18:26

16.07.2019

Czytelnik

Wycinka drzew w okresie lęgowym ptaków

Polska to jest dziki kraj
Okres lęgowy ptaków w pełni, a ci z piłami szaleją w TPK w Gdyni. Wycięte piękne drzewa, zniszczone mrowiska, uszkodzone inne drzewa oraz zdewastowana ściółka. Czyli ekologiczna (czytaj: rabunkowa) gospodarka leśna LP w pełnej krasie. Dramat.

Opinie (42) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • 2019-07-16 18:51
  Na Jabloniowej miasto zasadziło drzewa ( 2012?r) (2)
  Opisywałem to w sprawie dewelopera Murapol i drugiego Rutkowski. Mianowicie do czego zmierzam . Murapol bardzo poniszczył młode drzewka . Dawno się tam nie przechadzalem ale wczoraj z ciekawości odwiedziłem teren(y) budowy . Co zobaczyłem to mnie bardzo zniesmaczyło jak potrafią sprzętem - koparki itp. zajeździć wokół wszystko . Pytam się czy to jakiś żart? . Już nie wspomnę o bałaganie - puszki , żarcie , butelek niezliczona ilość .
  Rutkowski widać trzyma wszystko jak należy . Nie chce być złośliwy ..ale tył za zbiornikiem ma wiele do życzenia . Nadmienię ze dojazd/ wyjazd z przyczyn budowy Bulonskiej jest rozkopany . Jedyny jaki jest wjazd ( do Murapola) to wzdłuż jeziorka (ul Eugeniusza Wegrzyna) . Tu bez zastrzeżeń - w końcu można w nocy przy nowych latarniach jak i asfalcie ,chodniku bezpiecznie przechadzać z piwkiem ;)
  To tyle . Mam nadzieje ze ktoś ogarnie temat i zainteresuje to kogoś .
  Mieszkaniec -Jan

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

powrót