Pilne! Nagranie z porannego karambolu na obwodnicy

B.
Filmik z dzisiejszej stłuczki na obwodnicy, (godzina na kamerce źle ustawiona). Widać w zasadzie tylko jedną perspektywę, która sugeruje, że może nie warto wrzucać wszystkich do jednego worka "szybkich i bezpiecznych", bo jak widać odstęp zachowany był, prędkość przepisowa, a i tak nie udało się uniknąć uderzenia przodem. Sytuacja losowa. Hamowanie na tym filmiku spowodowane było inną kolizją, która zdarzyła się chwilę przed tą "naszą".

Ogromny korek na Chyloni

Trojmiasto.pl
Kończymy na dziś poranny raport drogowy. Ok. godz. 9:00, niemal wszystkie korki w Trójmieście rozładowały się. Wyjątek stanowi skrzyżowanie Morskiej i obwodnicy na Chyloni, gdzie doszło do zderzenia trzech aut osobowych. Wjazd na obwodnicę w kierunku Gdańska odbywa się wyłącznie jednym pasem. Na ul. Morskiej od strony Rumi utworzył się ogromny korek.

Skutki karambolu na węźle Chylonia

Korek na ul. Morskiej w kierunku obwodnicy sięga już rogatek Rumi.

Skutki zderzenia 3 aut na węźle Chylonia

Jak przestrzega nasz czytelnik, wjazd na obwodnicę w stronę Gdańska jest zwężony do jednego pasa. Utworzyły się ogromne korki od strony Rumi.

Spore utrudnienia na węźle Chylonia

jr
- Wypadek przy wjeździe na obwodnicę w Chyloni w stronę Gdańska. Na samym wjeździe stoją karetki , straż , policja . Jeden pas zamknięty . Korek od Cisowej blokują auta czekające na skręt w obwodnice - informuje nasz czytelnik.

Trojmiasto.pl: strażacy potwierdzają, że na wjeździe na obwodnicę zderzyły się trzy samochody osobowe. W wyniku zdarzenia zostały poszkodowane cztery osoby.

Karambol na wjeździe na obwodnicę na Chyloni

Wypadek przy wjeździe na obwodnicę na Chylonii. Jeden pas zablokowany, ale idzie w miarę sprawnie. Na miejscu są już służby.

Zderzenie 3 aut na węźle Chylonia

Legalny
- Przed wjazdem na obwodnicę w Chyloni miała miejsce stłuczka trzech samochodów, tworzy się korek do wjazdu na obwodnicę. Sporo karetek - informuje nasz czytelnik.

Wypadek na wjeździe na obwodnicę na Chyloni

Co w Gdyni na Chyloni taki hałas? Same syreny, klaksony...
Dodaj opinię

Opinie (26) 4 zablokowane

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pożar auta na Rzeźnickiej w centrum Gdańska

Kasia
Trojmiasto.pl: jak informują strażacy, na ul. Rzeźnickiej płonie Volkswagen Lupo. Działania gaśnicze wciąż trwają, na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.
Dodaj opinię

Opinie (12)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Zmniejsza się korek na obwodnicy między Osową a Chwarznem

Trojmiasto.pl
Ok. godz. 8:30, korek na obwodnicy po porannym karambolu wyraźnie zmniejszył się. Kierowcy nadal zwalniają przed Osową, ale po przejechaniu przez węzeł Karwiny zator rozrzedza się.

Poza tym, na drogach Trójmiasta jest nadzwyczaj spokojnie. Niewielkie korki jedynie na al. Żołnierzy Wyklętych w kierunku Wrzeszcza, Spacerowej w kierunku Oliwy oraz na Zwycięstwa w Orłowie w kierunku Gdańska.
Dodaj opinię

Opinie (1)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Korek na obwodnicy między Osową a Chwarznem

Trojmiasto.pl
Nie mamy dobrych wieści dla kierowców. Ok. godz. 8:00, korek na obwodnicy po porannym karambolu wciąż rośnie. Kierowcy jadący w kierunku Chyloni stoją już za węzłem Osowa i toczą się aż do węzła Chwarzno.

Poza tym, jazda po drogach Trójmiasta odbywa się płynnie. Niewielkie korki występują jedynie na Trakcie św. Wojciecha i al. Havla w kierunku centrum Gdańska oraz na drodze do terminala promowego w Gdyni.
Dodaj opinię

Opinie (17) 1 zablokowana

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj opinię

Opinie (1) 1 zablokowana

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.