• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Ladies' Jazz Festival

 • Kalendarz
  25 - 31 lipca 2022, godz. 17:00, 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  80 - 160
  Kup bilet

Osiemnasta edycja Ladies' Jazz Festival tym razem w dniach 25-31 lipca. Wspaniałe, wyselekcjonowane gwiazdy, specjalne wydarzenia, wyjątkowe projekty, a przede wszystkim niezwykła atmosfera na przekór pandemiom, inflacjom, wbrew wojnie - chwile wytchnienia, ciepła, szczęścia i przyjaźni, które mają wzmocnić nas w coraz okrutniejszej rzeczywistości.

25/7/22 w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie festiwal rozpocznie przemiłą, urocza, niezwykle utalentowana artystka z Barcelony, Andrea Motis. Będzie to zupełnie inny materiał niż ten zaprezentowany tuż po Siesta Festival w zeszłym roku. To nowe utwory, nowy zespół, najnowsza, nieznana jeszcze nie tylko w Polsce płyta Artystki.

jazz - koncerty w Trójmieście


W dniach 27-28/7/22 w Konsulacie Kultury w Gdyni kolejne zmagania o Grand Prix Ladies' Jazz Festival. Każdego dnia wystąpią dwie finalistki walczące o laur festiwalowy. Nazwiska finalistek zostaną podane do publicznej wiadomości zaraz po ich wyborze przez jury konkursu.

29/7/22 w Teatrze Muzycznym w Gdyni o 17:00 Aga Zaryan po 14 latach ponownie odwiedzi Ladies' Jazz Festival. W tym czasie przecież wszystko wokół nas się zmieniło. Pierwsza/pierwszy w historii Polski Artystka/Artysta nagrywająca dla Blue Note znowu w stolicy dam jazzu - frajda i ogromna ciekawość.

29/7/22 również w Teatrze Muzycznym, o 20:00 Grażyna Łobaszewska urodzinowo! Utwory wielkie, wspaniałe i jeszcze większe, te młodzieńcze, starsze i najnowsze. Benefis Artystki z udziałem Katarzyny Nosowskiej, Jorgosa Skoliasa i Staszka Soyki.

30/7/22 ponownie dwa koncerty w Teatrze Muzycznym w Gdyni. O 17:00 Dorota Miśkiewicz z tatą, Henrykiem Miśkiewiczem - tak, występowali razem wielokrotnie, ale dopiero teraz nagrali własny, wspólny materiał, dojrzeli do tego, przemyśleli i mamy "Naszą miłość" i będziemy nią zarażać wszystkich, którzy odwiedzą wtedy sale koncertowe Teatru Muzycznego.

O 20:00 zaś jedna z największych gwiazd sceny norweskiej i bywalczyni sal koncertowych na całym świecie, Rebekka Bakken - nareszcie na Ladies' Jazz Festival.

A 31/7/22, na zakończenie XVIII Ladies' Jazz Festival w Gdyni długo oczekiwana Tanita Tikaram ze swymi największymi przebojami.

Chcemy ładować akumulatory szczęściem i radosnymi dźwiękami wraz z Państwem. Na przekór i na złość codziennym wiadomościom i przygnębiającym informacjom zewsząd.

W ramach wydarzenia odbywa się

Kup bilet
lip 14-17

czwartek - niedziela

Gdańsk,
bilety 40 - 80 zł
ulgowy 20 - 40 zł
Kup bilet
lip 31

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 100 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.