Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpital Morski im. PCK sp. z o.o.

Oddział Ginekologiczno-Położniczy

Wybierz numer

58 726-02-70 58 726-09-08
 

Oceny (15)

Kaśka, babcia Kubusia
Termin usługi: marzec 2024 

Personel szpitala-sala porodowa, jestem bardzo mile zaskoczona. Panie położne super. Opieka rewelacyjna. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Lekaże położniczy świetni. Polecam. Pozdrawiam P. Kasię oraz P. Asię położne które pomagały przyjść na świat mojemu wnuków, Kubusiowi️Najlepsze położne na świecie. Panie dyrektorze proszę to docenić.

Szpitale

5.7
Izabela L.
Termin usługi: styczeń 2024 

W szpitalu miałam przeprowadzoną operacje cesarskiego cięcia. Lekarze profesjonalni i rzeczowi, otrzymałam olbrzymią pomoc w kwestii mojego życia i zdrowia a także pomoc neonantologiczną dla córki. Czułam się zaopiekowana , bezpieczna. Wspaniałe i serdeczne położne i pokój z widokiem na las:)

Szpitale

1.0
Dagmara
Termin usługi: czerwiec 2023 

W czerwcu tego roku byłam jednodniową pacjentką na oddziale ginekologicznym w Redłowie. Pomimo moich obaw - pierwszy raz w życiu w szpitalu poza narodzinami, w tym samym szpitalu ;) - wszystko przebiegło sprawnie i miło. Panie na oddziale bardzo sympatyczne i pomocne. Na sali zabiegowej byłam już lekko zamroczona, wiadomo, ale zanim zasnęłam, zarejestrowałam uśmiechnięte twarze i miłe głosy zapewniające, że wszystko jest i będzie w porządku. Od zabiegu minęły dwa miesiące i nadal jest w porządku. Na pewno każdy ma swoje doświadczenia, ale moje były bardzo pozytywne. Pozdrawiam oddział i polecam wahającym się.

Szpitale

6.0
Diana
Termin usługi: grudzień 2022 

Przeczytałam poniższe wpisy i oczywiście każda kobieta ma prawo do własnej opinii. Ja zaliczam się do tych pozytywnych, chociaż okoliczności mojej wizyty były tragiczne. Trafiłam na oddział w 11 tygodniu ciąży, a właściwie byłam już w trakcie ronienia. W dodatku w Polsce byłam tylko na święta, a wcześniej nie zadbałam o kartę Ekuz. Bardzo ciężko przeżyłam i nadal przeżywam stratę dziecka, ale w tej całej tragedii doznałam niesamowitej opieki i wsparcia na oddziale. Dotyczy to zarówno pań na izbie przyjęć, przez lekarzy, stażystów i wszystkich innych ludzi, którzy się mną zajmowali. Chciałam bardzo im wszystkim podziękować, bo nie miałam tej okazji w trakcie mojej wizyty. Nie miałam do tego głowy, a wszystko się tak szybko działo. Również dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomaganie mi uzyskać darmową opiekę szpitalną. Mimo głębokiego bólu jaki odczuwam, dziękuję za ogromne wsparcie wszystkim pracownikom oddziału z dnia 28 grudnia 2022 roku.

Szpitale

6.0
Brak autora
Termin usługi: październik 2022 

Po pierwszym porodzie, który odbył sie w innym szpitalu bardzo obawiałam sie drugiego. Okazało sie ze niepotrzebnie! Teraz nawet mogę powiedzieć ze gdyby trzeci poród, opieka tak wyglądały to mogę rodzic od początku do końca spotkałam sie z miłym, pomocnym i zaangażowanym personelem. Bardzo polecam oddział ginekologi!

Szpitale

6.0
M.
Termin usługi: sierpień 2022 

Nie mogę dać nawet za wyposazenie 5, skoro izba przyjec miała prehistoryczny sprzęt do usg, za to na oddziale już żadnego! Kier oddziału to smutny zart. Trzymanie kobiet, które i tak wiadomo, że nie urodzą naturalnie do ostatniej, niebezpiecznej już chwili to norma! Z bezwodziem (dziecko nabawiło się sepsy w wieku kilku mcy), otyłej kobiety z nadciśnieniem tętniczym (do momentu, kiedy tętno dziecka było już słabo wyczuwalne) czy takiej, które dziecko ważyło ponad 4 kg i główka zatrzymała się na kościach miednicy o czym lekarz prowadzący informował. A dziad na oddziale w imię czego??!! Statystyk?! Męczył przez prawie tydzień, ponad 2 tygodnie po terminie! Lekarze i Panie położne super! Jedzenie słabe. P.s. Dlaczego nikt nie pyta czy pacjentka chce poczekać minute z przecięciem pępowiny? Czy chce wiedzieć w jakim stanie jest łożysko? Trauma i tyle...

Szpitale

3.4
Bożena C.
Termin usługi: wrzesień 2022 

Na początku września byłam pacjentką oddziału ginekologiczno -położniczego. Dziekuję wszystkim pracownikom oddziału za wspaniałą opiekę, począwszy od Pań z Izby przyjęć , lekarzom , paniom pielęgniarkom i wszystkim, którzy pomogli mi przejść przez trudny czas.

Szpitale

6.0
Anna
Termin usługi: kwiecień 2022 

Chciałam podziękować wspaniałemu personelowi zwłaszcza Izby Przyjęć O. Ginekologiczno Położniczego. Dzięki cudownej, życzliwej, serdecznej ale i fachowej, profesjonalnej opiece mój poród będę bardzo dobrze wspominać. Czułam się jak wśród bliskich, zaprzyjaźnionych osób. Wszyscy bardzo sympatyczni, zaangażowani w pomoc pacjentom, życzliwi.

Szpitale

6.0
Iza
Termin usługi: grudzień 2021 

Polecam każdej przyszłej mamie porodowke w Gdyni! Zarówno wyposażenie szpitala, jak i warunki oraz atmosfera w nim panujące - bardzo sprzyjające pacjentkom. Ogromne podziękowania dla całej kadry medycznej, lekarzy i Pań Położnych, które swoim doświadczeniem i życzliwością wspierają młode mamy 24/7. Posiłki również bardzo dobre. Zbilansowana dieta dla świeżo upieczonych mam karmiących piersią

Szpitale

6.0
Daria
Termin usługi: kwiecień 2021 

Na stronie internetowej nie ma żadnej informacji o tym, że nie ma już oddziału ginekologii w redłowskim szpitalu. Wczoraj, w 6 tyg. ciąży zaczęłam bardzo mocno krwawić (nie przypominało to krwawienia miesiaczkowego - a pielęgniarka w izbie przyjęć wyśmiała mnie, mówiąc, że to napewno okres). Wezwano Panią doktor, która powiedziała mi, że nie ma sensu mnie badać, bo i tak nie może mnie przyjąć na oddział. Odprawiła mnie z krwotokiem.... powiedziala, że mam jechać do wejherowa lub Gdańska.

Szpitale

2.0
Agga
Termin usługi: marzec 2021 

W szpitalu w Redłowie urodziłam w marcu 2021. Polecam szpital wszystkim niezdecydowanym, bądź zastanawiającym się nad wyborem. Począwszy od Izby Przyjęć , po Położne (np. panią Aleksandrę) , Lekarzy, Lekarzy uczących się, Pielęgniarki, Panie od dezynfekcji czy Panie od cateringu (jedzenie dobre i do najedzenia się, 5 posiłków dziennie) - pełen szacunek dla całego zespołu szpitala. Bardzo dobre przyjęcie i zajęcie się pacjentem. W szpitalu spędziłam więcej dni , niż wymaga to statystyczny pobyt po porodzie SN i miałam okazję przyjrzeć się pracy dłużej. Każdego z nas dopada zły humor, zmęczenie , ale nigdy nie doświadczyłam złego przyjęcia gdy pytałam o sprawy z dzieckiem czy inne wątpliwości. Naprawdę polecam szpital i cały personel, którego było sporo i nie sposób było mi zapamiętać wszystkich z nazwiska. Nie mam porównania z inną placówką, gdyż to mój pierwszy poród, ale wspominam go naprawdę, naprawdę dobrze i sympatycznie (mówiąc o całej otoczce porodu, gdyż samo przejście bólu to już indywidualna sprawa;);) ).

Szpitale

6.0
Edyta
Termin usługi: kwiecień 2020 

Bardzo dziękuję za opiekę okołoporodową, spotykałam się z różnym traktowaniem pacjenta na oddziałach jednak widać, że personel oddzialu ginekologiczno-położniczego wyjatkowo się stara. Wszystkie polożne, które spotkałam były bardzo pomocne i życzliwe. Panie ciężko pracują i zasługują w moim przekonaniu na najlepsze opinie, ukłony zwłaszcza za wspaniale wykonywaną pracę w tym trudnym momencie, w którym jesteśmy. Urodziłam w połowie kwietnia, a na oddziale nie odczułam niepokoju związanego z wirusem. Spokojnie mogłam zająć i cieszyć się dzieckiem. Polecam!

Szpitale

6.0
Ewa
Termin usługi: grudzień 2019 

Niestety nie miałam okazji skorzystania z sal porodowych przez bardzo szybki poród. Jeżeli chodzi o oddział położniczy po porodzie to dla mnie całkowita porażka. Brak zainteresowania i pomocy ze strony położnych jest szczególnie dotkliwy dla pierworódki. Zwłaszcza ze ojciec dziecka nie jest wpuszczany oddział i kobieta jest totalnie sama przez cały pobyt.. Posiłki wydawane na korytarzu zamiast podania do łóżka kobiety w połogu to jakaś paranoja. Lekarz który zakładał szwy zaraz po porodzie wszedł, usiadł między moimi nogami i zaczął zakładać szwy bez słowa!! Bez powiedzenia dzień dobry czy przedstawienia się - totalnie upokarzające dla kobiety. Nie polecam!!

Szpitale

2.6
Żanna Sokal
Termin usługi: kwiecień 2019 

Miałam zabieg, usuniecie polipa endomentrialnego. Zabieg został wykonany metodą łyżeczkowania, nie zastosowano metody histeroskopii. W efekcie polip nie został usunięty. Czeka mnie następny zabieg. Lekarz nie przyznaje się do swojego błędu. Obsługa jest fatalna. Składam skargę do dyrektora.

Szpitale

2.2
Justa
Termin usługi: maj 2018 

Polecam oddział ginekologiczny. Fantastyczni, mili, kompetentni i pomocni lekarze - dostępni przez cały czas; pielęgniarki - opiekują się kobietami przed i po operacji jak własną rodziną: troskliwie i rzetelnie. Jedzenie naprawdę bardzo ok. Czystość na oddziale - dosłownie z podłogi można jeść tak jest czysto. Oddział maluteńki, raptem 20 łóżek więc każda osoba z personelu następnego dnia już kojarzy pacjentkę z imienia i nazwiska. Przez 5 dni byłam na oddziale - operacja guz jajnika. Pobyt wspominam fantastycznie - takiej troski i zaangażowania to ja w służbie zdrowia jeszcze u nas nie widziałam. Normalnie aż smuto się zrobiło jak wychodziłam :)

Szpitale

6.0