Imprezy i wydarzenia

Gdynia Business Week 2017

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 - 25 sierpnia 2017
miejsce:

III LO ZSO nr 1  mapa

adres:
Gdynia, Legionów 27
PATRONAT

Gdynia Business Week to intensywny sześciodniowy kurs, wzorowany na amerykańskim programie szkoły letniej Washington Business Week i prowadzony w języku angielskim przez instruktorów Washington Business Week oraz liderów biznesu ze Stanu Waszyngton (USA). Program realizowany jest przez Urząd Miasta Gdyni we współpracy z amerykańską organizacją Foundation for Private Enterprise Education, będącą pomysłodawcą amerykańskiej edycji programu pod nazwą Washington Business Week. Gdyńska edycja programu organizowana jest na terenie III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.Gdynia Business Week to program edukacyjny dla młodzieży związany z praktycznym nauczaniem podstaw przedsiębiorczości. W trakcie warsztatów uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (liceów i techników) wraz ze swoimi zagranicznymi rówieśnikami zapoznają się z zasadami funkcjonowania firm oraz zdobycia umiejętności związanych z efektywnym prowadzeniem biznesu. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim. Uczniowie są dzieleni na grupy, którym towarzyszą opiekunowie - nauczyciele z gdyńskich szkół oraz mentorzy biznesowi z firm amerykańskich.

Od 2012 r. w ramach Gdynia Business Week organizowany jest też kurs zaawansowany, adresowany do absolwentów kursu podstawowego: starszych uczniów i studentów. Gdynia jest jedynym miastem w Polsce organizującym Advanced Business Week. O udział w nim mogą starać się absolwenci wszystkich polskich edycji programu.

W ośmiu dotychczasowych edycjach Gdynia Business Week uczestniczyło ponad 700 młodych ludzi z Polski, a także kilkudziesięciu uczniów ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Gruzji i Białorusi.

PROGRAM
Gdynia E(x)plory Week 2017

18 - 21 października 2017

Gdynia,
targi, konferencje
targi, konferencje
Wstęp wolny

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
  zamknij

  Pod patronatem

  Aktualne konkursy

  • Przejdź

   2 podwójne zaproszenia

   kategoria: koncerty

   zakończenie: 19.10 (czwartek)

  • Przejdź

   1 podwójne zaproszenie

   kategoria: spektakle i przedstawienia

   zakończenie: 19.10 (czwartek)