08:47

17.07.2019

REDAKCJA

Utrudnienia na drogach w Sopocie

Trojmiasto.pl
Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 17 do 23 lipca 2019 r. planowane są następujące prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym:

1) Kontynuowane będą prace związane z przebudową ul. Wejherowskiej oraz ul. Łowickiej. W związku z prowadzonymi pracami:

- przywrócono do ruchu dotychczas zamknięty odcinek ul. Wejherowskiej,

- przywrócono ruch jednokierunkowy na ul. Małopolskiej (odcinek od Wejherowskiej do Łużyckiej),

- całkowicie zamknięto ul. Wejherowskiej/Łużyckiej na odcinku od ul. Małopolskiej do ul. Mazowieckiej.

W związku z koniecznością zapewnienia bezpiecznego przejazdu po trasie objazdu, który prowadzi ul. Małopolską a następnie ul. Kujawską na omawianych ulicach wprowadzone zostały miejscowe zakazany zatrzymywania się. Kierowców prosimy o dostosowanie się do obowiązującej, czasowej organizacji ruchu.

2) Kontynuowane będą prace budowlane remontu drugiej części wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Al. Niepodległości w Sopocie, pomiędzy ulicą Haffnera i ulicą Wejherowską.

Prace wymagają zajęcia dwóch pasów jezdni Al. Niepodległości na kierunku do Gdańska. Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku Gdyni oraz jednym w kierunku Gdańska. Dodatkowo zamknięto przejście dla pieszych przez Aleję Niepodległości na wysokości ul. Wejherowskiej oraz przejście przez ul. Wejherowską przy wiadukcie. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Wejherowską pracuje w trybie żółtym, pulsującym.

3) Kontynuowane będą prace polegające na przebudowie ulicy Zacisze. W związku z pracami w godzinach 6-14 wystąpić mogą czasowe wyłączenia jezdni na odcinku od posesji nr 18 do nr 30.

4) Dnia 10 lipca rozpoczęto prace polegające na budowie przyłącza sieci ciepłowniczej na wysokości skrzyżowania ulicy Chodowieckiego i ulicy Malczewskiego.

Na czas prowadzonych prac wprowadzono całkowite zamknięcie ulicy Chodowieckiego przy ul. Malczewskiego. Objazd ulicą Księżycową. Zakończenie prac planowane jest na piątek,19 lipca.

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

powrót