Yg Yoga

Yg Yoga

Wybierz numer

510-363-925
y...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/8 - Yg Yoga Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Yg Yoga Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Yg Yoga Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Yg Yoga Gdańsk +5 1
 

O nas

Nasze studio mieści się przy stacji PKP i SKM Gdańsk-Oliwa oraz blisko przystanków autobusowych.

Oferujemy wspólną praktykę różnych rodzajów jogi, w tym Aerial Jogi, Vinyasa Flow i Hatha Jogi – ta ostatnia dostępna jest także w języku rosyjskim. Do zdrowia podchodzimy całościowo, dlatego równolegle oferujemy zajęcia takie jak Zdrowy kręgosłup czy Praktyka wyciszenia i Medytacja, na których zadbasz o swoje ciało i umysł oraz przygotujesz się do rozpoczęcia własnej, świadomej przygody z jogą. Prowadzimy też warsztaty, spotkania medytacyjne i ćwiczenia oddechowe.

Aerial Joga – zajęcia dla każdego, kto chce spróbować zabawy z hamakiem. We własnym tempie dostosujesz praktykę do swoich możliwości. Lekcje jogi w powietrzu przeznaczone są dla osób, które nie miały dotychczas kontaktu z jogą na hamaku lub ćwiczą krócej niż 6 miesięcy. Zajęcia uelastyczniają i wzmacniają mięśnie, budują świadomość ciała i pozwalają opanować podstawowe pozycje odwrócone.

Vinyasa Flow – praktyka polegająca na dynamicznym, zgranym z oddechem przechodzeniu z pozycji w pozycję, które razem tworzą płynną sekwencję. Jest to intensywniejsza forma jogi, w harmonijny sposób rozwijająca siłę, elastyczność i wydolność.

Hatha Joga w języku rosyjskim – практика включает в себя основы дыхательных техник йоги; последовательность асан, направленных на развитие подвижности тазобедренных суставов, укрепление брюшных мышц и мышц спины, увеличение эластичности мышц, освоение балансов и перевернутых асан. Завершаетзанятие глубокая релаксация.

Zdrowe stawy i Zdrowy kręgosłup są kluczowe dla ogólnego zdrowia i sprawności fizycznej. To ćwiczenia wzmacniające i stabilizujące stawy i kręgosłup (silny brzuch, pancerz mięśniowy). Prowadzone są w spokojnym tempie, tak by bezpiecznie i z uwagą pracować na lepsze samopoczucie. Polecane szczególnie osobom w wieku 50+.

Studio jest otwarte dla uczestników 15 minut przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. Aktualny harmonogram znajduje się w aplikacji https://app.fitssey.com/yg-yoga/frontoffice.

Posiadamy niezbędny sprzęt do praktyki: maty, klocki, taśmy, itp.

Czekamy na Ciebie na macie oraz w hamaku!

YG YOGA to również przestrzeń na wynajem. Jeśli chcesz zorganizować warsztaty lub event, skontaktuj się z nami.