Ostatnio nie było raportów w tych kategoriach

środa

22 stycznia 2020

Pilne! Opóźnienia po awarii pociągu SKM

Trojmiasto.pl
SKM informuje, że z powodu naprawy pociągu nr 95766 na szlaku Gdynia Orłowo - Gdynia Główna, pociągi na odcinku Gdynia Główna - Gdańsk Śródmieście kursują z 20 - minutowym opóźnieniem.

W związku z powyższym, na odcinku Sopot Kamienny Potok - Gdynia Główna bilety SKM honorowane są w środkach komunikacji miejskiej.

Utrudnienia na powyższym odcinku potrwają do 18:30.

Najbliższy pociąg ze stacji Gdynia Główna w kierunku Gdańska odjedzie o 17:45.

Najbliższy pociąg ze stacji Gdynia Orłowo w kierunku Wejherowa odjedzie około 18:00.

Awaria SKM. Bilety honorowane w komunikacji miejskiej

Na odcinku Sopot Kamienny Potok-Gdynia Główna zostało wprowadzone honorowanie biletów SKM w środkach komunikacji miejskiej.

Od redakcji: SKM Informuje: z powodu naprawy pociągu nr 95766 na szlaku Gdynia Orłowo - Gdynia Główna, pociągi na odcinku Gdynia Główna - Gdańsk Śródmieście kursują z 20 - minutowym opóźnieniem.

W związku z powyższym, na odcinku Sopot Kamienny Potok - Gdynia Główna bilety SKM honorowane są w środkach komunikacji miejskiej.

Usterka techniczna SKM

cemax
Awaria SKM: komunikat o usterce technicznej, brak informacji jak długo potrwa awaria.

Awaria SKM między Orłowem a Redłowem

Tomasz
Stoi bez światła SKM między Orłowem a Redłowem w kierunku Gdynia z pasażerami i nie ma żadnego komunikatu.
Dodaj opinię

Opinie (54) 3 zablokowane

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dobre warunki do jazdy na trójmiejskich drogach

Trojmiasto.pl
Za nami popołudniowe korki. Ruch na trójmiejskich drogach odbywa się płynnie, a wszystkie główne trasy są przejezdne. Bez problemu poruszamy się m.in. obwodnicą i Estakadą Kwiatkowskiego. Auta swobodnie przejeżdżają także drogami dojazdowymi do obwodnicy.

Stany alarmowe na Martwej Wiśle

Trojmiasto.pl
Urzędnicy informują: W związku z silnym wiatrem sztormowym z kierunku północno-zachodniego, na Martwej Wiśle, na wodowskazie w Gdańsku Sobieszewie, zaobserwowano stan alarmowy poziomu wody (godz. 15.00). Ostrzeżenie drugiego stopnia, o przekroczeniu stanów ostrzegawczych wydał IMGW.

Pracownicy Nadzoru wodnego w Gdańsku dokonali wizji lokalnej terenu. Nie stwierdzono zagrożenia powodziowego. Wały są umocnione, sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez służby terenowe.

Ostrzeżenie hydrologiczne wydane przez IMGW o wysokich stanach wód dotyczy także województwa warmińsko- mazurskiego. Tam z informacji od inspektora nadzoru wodnego w Elblągu wynika, że sytuacja jest bezpieczna. Nie ma zagrożenia powodziowego. Stany rzek będących pod wpływem zalewu wiślanego są wysokie. Nie przekroczono stanów ostrzegawczych.

Wiatr ma słabnąć, a sytuacja powoli stabilizować w regionach objętych ostrzeżeniem hydrologicznym.
Dodaj opinię

Opinie (7)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ruch wahadłowy na ul. Kartuskiej

Na Kartuskiej na Jasieniu (okolice kościoła) ruch wahadłowy, co powoduje znaczne spowolnienie.
Dodaj opinię

Opinie (5)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popołudniowe korki w Trójmieście

Trojmiasto.pl
Rosną korki w Trójmieście. Mocno przytkana jest ul. Spacerowa - w stronę obwodnicy. Zderzak w zderzak jadą auta na ul. Kartuskiej (od strony Kokoszek). Nogę z gazu zdejmujemy na al. Grunwaldzkiej - w kierunku centrum.

W Gdyni gęsty ruch kierowcy sygnalizują na estakadzie - w stronę Dąbka. Przytyka się Hutnicza i Morska w kierunku Leszczynek.