07:11

11.02.2019

czytelnik komunikacyjny
GAiT: wykolejenie tramwaju na Mickiewicza/Hallera (nr 4, kierunek Centrum). Tramwaje kursują objazdami, ZTM uruchomił autobusową komunikację zastępczą. Wszystkie służby są już na miejscu. Przykro nam z powodu niedogodności.

07:05

11.02.2019

Wykolejenie tramwaju na wysokosci przytanku Mickiewicza w kierunku Gdańska.

czytelnik komunikacyjny

Opinie (18) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • 2019-02-11 08:04
  (3)
  Za każdym razem, gdy jest jakaś awaria tramwaju, zaczyna się robić duży problem, oczywiście dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Czeka się na przystanku niewiadomo jak długo i dlaczego. Gdy tramwaj w końcu przyjedzie to na pewny odcinek, dalej motorniczy mówi "proszę się przesiąść na autobus". Autobus "zastępczy" nie przyjeżdża, a ludzi czekających i zdenerwowanych przybywa. Po jakimś czasie tramwaje zaczynają kursować, a ty jesteś spóźniony/a do pracy, szkoły ...
  Moim zdaniem za taki stan rzeczy ktoś powinien odpowiadać, bo tak nie może za każdym razem być. "Odpowiadać" - wyciągnąć konsekwencje, zwolnić itp.
  Podsumowując:
  ZTM od bardzo dawna ma osoby, które nie wykonują swojej pracy należycie. Ciągłe opóźnienia komunikacji miejskiej. Osoby, które zarządzają powinny być zwolnione.
  Kris

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

powrót