Trojmiasto.pl
Trojmiasto.pl

Skład Jury

dr. hab. Robert Florczak - prof. Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, malarz, scenograf, animator kultury. Założyciel Fundacji Sopockie Forum Integracji Kultury i Sztuki (SFINKS). Prowadził klub środowisk twórczych SPATiF w Sopocie. Realizuje liczne wystawy, pokazy, spektakle.

dr. hab. Robert Kaja - profesor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Na Wydziale Rzeźby i Intermediów prowadzi pracownię Projektowania i Organizacji Przestrzeni. Zajmuje się rzeźbą i instalacją, pozostając blisko zagadnienia styku rzeźby z otoczeniem – przestrzenią publiczną. Na swoim koncie ma wiele wystaw indywidualnych oraz zbiorowych.

Klaudyna Karczewska–Szymkowiak - plastyk miejski w Biurze Konserwatora Zabytków w Sopocie. Zatwierdza pod względem plastycznym rozwiązania projektowe dotyczące przestrzeni miejskiej, w tym w szczególności małej architektury, reklam czy kolorystyki elewacji budynków, a także zabudowy sezonowej.

Jacek Piątek - plastyk miejski w Urzędzie Miasta Gdyni. Pasjonuje go rysunek, malarstwo ścienne i sztalugowe, także rzeźbi. Spełnia się również w sztuce nowoczesnej i użytkowej. Prowadzi pracownię artystyczną.

Michał Szymański - zastępca dyrektora ds. przestrzeni publicznej w Zarządzie Dróg i Zieleni w Gdańsku, pasjonat urbanistyki. Współtwórca referatu estetyzacji miasta w strukturach Urzedu Miasta w Gdańsku. Były prezes stowarzyszenia Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej.

Michał Kaczorowski - redaktor naczelny i prezes Trojmiasto.pl, jeden z pionierów Internetu w Polsce. Twórca największego portalu, regionalnego w kraju, pomysłodawcaportalu turystycznego wakacje.pl, pierwszej w Polsce witryny internetowej sprzedającej usługi turystyczne.

Agnieszka Bomba - wiceprezes i dyrektor zarządzający Trojmiasto.pl. Wykładowca, szkoleniowiec, mediator. Z Trojmiasto.pl związana od początku jego istnienia. Współtwórczyni plebiscytu "Skrzydła Trójmiasta", jurorka konkursów na przedsiębiorczość i kreatywność.