16:04

11.01.2019

Estakada zapchana jeszcze przed Janka Wiśniewskiego

Trojmiasto.pl komunikacyjny
Niezmiennie Gdynia jest dziś na szczycie listy zakorkowanych tras w Trójmieście.

Estakada korkuje się jeszcze przed wyjazdem z Janka Wiśniewskiego, co oznacza, że dojazd do Obłuża zajmuje co najmniej 20 min.

Ciasno także na dojazdach do Karwin i Witomina.

W Gdańsku duże korki na Czarnym Dworze. Stać trzeba w obu kierunkach. Nie odpuszczają korki na dojazdach do obwodnicy, ciasno także w centrum zarówno od strony Wrzeszcza, jak i Długich Ogrodów.

Opinie (15)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • 2019-01-11 16:05
  tiaaaa (1)
  Wiecie co, będziemy tak lamentować do czerwca. Bo do czerwca ma trwać przebudowa a może się przeciągnie do Lipca, a wtedy Opener więc znów będzie młyn….Poza tym „warszawka robi sobie z naszych ulic „skrót” na półwysep. Latem soboty i niedziele były non stop korki, więc to nie nowość, a będzie jeszcze gorzej, bo pojazdów przybywa a ulic nie!
  Nie dawno usłyszałem, że za Szperkiem ma powstać jeszcze 36 budynków mieszkalnych. Wtedy będzie dopiero lament.
  Prawie każda rodzinka ma po co najmniej jeden lub dwa samochody.
  Na terenie Osiedli za Szpierkiem nie ma lini autobusowej a co za tym idzie wszyscy pojedynczo wsiadają do pojazdów i wio do pracy. Nikt nie pomyśli że w 50 autach siedzi po kolei tylko jedna osoba. NIkt nie pomyśli żeby coś w tym kierunku zrobić, tylko wciąż narzekać. A pojedź do Norwegi lub Szkocji, to popatrz na osoby dojeżdżające do pracy. Tam nie ma przelotów na „pusto”.
  Jak pomyśle ze powstaje dopiero projekt o kolei a my już tracimy resztki cierpliwości na drogach…to za rok nikt z nas nie ruszy z pogórza lub Kosakowa…wszystko stanie!

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

powrót