Imprezy i wydarzenia

Gdynia Business Week 2017

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 - 25 sierpnia 2017
miejsce:

III LO w ZS nr 1  mapa

adres:
Gdynia, Legionów 27
PATRONAT

Gdynia Business Week to intensywny sześciodniowy kurs, wzorowany na amerykańskim programie szkoły letniej Washington Business Week i prowadzony w języku angielskim przez instruktorów Washington Business Week oraz liderów biznesu ze Stanu Waszyngton (USA). Program realizowany jest przez Urząd Miasta Gdyni we współpracy z amerykańską organizacją Foundation for Private Enterprise Education, będącą pomysłodawcą amerykańskiej edycji programu pod nazwą Washington Business Week. Gdyńska edycja programu organizowana jest na terenie III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.Gdynia Business Week to program edukacyjny dla młodzieży związany z praktycznym nauczaniem podstaw przedsiębiorczości. W trakcie warsztatów uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (liceów i techników) wraz ze swoimi zagranicznymi rówieśnikami zapoznają się z zasadami funkcjonowania firm oraz zdobycia umiejętności związanych z efektywnym prowadzeniem biznesu. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim. Uczniowie są dzieleni na grupy, którym towarzyszą opiekunowie - nauczyciele z gdyńskich szkół oraz mentorzy biznesowi z firm amerykańskich.

Od 2012 r. w ramach Gdynia Business Week organizowany jest też kurs zaawansowany, adresowany do absolwentów kursu podstawowego: starszych uczniów i studentów. Gdynia jest jedynym miastem w Polsce organizującym Advanced Business Week. O udział w nim mogą starać się absolwenci wszystkich polskich edycji programu.

W ośmiu dotychczasowych edycjach Gdynia Business Week uczestniczyło ponad 700 młodych ludzi z Polski, a także kilkudziesięciu uczniów ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Gruzji i Białorusi.

PROGRAM

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  zamknij

  Aktualne konkursy

  • Przejdź

   4 pojedyncze zaproszenia

   kategoria: imprezy klubowe i taneczne

   zakończenie: 22.09 (piątek)

  • Przejdź

   5 podwójnych zaproszeń

   kategoria: wydarzenia sportowo - rekreacyjne

   zakończenie: 22.09 (piątek)