negatywne przeboje na rynku deweloperskim z lat sprzed 2012 - dzika deweloperka. Swoje następne osiedle o nazwie Przyjemne, na terenie przylegającym do osiedla Fotoplastykon, w Gdańsku, odsprzedali firmie Atal. Przeglądałem ofertę i wygląda na to, że układy mieszkań planowane w pierwszych blokach są te same, czyli cały projekt sprzedali ba szczęście dla innych przyszłych kupujących.

Deweloperzy

5.8
Maria
Termin usługi: grudzień 2022

Z samego zakupu jestem zadowolona, porównałem kilka ofert w śródmieściu i jednak Moderna najbardziej kupiła moje serce. Przed zakupem odprowadzono mnie po budowie i pokazano standard mieszkań i wykończenia wiec mnie nic nie zaskoczyło ;)

Deweloperzy

4.8
franz
Termin usługi: październik 2022

Kupiłem na Scali i niedawno odebrałem mieszkanie. Raczej nie mam powodów do narzekań, wszystko zgodnie z umową i przed czasem (!), a odbiór wykończonego mieszkania to jest coś, co zrozumie dopiero osoba która tego doświadczy. Mam teraz o połowe mniej zmartwień i nie muszę szukać ekip budowlanych.

Deweloperzy

5.7
Adam
Termin usługi: listopad 2022

Bardzo slaba jakosc wykonczenia Awarie hydrauliczne w Scali i fatalny serwis

Deweloperzy

2.8
Karol
Termin usługi: lipiec 2022

Dno i tylko tyle napisze co myśle o tej firmie. Unikać

Deweloperzy

2.2
Gosia M.
Termin usługi: kwiecień 2022

Mimo, ze kupiłam mieszkanie na odległość to nie żałuje. Pani Monika pomogła nam dopełnić wszystkich formalności online, a my przyjechaliśmy i odebraliśmy gotowe mieszkanie. Jesteśmy zadowoleni z jakości, a największe wrażenie robią klatki schodowe.

Deweloperzy

5.5
Bartosz
Termin usługi: kwiecień 2022

Apartament odebrany przed terminem, drobne rzeczy do poprawki przez serwis ale to normalka na budowie. To co mi się podobało to fachowe wsparcie przy kupnie (jestem z poza Gdańska) oraz obsługa przy odbiorze. Sama inwestycja Scala też robi wrażenie.

Deweloperzy

5.3
A
Termin usługi: kwiecień 2022

Bardzo wysoka jakość wykończenia, dobra obsługa klienta

Deweloperzy

6.0
Sajmon
Termin usługi: kwiecień 2022

Bardzo dobra obsługa w biurze sprzedaży, konkretna oferta i przeprowadzenie przez cały proces zakupu. Apartament odebrany bez większych wad. Serwis ze zgłoszeniami działa szybko.

Deweloperzy

4.8
Zuzia
Termin usługi: grudzień 2021

Jakość miernej firmy developerskiej, może i do przyjęcia, ale nie za taką cenę. Kreują się na firmę, która buduje lepsiejsze rzeczy, a znam szemrane firmy, które robią podobnie w niższych cenach. Reklamują się w TV jacy to oni za....ści, a lepianki im budować a nie budynki mieszkalne.

Marek
Termin usługi: grudzień 2021

W tej firmie chyba najlepszy jest marketing i obsługa sprzedaży. Wszystkie materiały są piękne i bardzo zachęcają, wizualizacje, strona, projekt. Cała historia o Banku Polskim w Gdyni, książka o ulicy w prezencie. Lokalizacje inwestycji faktycznie premium. Podoba mi się też podejście do przestrzeni w mieście, nie ma oszczędności na materiałach. Widać, że ktoś nad tym mocno pracuje. Jednak zauważalny minus to po zakupie przydałoby się nieco więcej uwagi i zaangazowania. Porysowane lustra na klatce niewymienione juz kolejny miesiąc. Ogólne wrażenie mimo wszystko dobre, w porównaniu do innych deweloperów jest na prawdę dobrze. Bardziej to jakieś niedoróbki z pośpiechu niż poważne usterki.

Deweloperzy

4.8
Marcin
Termin usługi: listopad 2021

Poziom wykonania mieszkań jeden z najlepszych w Trójmieście (a mam porównanie). Ceny nie są najniższe, ale za wysoki standard, trzeba więcej zapłacić.

Deweloperzy

6.0
Adam
Termin usługi: wrzesień 2020

Niestety jakość wykonania niska, choć pozornie osiedle ekskluzywne. Sposób rozpatrywania zgłoszeń gwarancyjnych wręcz skandaliczny - w zasadzie na wszystko odmowa. A wady wykonania ewidentne.

Deweloperzy

3.7
Hanna
Termin usługi: marzec 2020

Ciekawa oferta na stronie skusiła mnie, żeby odwiedzić dział sprzedaży. Zakup przebiegał w miłej atmosferze. Teraz czekam z niecierpliwością na oddanie. Szkoda, że nie ma możliwości podejrzenia gdzieś jak się buduje, bo nie zawsze jest okazja, żeby podjechać na budowę.

Deweloperzy

6.0