Imprezy i wydarzenia

Targi Motoryzacyjne 3TM

data:
27 - 29 października 2017
godzina:
9:00 - 18:00
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
bilety:
17 - 30 zł - szczegóły w opisie

IX edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM w Trójmieście to największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce. W związku z rozwojem imprezy i dużym zainteresowaniem wystawców, a także coraz większą ilością gości, kolejną edycję Targów 3TM (27-29.10.2017) oragnizujemy w gdańskim Amber Expo. Targi Motoryzacyjne 3TM nie są imprezą regionalną. Z racji wielu imprez towarzyszących, które mają wymiar międzynarodowy, otwieramy się na nowych uczestników. Od kilku lat z zadowoleniem obserwujemy obecność gości z innych regionów Polski, a także z Rosji, Szwecji i Norwegii.Obecna powierzchnia ekspozycyjna to ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych w halach i ponad 4 tysiące metrów kwadratowych obejmujących tereny, gdzie odbywać się będą imprezy towarzyszące ? finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE oraz wiele innych atrakcji, w szczególności dla miłośników jednośladów.

Targi Motoryzacyjne 3TM organizowane są ze wsparciem Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku. Dzięki współpracy pomiędzy organizatorem Targów 3TM a PORD będziemy realizować sporo programów szkoleniowych dotyczących udzielania pierwszej pomocy, a także tematów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

W piątek 27.10.2017 tradycyjnie odbywać się będzie Dzień dla Flot i Przedsiębiorców. Dzień ten jest dedykowany sektorowi B2B. Przedsiębiorcy będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, szkoleniach i oczywiście zapoznać się z ofertą Wystawców na Targach 3TM. Partnerami Dni dla Flot i Przedsiębiorców są m.in. Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o., Magazyn Flota, Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku.Informacja o biletach:
1 dzień
normalny 17,00 zł
ulgowy 12,00 zł
rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieci do 16 lat) 40,00 zł

2 dni
normalny 30,00 zł
ulgowy 20,00 zł
rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieci do 16 lat) 70,00 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Pod patronatem