Reklama banerowa

Serwis Biznes

Najważniejsze informacje ekonomiczne z Trójmiasta, a także aktualne komentarze, raporty i analizy gospodarcze. Na stronach serwisu prezentowane są najświeższe kursy giełdowe, kursy walut oraz informacje o największych trójmiejskich firmach wraz z danymi odnośnie przychodów i zatrudnieniu. Przybliżamy sylwetki znanych i uznanych postaci ze świata biznesu, a pochodzących z Trójmiasta. Ze stron serwisowych będzie też można dowiedzieć się o obecnych czy planowanych inwestycjach na terenie naszej metropolii. W ramach kampanii banery wyświetlane są zarówno na głównej stronie serwisu jak i na jego podstronach, na których prezentowane są wiadomości z serwisu.

DA
C
C
C
DA3
F2
G2

Biznes - podstrony

Poniżej prezentujemy układ banerów na podstronach Serwisu Biznes. Reklama będzie pojawiać się na wszystkich podstronach, na których prezentowane są artykuły w ramach Serwisu. Emisja banerów odbywa się zarówno w ramach artykułów głównych jak i wyświetlanych w ramach sekcji: Moim zdaniem, Gospodarka morska, Raporty i analizy czy też Strefa Start-up. W przypadku banerów typu A, G oraz G2 kreacja będzie wyświetlona na stronach, na których prezentowane są szczegółowe informacje o największych trójmiejskich firmach, ludziach biznesu, trójmiejskim portfelu inwestycyjnym, inwestycjach biurowych i magazynowych, a także ranking pomorskich firm.

Prosimy o przygotowanie kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją techniczną. Przy zamówieniu przekraczającym kwotę 1200 zł netto, oferujemy wykonanie baneru reklamowego w ramach zlecenia na podstawie otrzymanych materiałów oraz scenariusza.

Zapraszamy do kontaktu: reklama@trojmiasto.pl lub telefoniczny 58 321-95-10

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 58 321-95-10 lub napisz reklama@trojmiasto.pl