stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Medykalia (14 opinii)

  • środa - sobota, 17 - 20 maja 2017
  • Gdańsk, Kampus GUMED, Klub Medyk
  • wstęp wolny

Festiwal studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego rozpoczyna się już 17 maja! Świętowanie zakończy się w sobotę, 20 maja Koncertem Głównym, na który wstęp jak zawsze jest BEZPŁATNY!

Relacja z imprezy

Dni Kultury i Nauki Studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego to unikatowe wydarzenie, łączące studencką zabawę z działalnością prozdrowotną. To także ostatnie beztroskie chwile przed czerwcowymi egzaminami!

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Medykalia 2017 rozpoczną się symbolicznym przekazaniem klucza do Uczelni - to znak, że władzę na uczelni przejmują na ten czas studenci! Juwenalia otworzy Turniej "Familiada" czyli wielki pojedynek pomiędzy przedstawicielami Władz oraz Studentów GUMedu. Zapraszamy na niego w środę, 17 maja!

W czwartek i piątek teren przy akademikach GUMed stanie się miejscem spotkań przy grillu i dobrej muzyce - w ramach projektu Dębowa 2.0 do dyspozycji tak studentów, jak i wszystkich mieszkańców Trójmiasta będzie kilka stanowisk grillowych, ręcznie wykonane meble z palet, planszówki i atrakcje rekreacyjne.

W piątek 19 maja odbędą się imprezy, które od wielu lat są nieodłączną, tradycyjną częścią Dni Kultury i Nauki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dokładnie w południe Długi Targ zmieni się w tor Wyścigu Łóżek Szpitalnych! Wyścigowi towarzyszy inicjatywa Biały Dzień, podczas której mieszkańcy Trójmiasta będą mieli okazję przejść badania profilaktyczne, zasięgnąć porady i dowiedzieć się, jak lepiej dbać o swoje zdrowie!

Tymczasem wieżowiec przy ulicy Dębinki 1, w którym studenci pierwszych lat spędzają setki godzin brnąc z piętra na piętro, stanie się areną dla prawdziwego Szczytowania na GUMedzie.

Osiągnięcie najwyższego piętra to prawdziwa ulga, w końcu można złapać oddech... A może jednak nie? Wszystkich spragnionych wrażeń zapraszamy do budynku Collegium Biomedicum o godzinie 16:00!

W piątkowy wieczór zapraszamy na flagową imprezę w Klubie Medyk, bez której nikt nie wyobraża sobie GUMedowskich Juwenaliów! 19 maja - White Fartuch Party, czyli najbardziej charakterystyczna impreza klubowa w Trójmieście. Dwa parkiety, wyjątkowa atmosfera i morze białych fartuchów - tego nie można przegapić!

Sobota 20 maja upłynie pod znakiem Koncertu Głównego! Odbywać się on będzie przy alei Zwycięstwa 41/42, tuż obok przystanku Gdański Uniwersytet Medyczny. W tym roku na scenie można będzie zobaczyć zespoły Kabanos oraz Nocny Kochanek, a także legendę polskiej muzyki rozrywkowej - Krzysztofa Krawczyka!

Zgodnie ze uczelnianą tradycją - wstęp na koncert jest BEZPŁATNY!

Po koncercie zapraszamy na gorące afterparty w Klubie Medyk.

Za całość organizacji odpowiada Uczelniany Samorząd Studencki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Serdecznie zapraszamy!

17 MAJA

15:15 - oficjalne otwarcie - Familiada

18 MAJA
12:00 - grillowanie i relaks na kampusie - Dębowa 2.0
20:00 - M-QUIZ - Klub Medyk

19 MAJA
11:00 - Wyścig Łóżek i Biały Dzień na Długiej
16:00 - Szczytowanie na GUMedzie
21:00 - WHITE FARTUCH PARTY w Klub Medyk

20 MAJA
Koncert Główny - WJAZD FREE
zagrają:
17:30 - BIRCHES
18:30 - NOCNY KOCHANEK
20:00 - KABANOS
21:30 - KRZYSZTOF KRAWCZYK
23:00 - AfterpartyPrzeczytaj także

Opinie (14)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.