• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

i festival: Andy C / Black Sun Empire / Neonlight

Tegoroczna - już czwarta - edycja festiwalu odbędzie się w 16 sierpnia w gdańskim klubie B90. Znamy pierwsze gwiazdy!


ANDY C
Jego produkcje miały znaczący wpływ na rozwój całego gatunku. Jedno z największych nazwisk w świecie muzyki elektronicznej. Założyciel słynnej wytwórni Ram Records, pod skrzydłami której wydawali Chase&Status czy Sub
Focus. W wieku 12 lat zafascynował go rave i jeszcze przed ukończeniem szkoły stał się odnoszącym sukcesy DJ'em - już wtedy pracował nad pierwszymi produkcjami. Współzałożyciel Origin Unknown i Ram Trilogy, Andy C jest także rezydentem słynnego londyńskiego Fabric.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście
Od niemal 20 lat obsypywany jest najważniejszymi nagrodami sceny D'n'B, takimi jak Drum & Bass Arena Awards dla najlepszego Dja (czterokrotnie!), nagrody DJ Mag, National D&B Awards i wiele innych.

Więcej o Andy C:
www.andyc.cc
www.facebook.com/andyc

BLACK SUN EMPIRE
Niderlandzkie trio - bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ'e i producenci działają już od 1993 roku, ale dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań wyklarowali swój styl i zaczęli działać jako BSE. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Na koncie mają liczne single oraz cztery kompletne albumy, w tym ostatni "From The Shadows" (2012), na którym usłyszymy także świetne kolaboracje z artystami takimi jak Noisia, Foreign Beggars, State od Mind czy Audio.

Więcej o Black Sun Empire:
www.blacksunempire.com
www.facebook.com/blacksunempire

NEONLIGHT
Pochodzący z Niemiec duet, którego początki sięgają późnych lat '90. Dzięki kreatywności, indywidualności i oryginalnym, silnym produkcjom dali poznać się jako pierwszorzędni zawodnicy na scenie d'n'b. Wydawali pod skrzydłami Bad Taste, Trust in Music, Lifted, BSE Recordings czy Viper. Neonlight to drum'n'bass w czystej postaci!

Więcej o nich:
www.neonlightmusic.com
www.facebook.com/neonlightbassmusic


***

Reza

Mr Cannabeatz

Noisy Beat
---

Druga odsłona tegorocznego ifestival odbędzie się w 12.08 w Warszawie. Tego dnia na Torwarze wystąpią DIE ANTWOORD oraz DUB FX. Więcej o tym wydarzeniu na stronie:
www.facebook.com/events/280306965466983

Przeczytaj także

Opinie

 • clubbing / disko , muzyka na żywo
  cze 21
  piątek, g. 22:00
  Gdańsk, Stacja Food Hall
  Cosmic Divas