Oddział Radioterapii Szpital Morski im. PCK sp. z o.o.

Oddział Radioterapii

Wybierz numer

58 726-01-64 58 726-04-17
 

Oceny (6)

Jan Wojciechowski
Termin usługi: kwiecień 2022 

Przesympatyczne Panie.Wszystko na czas.Zawsze przygotowane do pracy!!

Szpitale

6.0
Lucyna
Termin usługi: marzec 2018 

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i empatii całego zespołu radioterapii a zwłaszcza wielkie podziękowania składam ordynator dr n.med. Dorocie Filarskiej oraz lekarzom prowadzącym Luizie Daniel i Pawłowi Figarskiemu. Dziękuję za dobre słowo, za dokładną informację i wytłumaczenie na czym będzie polegało leczenie oraz za poczucie bezpieczeństwa tak ważne dla pacjenta przebywającego w szpitalu. Wdzięczna pacjentka Lucyna.

Szpitale

6.0
Katarzyna
Termin usługi: grudzień 2017 

Warunki w jakich przebywają pacjenci są skandaliczne . Wchodząc na oddział miałam wrażenie, że przeniosłam się w czasie do szpitala lat 60-tych.Toalety wspólne na korytarzu ,sale małe ,przytłaczające ,duchota panująca w powietrzu .Odział przypomina bardziej magazyn ,norę aniżeli szpital dla ludzi ciężko chorych .Jedna wielka katastrofa ,współczuję chorym tam przebywającym , oraz ich rodzinom.

Zofia
Termin usługi: październik 2017 

Mój mąż jest pacjentem tego oddziału od 6 tygodni. Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi, umiejętności,wiedzy i empatii całego zespołu radioterapii, w porównaniu do oddziału chemioterapii jednego dnia. Planowane zabiegi, kontrolne badania oraz wizyty u lekarzy są dostosowane do potrzeb i czasu pacjenta. Lekarze prowadzący informują i tłumaczą jak będzie wyglądało leczenie co w dużej mierze uspokaja pacjenta oraz jego rodzinę i tym samym daje poczucie bezpieczeństwa.

Szpitale

6.0
Ewelina
Termin usługi: czerwiec 2017 

Moja Mama leżała na oddziale radioterapii w Gdyni przez 5 tygodni. To, co tam przeżyła bardzo ją przybiło. Warunki panujące w tym szpitalu we wrześniu 2015r. były przerażające - sprzątanie sal odbywało się dość ogólnikowo, wszędzie był kurz, ściany brudne, umywalki i kafelki w salach również. Łazienki pozostawiły wiele do życzenia.. Najgorzej jednak było z jedzeniem. Zdarzyło się, że w sałacie chodził robak. Jak można tak traktować pacjentów, którzy spędzają w tym szpitalu tak dużo czasu? Tym bardziej pacjentów chorych na poważną chorobę nowotworową. Pewnego dnia okazało się nawet, że nie wszystkie windy były sprawne, przez co jedną windą wożono jedzenie, pacjentów a nawet ciała zmarłych.. Mam nadzieję, że stan szpitala poprawił się przez te półtora roku, aby inni pacjenci nie wyjeżdżali stamtąd bardziej chorzy niż przyjechali. Żaden pobyt w szpitalu nie jest przyjemny, ale w momencie gdy człowiek jedzie tam z obawą, że niedługo może umrzeć, nie powinien przejmować się takimi rzeczami jak to, czy dostanie do jedzenia coś, co można zjeść z apetytem, czy może swobodnie wejść pod prysznic lub skorzystać z codziennje toalety. Pozdrawiam

Szpitale

2.3
Niezadowolony pacjent
Termin usługi: maj 2017 

Nie polecam radiologii w szpitalu morskim im. PCK. Panie techniczki niemiłe, robią na złość. Pacjentów z hostelu i przyjezdnych traktują poniżej krytyki. Nie liczą się z tym, że ktoś czeka 5 godzin na przyjęcie.

Szpitale

3.0