Recenzja "Vinci 2": jedynka wciąż lepsza!
Gdy w pierwszym "Vincim" wykradziona przez "Cumę" i "Szerszenia" "Dama z łasiczką" krążyła z rąk do rąk,...
25.07.2025 (Polska)
Gdy w pierwszym "Vincim" wykradziona przez "Cumę" i "Szerszenia" "Dama z łasiczką" krążyła z rąk do rąk,...
Cuma, emerytowany złodziej sztuki, mieszka w Hiszpanii. Gdy paser Chudy proponuje nowy skok w Polsce, Cuma wraca do Krakowa. Dowiaduje się, że młodsza para złodziei już przejęła plan, więc postanawia im przeszkodzić.
Robert Więckiewicz, Borys Szyc, Kamilla Baar, Łukasz Simlat, Jacek Król, Mirosław Haniszewski, Zofia Jastrzębska, Piotr Witkowski, Jędrzej Hycnar
2025-07-26 10:27
Zawsze jak jest w kinach drugą część vfilmu to zawsze vjest krytyka, ale tak uważam że będzie duża frekwencja w kinach,dawno pan Machulski nic nie nakręcił to mogą być tlumy
2025-07-26 13:15
Ubawiłem się do łez. Doskonałe nawiązanie do gagów z pierwszej części jak i nienachalna satyra z obecnej sytuacji. Pierwszy raz widziałem jak przy napisach końcowych znaczna część sali bije brawo jak w teatrze. Obok mnie siedział 40-latek, który wyraźnie nie bardzo rozumiał dlaczego na fotelu obok starszy facet zwija się ze śmiechu. Ci co nie widzieli przynajmniej 5 razy pierwszej części będą mieli wrażeń jakby trochę mniej.
2025-07-26 23:18
Dobry film, fakt lepiej znac pierwszą część, wtedy film wydaje się zabawniejszy. Ja daje mocne 7!
2025-07-27 00:04
Całkiem przyjemnie się ogląda, zabawny i wcale mnie nie raziło nawiązywanie częste do pierwszej części - przypomina o starych dobrych zasadach w życiu. Polecam.
2025-07-27 07:09
Bardzo dobry film,inteligentna komedia,polecam
2025-07-27 17:58
Prawie - bo sam film mi się podobał poza jedną rzeczą - nie wiem czy to błąd postprodukcji czy zamysł reżysera ale wszystkie dialogi są słyszalne z ..... LEWEJ strony nawet jak postać mówiąca jest po prawej.
2025-08-27 17:30
To chyba raczej kwestią sali kinowej i jej nagłośnienia
2025-07-30 09:01
Machulski nie zawodzi . Film bardzo malowniczy ,dialogi dowcipne i,bardzo dobrze dobrana muzyka. Aktorzy świetni. Trzeba zobaczyć . Dziwię się głównej opinii zamieszczonej na stronie .
2025-08-02 07:07
3/10 dno totalne
2025-08-03 18:58
Zasnęłam niestety :(
2025-08-04 08:21
zly... podobnej glupoty i nudy nie pamietam, a zyje juz dosc dlugo.
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.