stat
Wydarzenie już się odbyło

IV Kongres E(x)plory - Innowacje w sporcie

Kongres E(x)plory, to miejsce, które łączy młodych innowatorów, dojrzałe startupy oraz inwestorów i biznes. Specjalnie dla Państwa już po raz czwarty zaprosimy do Polski najwybitniejszych przedstawicieli światów innowacji, nauki i biznesu. Innowatorów i startupowców, którzy dzisiaj zmieniają otaczającą nas rzeczywistość. Chcemy aby stali się oni źródłem inspiracji, ale również wiary i siły w swoje możliwości, pomysły i projekty.

Struktura Kongresu E(x)plory jest trójpoziomowa:

- Młodzi innowatorzy - Jak swoimi pomysłami zmieniam codzienność?
- Startupowcy - Jak moja firma wpływa na życie człowieka?
- Przedsiębiorcy i inwestorzy - Jakie innowacje są nam dzisiaj potrzebne? W co inwestować aby nasza codzienność zmieniała się na lepsze?

PROGRAM

REJESTRACJA

Coraz więcej z nas uprawia dzisiaj sport. Jeździmy na rowerze, hulajnodze, deskorolce. Biegamy, tańczymy zumbę, spacerujemy w stylu "nordic walking". Wielu z nas uzależnionych jest od adrenaliny jakiej źródłem są sporty ekstremalne. Dla profesjonalnych sportowców sport to sposób na życie, a oni sami to ikony wyznaczające najświeższe trendy. Chcemy ich naśladować i podziwiać. Sport znalazł się nawet w najnowszej piramidzie żywienia, jako najważniejszy element codziennej diety zdrowego człowieka.

Uprawiajmy sport!

Nie zapominajmy o tym, że sport to fascynujący obszar dla innowatorów i naukowców. Ludzi, którzy na co dzień swoimi pomysłami starają się usprawniać nasze hobby i nadawać mu dodatkową wartość. Jeździmy na rowerach, które produkują mieszkańcy Ghany. Biegamy w butach, które same się sznurują. Nosimy zegarki które mierzą nasze ciśnienie, kontrolują bicie serca, a przy okazji odmierzają ilość zrobionych kroków lub przebiegniętych kilometrów. Piłkarze najlepszych klubów grają w spersonalizowanym obuwiu, a system goal-line ostatecznie rozstrzyga wątpliwości przybramkowe. Dzięki najnowszym technologiom możemy dzielić się swoimi sportowymi przygodami i osiągnięciami z całym światem. Nawzajem motywować i wspierać.

Korzystajmy z najnowszych technologii i wspierajmy ludzi, których praca polega na usprawnianiu i uprzyjemnianiu naszego wolnego czasu. To dzięki nim chce nam się chcieć! Co jeszcze szykują dla nas sportowi innowatorzy?

Właśnie o sporcie i jego przyszłości będziemy dyskutować i marzyć podczas IV Kongresu E(x)plory pt. "Innowacje w sporcie"!

Już 5-6 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij