• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kulinarna Świętojańska V edycja

Miasto Gdynia zaprasza na V już edycję Kulinarnej Świętojańskiej, która stała się największym cykliczny festiwalem street-food w Polsce Północnej. To plenerowe wydarzenie, którego oś stanowi jedna z najbardziej znanych ulic handlowo-usługowych w naszym mieście jak i w Polsce - ul. Świętojańska. Idea festiwalu dodatkowo podkreśla i promuje pierwszy w Polsce miejski szlak kulinarny. Zachęcamy do spędzania czasu w otwartej modernistycznej przestrzeni miejskiej w bliskiej relacji z dobrą kuchnią.

Relacja z imprezy

Kulinarna Świętojańska podkreśla znaczenie kulinarnego rodowodu Gdyni oraz atrakcyjnej i różnorodnej oferty kulinarnej Miasta. Festiwal proponuje eksplorację smaków i aromatów kuchni świata oraz najnowszych trendów kulinarnych.

UDZIAŁ w wydarzeniu jest BEZPŁATNY i otwarty. W programie, oprócz bogatej oferty stoisk kulinarnych oraz pokazów gotowania na żywo, przewidziano m.in. quizy oraz konkursy oparte na historii kulinarnej Gdyni, kultowy już Bieg Kelnerów w 3 edycjach: profesjonalnej, amatorskiej i dla dzieci oraz jazz grany na żywo.Szczegółowy program wydarzenia oraz listę Restauracji i wystawców znaleźć można na stronie www.kulinarnagdynia.pl oraz FB Szlaku kulinarnego Centrum Gdyni.

Patroni medialni:
Radio Gdańsk / Trójmiasto.pl / Magazyn Prestiż Trójmiasto/ Gastronom Wybrzeża / Newsgastro / Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Partnerzy wydarzenia:
Delikatesy Rybne - GADUS / JUMPCITY Gdynia / Restauracja TRAFIK - Jedzenie i Przyjaciele / Gastro Rent / Saturn Fitness / Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K. / Kofeina Gdynia Coffee House / Nautilo / Miody Kaliny/ Oficyna Gdynia

Opinie

 • muzyka na żywo , degustacja , badania , uroczystość oficjalna
  wrz 27
  wtorek, g. 12:00 - 16:00
  Gdynia, Klinika Hairmitage
  Otwarcie kliniki Hairmitage