Imprezy i wydarzenia

Targi mody Polfash Bramee

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
22 - 23 kwietnia 2017
miejsce:

Galeria Bałtycka  mapa

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 141
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Joanna Horodyńska i Gosia Baczyńska na Polfash Bramee w Galerii Bałtyckiej
Zakupy u polskich marek i projektantów, rozmowy ze znanymi osobami ze świata mody, akcja Style Hunter oraz strefa chillout'u - to wszystko czeka na odwiedzających targi polskiej mody Polfash Bramee, które 22 i 23 kwietnia odbędą się w Galerii Bałtyckiej. Gośćmi będą m.in. Joanna Horodyńska i Gosia Baczyńska.Główną ideą targów Polfash Bramee jest propagowanie polskich marek i projektantów. Podczas dwudniowego wydarzenia, które w tym roku odbędzie się w Gdańsku już po raz piąty, będzie można zrobić zakupy u 18 wyselekcjonowanych wystawców: Local Heroes, MISBHV, Zuo Corp, Rilke, Synthetic, ECID, Fruit Bijoux, EVC DSGN, Project Mess, Plissima, Mana Mana, Elementy, EstbyES., Molehill, Lootbag, Intensi, Dear John, Rozwadowska Bags.

Jednak Polfash Bramee to nie tylko zakupy, ale także strefa "Porozmawiajmy o modzie", będąca okazją do zdobycia wiedzy na temat branży mody i światowych sukcesów polskich twórców. W tym roku wywiady z osobowościami ze świata mody poprowadzi modelka i dziennikarka Joanna Horodyńska. Jej gośćmi pierwszego dnia targów będą m.in. projektantki Gosia Baczyńska i Lidia Kalita, stylistka Ewelina Gralak oraz duet Zuo Corp +, czyli Bartek Michalec i Łukasz Laskowski.

Porozmawiajmy o modzie" na Polfash Bramee? (sobota, 22.04)
12.30 Lidia Kalita - twórczyni marki Lidia Kalita
13.00 Kara Becker - Redaktor mody Harper's Bazaar Polska
14.30 EWELINA GRALAK - stylistka
15.00 Bartek Michalec i Łukasz Laskowski - duet ZUO Corp. / ZUO CORP +
16.00 GOŚĆ SPECJALNY Gosia Baczyńska - projektantka


Podczas targów przeprowadzona zostanie także akcja "Style Hunter", podczas której wyłonione zostaną najbardziej ciekawie ubrane osoby. Nagrodami będą bony zakupowe do wykorzystania podczas targów. Pierwszego dnia akcję Style Hunter poprowadzi stylistka Harper's Bazaar, a drugiego dwie popularne blogerki modowe. Przez cały czas trwania targów dostępna będzie również strefa chillout'u, w której wszyscy miłośnicy mody i niebanalnych dodatków będą mogli zrelaksować się czytając magazyny o modzie i słuchając muzycznych setów DJ-a.

Wydarzeniem towarzyszącym Polfash Bramee będzie wykład dziennikarza Michała Zaczyńskiego, który powie o tym, jak branża mody powinna współpracować z mediami. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 18 w Hotelu PURO w Gdańsku.

Tegoroczną edycję Polfash Bramee promuje sesja zdjęciowa z Asią Piwką, polską modelką robiącą światową karierę. Za stylizację sesji odpowiada Ewelina Gralak, zdjęcia robił Artur Próchnicki.

Zdjęcia: Artur Próchnicki / September Art Agency
Modelka: Asia Piwka / MODEL PLUS
Art Directing: Kacper Cząstka / HIDAY
Stylizacja: EWELINA GRALAK
Makijaż: Aleksandra Przyłuska
Włosy: Emil Zed / VAN DORSEN TALENTS
Produkcja: HIDAY

Targi Polfash Bramee odbędą się 22 i 23 kwietnia w Galerii Bałtyckiej.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.polfashbramee.pl
Targi Młodej Pary

12 listopada 2017 (niedziela)

Gdańsk,
targi, konferencje
Wstęp wolny
Kup bilet
Dziecięcy Pchli Targ w Projektorni GAK

3 grudnia 2017 (niedziela) godz. 13:00

Gdańsk,
festyny, pokazy
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij