stat
PATRONAT

Targi motoryzacyjne 3TM (5 opinii)

 • sobota - niedziela, 29 - 30 września
 • Amberexpo
  Gdańsk, Żaglowa 11  mapa
 • 18-30, ulgowy 12-20
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

X jubileuszowa edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM to największe wydarzenie motoryzacyjne na Pomorzu. Wyjątkowa szansa by zobaczyć premiery samochodowe w niecodziennej oprawie, porozmawiać z pasjonatami i poznać prawdziwych znawców tematu. Targi Motoryzacyjne 3TM odbędą się w dniach 29-30września w AmberExpo Gdańsk!Ponad 12 000 m2 powierzchni, kilkudziesięciu wystawców, premiery i możliwość poznania ciekawych ofert z branży motoryzacyjnej, a to nie wszystko!

Prezentacja najlepszych samochodów i usług na 3TM Ring-u. Znani i lubiani prowadzący - Iwona Guzowska, która ring zna jak mało kto oraz Adam Kornacki - dziennikarz motoryzacyjny, który wie o samochodach wszystko, będą gospodarzami tegorocznej imprezy.
W programie Targów 3TM także liczne konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Nasi goście będą mogli zawalczyć o samochód, nie jeden, a 3! Główną nagrodą w jednym z konkursów będzie Volkswagen Up, którym szczęśliwy zwycięzca będzie mógł jeździć przez cały rok. Poza tym będą też inne ekscytujące auta: BMW X4 czy Mercedes-Benz A klasy w wersji AMG, które będzie można wygrać na miesiąc do swobodnego użytkowania. Fundatorem tegorocznych nagród jest partner naszych targów - Polska Flota.

Dla zwiedzających przewidzieliśmy Wiele atrakcji min, symulatory czy strefę wirtualnej rzeczywistości. Tradycyjnie kładziemy nacisk na propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, więc na hali będziemy mogli poczuć kontrolowaną symulację dachowania, czy przeszkolić się z zakresu pierwsze pomocy. Jak co roku współorganizujemy finał w ogólnopolskiej zbiórki krwi w ramach akcji MOTOSERCE, którą organizujemy we współpracy z motocyklistami Klubu LOTOR.

Tegoroczne Targi 3TM
zostaną wzbogacone, w ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości, o wystawę 100lecie Polskiej Motoryzacji. Zaprezentujemy na niej polską myśl motoryzacyjną, począwszy od okresu międzywojennego, poprzez okres PRL, a kończąc na samochodach produkowanych już po obaleniu systemu komunistycznego.
Przyjdźcie, grajcie, zwiedzajcie i bawcie się razem z nami. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tego wyjątkowego wydarzenia, bo bez Państwa nie miałoby to sensu!
3TM Team- czekamy na Was!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  18-30 zł
 • Bilet ulgowy
  12-20 zł
normalny jednodniowy – 18 zł, ulgowy jednodniowy – 12 zł
normalny Open (na wszystkie dni) – 30 zł, ulgowy Open – 20 zł

Bilety dostępne na stronie www.3tm.com.pl i www.eventim.pl.
Kup bilet
Uroda. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie
paź 6-7

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 15-25 zł
XVI Targi Ślub i Wesele
lis 18

niedziela, godz. 10:00- 17:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 20 zł
przedsprzedaż 15 zł

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)

 • kiermasz , festyn
  wrz 21-23
  piątek - niedziela, g. 10:00 - 18:00
  Park Kolibki w Orłowie, Gdynia
 • festyn
  wrz 22
  sobota, g. 10:00 - 22:00
  Hewelianum, Gdańsk
 • rock , muzyka alternatywna , pop
  wrz 22
  sobota, g. 17:00 - 22:30
  Teatr Szekspirowski, Gdańsk
 • rock
  wrz 23
  niedziela, g. 19:00 - 22:00
  Stary Maneż, Gdańsk
 • hip-hop
  wrz 27
  czwartek, g. 20:00
  Pokład, Gdynia