stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PROGRESSteron (6 opinii)

W dniach 4-6 marca 2016 zapraszamy na 33 Festiwal PROGRESSteron do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

w każdy czwartek (do 02.07), godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 150 zł
cze 20

sobota, godz. 11:00

Gdańsk, Tusz Tusz, Wyspiańskiego...
bilety 80 zł
przedsprzedaż 70 zł
Kup bilet

Motywem przewodnim 33 PROGRESSteronu jest: "Ta jedna rzecz, która ma wpływ na moje życie" #tajednarzecz

Ta jedna rzecz jest jednocześnie zaproszeniem do rozmowy uczestników Festiwalu i próbą podzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. Mogą to być rzeczy całkiem drobne, jak np. codzienna szklanka wody z cytryną lub spacer z psem, a mogą być duże - jak np. decyzja o zmianie ścieżki zawodowej czy chęć wyjazdu w podróż życia. Niezależnie od znaczenia, każda z tych rzeczy ma swoją wartość i o tym w tej edycji chcemy rozmawiać.

Co na trójmiejskim PROGRESSteronie?
3 dni, ponad 70 warsztatów i wykładów, znani trenerzy, międzynarodowa ekipa, stoiska i partnerzy Festiwalu, którzy wspierają ten projekt oraz sporo twórczego zamieszania.

PROGRAM

HARMONOGRAM

REZERWACJE

Więcej informacji na stronie https://www.festiwalprogressteron.pl/trojmiasto/
Polub profil na FB: https://www.facebook.com/Trojmiasto.PROGRESSteron
alert Treść tworzona na podstawie materiałów prasowych organizatora

Opinie (6)

  • (1)

    Chyba ktoś na głowę upadł z tymi cenami?! Wykład, nie ważne jak ciekawy, nie powinien kosztować 100 zł! Paranoja

    • 11 1

    • 12 lub 13 zł

      za jeden

      • 0 0

  • No i jak jest?

    Czy któraś z Was była i może polecić festiwal? Jak wyglądają warsztaty i konferencje?

    • 0 0

  • Toto jakieś feministyczne chyba jest - bleee (1)

    Mam ostrą alergię na takie jazdy. Za dużo już tego. Po co tak dzielić ludzi, kreować podziały?! Panowie, wyobrażacie sobie festiwal Tesstosteron? Haha, my takich rzeczy jakoś nie robimy. Na szczęście. Precz z podziałami, separacją- razem jest naturalniej, przyjemniej i normalniej. A feministyczne babiszony niech się zastanowią nad swoimi relacjami z własnymi mamusiami, ojcami, u psychoterapeutów najlepiej, a nie promują swoje problemy jako coś fajnego.

    • 0 2

    • A czy mężczyzna był kiedyś na takim festiwalu? A co do Tesstosteronu to kiedy w Trójmieście? Wybiorę się na warsztaty...

      • 0 1

  • byłam, widziałam, wysłuchałam

    Interesujące wykłady, ciekawe tematy. Bardzo podobały mi się warsztaty o dzieleniu się szczęściem. Nie wiedziałam , że istnieje psychologia pozytywna. Warsztaty o samo-motywacji były zdecydowanie za krótkie, ale i tak było warto.
    Bardzo ważne było również spotkanie kobiet z podobnymi problemami, chcących się rozwijać.
    Na pewno wybiorę się na kolejną edycję.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.